Cita par citu daiļākas! Šīs sezonas ”Lauku sētas” potenciālās dalībnieces

22 komentāri
Cita par citu daiļākas! Šīs sezonas ”Lauku sētas” potenciālās dalībnieces
SKATIES/F64

Noslēgušās atlases šovam ”Lauku sēta”, un šogad uz tām ieradās arī kupls skaits ļoti simpātisku un spēcīgu meiteņu un dāmu. Skaties.lv piedāvā šova faniem apskatīt spēcīgākās no tām un prognozēt – kuras iekļūs šovā?

Atlasē ”Lauku sētas” septītajai sezonai uzstādīts jauns rekords – šovā piedalīties šogad vēlas ap 1200 cilvēku no visas Latvijas.

Ja pagājušogad atlasēs dominēja vīrieši, šogad lauku darbos sevi pierādīt vēlas arī kupls skaits dāmu vecumā no 18 līdz 52. Un viņas ir ne tikai izskatīgas, bet arī enerģijas pilnas pierādīt to, ka nav švakākas par vīriem.

Piemēram, blondā Venēra turpat žūrijas priekšā demonstrē, cik sparīgi spēj piepumpēties, citas savukārt demonstrē organizatoriskās prasmes, ātri vien no atlases dalībniekiem sarunājot sev vīru ”brigādi” kāda darbiņa padarīšanai.

”Lauku sētā” spēkus izmēģināt pošas Normunda draudzene

Starp meitenēm, kuras vēlas piedalīties ”Lauku sētā”, ir arī tādas, kurām šovbizness nav svešs – otrreiz spēlē gatava startēt Aizkraukles Sanita Rozenberga, kura savulaik cīnījās pāru sezonā kopā ar Violetu Stepanovu, parādīt puisim, ka arī var to pašu, gatava pagājušās sezonas finālista Normunda Blauva mīļotā meitene Agnese.

To, kuras iekļūs spēlē, uzzināsim jau drīzumā. Atlases ir noslēgušās, un šova veidotāji, redzot, cik izcili kandidāti ieradušies, jau tagad var solīt fantastisku sezonu.

Seko jaunumiem par ”Lauku sētu” Skaties.lv!