Būs ”karsta” sezona! Mīlas kaislību priekšnojautās sākas jaunā ”Lauku sēta”

19 komentāri
Būs ”karsta” sezona! Mīlas kaislību priekšnojautās sākas jaunā ”Lauku sēta”
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Ceturtdienas, 21. septembra, vakarā tika dots starts LNT šova ”Lauku sēta” jaunajai sezonai. Šoreiz šovā sacenšas vīri pret sievām, un jau pēc pirmās sērijas bija skaidrs, ka sezona krasi atšķirsies no iepriekš ”Lauku sētā” pieredzētā, jo līdz ar darba sparu gaisā virmo mīlētprieks.

Sezonu atklājot, tika izziņoti noteikumi: līdz pusfinālam vīru komanda sacentīsies pret sievām. Uzvarētājam tiks 3500 eiro, taču ik nedēļu jauku naudiņu nopelnīs čaklākais dalībnieks.

Kopīgi skandējot dziesmu, jautrā kompānija ieradās ”Mežkalpos”, kur viņus sagaidīja burvīgā saimniece Sarmīte Kukaine-Oleksāne un viņas vīrs Aivars. Saimnieki neslēpa, ka darbu sakrājies tik daudz, ka divatā to grūti paveikt, un viņa ar prieku uzņem ciemos šovmeņus.

”Lauku sētas” dalībnieki, ieraugot sakopto saimniecību, pauda prieku par to, cik skaisti viss izskatās un gatavību mesties darbos. Visi uzreiz secināja, ka galvenā saimniekotāja un darbu devēja būs enerģiskā Sarmīte.

Īpaši žilbinoša bija šīs sezonas daiļavas Vitas Taubes ierašanās lauku saimniecībā.

Skaties video ar Vitas gorīšanos te!

Traktorists Intars sevi pieteica, lepojoties ar profesiju un piebilstot, ka ir brīvs puisis, kurš šovā gatavs ”medīt žubītes”. Katrai meitenei viņš bija sagatavojis pa pušķītim.

Intars iepriecināja ar jauku jociņu par slaucējām. Baudi te!

Savukārt Kristaps ieradās saimniecībā ar desu un ”Dzimtenīti”. Tika sarīkotas pirmās mazās sacensības.

Ar savu stāstu un nopietnu attiecību piedāvājumu visām Latvijas dāmām klajā nāca arī jau slavenais Latvijas Stiflers Normunds.

Iezīmējās jau pirmais konflikts – kā Magones Burkas bijušais precinieks zināmais stilists Jānis Paass saviebās nepatikā, ieraugot Stiflera netīros nagus.

Atklājās, ka saimniecībā nav ”Lauku sētas” varoņiem paredzētas tualetes, bet gulēšana notiks jumtistabiņā, sienā.
Skaidrs, ka šajā ”Lauku sētas” sezonā varētu raisīties arī mīlas intrigas. Meitenes jau nolūkoja, ka dikti ņemams čalis esot Matīss.

Tā kā daļa kompānijas ir brīvi ļaudis, uzplaiksnīja jociņi par ”karstu nakti” un sānu sildīšanu. Stiflers steidza iekārtot guļvietu starp meitenēm, bet Vita koķeti sprieda – nez cik ”brīva” viņa būs šova izskaņā.

Taču pirms tam pašiem bija jāuzbūvē mazmājiņu.

Jau uzreiz kompānijas nežēlastībā krita Jānis Paass – puiši izsmēja viņu kā ”mīzeli”, bet dāmas iesauca par ”Bārbiju”. Paass ātri vien distancējās no vīru komandas un būvdarbos neiesaistījās.

Jānis atzinās, ka viņš jūtas ”sūdīgi”, jo nespējot dzīvot bez telefona un ārpusē palikušās mīlestības. Kompānijas vidū sākās valodas, ka neesot īsti saprotams, pie kāda dzimuma pieder šī mīlestība. Savukārt dāmu komandā no pārējām distancējās Elīna.

Pirmajā raidījumā nekāda izbalsošana vēl nenotika, taču jau tagad skaidrs, ka cīņa būs spraiga!

”Lauku gudrību spēli” uzspēlē un 100 eiro vērtu balvu laimē te!

Noskaties sēriju!

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl