Četrreiz izmests no 10. klases un sabojājis spožu karjeru sportā. ‘’Lauku sētas’’ sezonas skandālists – Ingus no Saldus

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

35 komentāri
Četrreiz izmests no 10. klases un sabojājis spožu karjeru sportā. ‘’Lauku sētas’’ sezonas skandālists – Ingus no Saldus
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Ierodoties ‘’Lauku sētas’’ filmēšanas laukumā, nevar nepamanīt Ingu Ozolu. Skaļais un atraktīvais Saldus puisis neslēpj, ka nav lauku darbu darītājs, taču savu 23 dzīves gadu laikā jau paspējis savārīt pamatīgus ‘’podus’’. Pusaudžu gadu dulluma dēļ pārtraukta sportista karjera, puisis četras reizes izmests no 10. klases. Un nu viņam ir plāns, kā sarīkot apvērsumu ‘’Lauku sētā’’, spēlējot pret noteikumiem.

Sarunā ar Skaties.lv Ingus nemaz neliedzas – viņš jūtas kā atraktīvākais šīs sezonas vīru kompānijā, ko apstiprinās notikumi šovā – jau pirmajās sērijās viņš tiks ievilkts kā asā vārdu apmaiņā un konfliktā, tā pikantās nakts atrakcijās un mīlas intrigās.

”Lauku sētas” vīriešu komanda tiks vesta ”nolaist tvaiku” pie Saldus rajona meičām

Ingus šovā ieradies kā brīvs zēns un neslēpj, ka šova vārdā gatavs arī pikantām spēlītēm. ‘’Es esmu gatavs visam!’’ smej Ingus, uzreiz uzsverot, ka gan nav ieradies ‘’Lauku sētā’’, lai meklētu brūtīti.

To varēs meklēt pēc šova – Ingus neiebildīs, ja sociālajos tīklos pēc filmēšanās saņems vēstules no dāmām.

‘’Es šeit esmu šova nolūkos, spēlēt spēli. Tiešām spēli. Un spēle sāksies jau pavisam drīz,’’ paziņo Ingus.

”Lauku sēta” TV ekrānos no 20. februāra, taču, ja gribi to skatīties jau tagad, spied TE!

Viņš var pačukstēt, ka domā paspēlēties ar kolēģu nerviem, nedaudz pastrādājis, pēkšņi kļūstot par sliņķi. Jā, viņš neesot lauku darbu darītājs – lai strādā citi.

Ingus apņēmies pierādīt, ka arī slinkojot var uzvarēt ‘’Lauku sētā’’.

‘’Tāpat uz to izbalsoto sola kādam jāsēž! Pasēdēšu! Pupiņas pašķirošu. Un, ja izrādīsies, ka mana stratēģija strādā, tā būs sensācija – iziet spēli slinkojot,’’ smej Ingus.

Ja ātri izbalsos, tālu mājās nebūs jābrauc, jo viņš pats ir no Saldus puses. Dzimis Bikstos. Tiesa, konkrētā Ezeres saimniecība un saimniece pirms šova puisim nav bijusi zināma.

Ingus algotu darbu nestrādā, bet piepelnās gadījuma darbos, parasti celtniecībā. Viņš ne mirkli neslēpj – vēl nav izlēmis, ko dzīvē vēlas, un, kas zina, laiks šovā palīdzēs saprast virzienu.

‘’Es nezinu, ko es īsti gribu šovā. Gribu te labi pavadīt laiku, paskatīties, kā ir, kad tevi filmē. Dzīvē patlaban neko nedaru, bet tā mēģinu piestrādāt celtniecībā.

Es pats sevi nesaprotu – esmu nesaprašanā par to, ko dzīvē gribu. A varbūt ‘’Lauku sēta’’ ir iespēja, pēc kuras es kaut kur citur tieku,’’ spriež Ingus.

Viņš dalību spēlē tver viegli un nebaidās, ka skauģi sāks aprunāt, kā tas nereti notiek ar ‘’Lauku sētas’’ zvaigznēm.

‘’Lai jau raksta, lai jau runā – es māku i atslēgties, i atpūsties. Man te patīk – patīk, ka esi nost no visa, nost no aliņa, vari atpūsties. Atpūta bez aliņa ir labāka atpūta,’’ smej šovmenis.

Gan ar aliņu, gan bez tā, Ingus dzīvē jau esot savārījis daudz podu, par kuriem labāk publiski nestāstīt.

Iepriekš viņš nopietni nodarbojies ar sportu. 15 gadu vecumā bija Latvijas čempions svarcelšanā, grupā līdz 56 kilogramiem. Un tad nācis pusaudžu dullums – izmešana no 10. klases četras reizes, traks periods.

‘’Jā, biju sportists, svarcēlājs un vieglatlēts. Kāpēc pārtraucu? Tā nav stāstāma lieta. Tīņa muļķības. Teiksim tā – man bija vājāks raksturiņš,’’ tā Ingus.

35 komentāri