”Cerams, ka ātrāk aizmirsīšu gan to rižo ***purnu, gan tās paketes stringos!” Kā Guntars Drone lamājās pēc izbalsošanas

22 komentāri

”Lauku sētu” kā trešais pamet sezonas spēcīgākais strādnieks – Guntars Drone. Uzreiz pēc izbalsošanas Skaties.lv ”Ķēķa runās” Guntars nekautrējās atklāt visu, ko domā par spēlē palikušajiem kolēģiem.

Izbalsotais Guntars vasaru ”Lauku sētā” vērtē kā izdevušos – labi pastrādāts un bijis interesanti. Tieši paša nenogurstošā strādāšana viņam arī vislabāk paliks atmiņā – šķiet, Guntaram neviens darbs ”Lauku sētā” nebija par grūtu!

Guntara skarbo dzīvesstāstu lasi TE!

”Divas garas naktis strādātas,” rēķina Guntars. Viņš gan uzsver – pašam darbi nelikušies pārāk smagi, un viņš bijis gatavojies uz vēl lielāku strādāšanu.

Par spēlē palikušajiem gan viņam ir daži biezāki vārdi sakāmi. Guntars, kurš nekad nav baidījies atklātas valodas, izmanto iespēju ”Ķēķa runās” izteikt visu, ko domā par diviem sev netīkamiem dalībniekiem.

”Cerams, ka ātrāk aizmirsīšu gan to rižo ***purnu, gan tās paketes stringos!” to, ka dažu kolēģu sejas un citas ķermeņa daļas labprāt atmiņā nepaturētu, neslēpj ”Lauku sētas” nenogurstošais strādnieks.

Uzvaru viņš novēl Agnim, kurš esot vienīgais sakarīgais čalis. Savukārt no sievietēm viņš finālā redz Venēru.

No dalības ”Lauku sētā” iegūs arī Guntara ģimene – atgriezies mājās, viņš palutinās ģimeni ar savām slavenajām ”makaronu pusdienām”, ko šovā slavēja Jānis Rāzna.

”Latvijā celtnieks neko nopelnīt nevar.” Spēcīgais Guntars Drone pēc ”Lauku sētas” pošas prom no dzimtenes