Būs cope! Brunču mednieks Latvijas Stiflers pieņemts ”Lauku sētā”

105 komentāri
Būs cope! Brunču mednieks Latvijas Stiflers pieņemts ”Lauku sētā”
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Nupat atklāti 12 drosminieki, kuri šogad piedalīsies lustīgajā šovā ”Lauku sēta”. Starp viņiem ir arī kolorītais Normunds Sakovičs no Aizkraukles, kurš iesaukts par Latvijas Stifleru, jo ir neticami līdzīgs ”Amerikāņu pīrāga” zvaigznei un gatavs arī šovā uzvesties kā brunču mednieks.

27 gadus vecais celtnieks Normunds no Aizkraukles uzreiz piesaistīja uzmanību ”Lauku sētas” atlasēs, jo vizuāli ir kopija slavenā ”Amerikāņu pīrāga” varonim Stīvam Stifleram.

Foto: Skaties.lv/Publicitātes foto

Un ne tikai vizuāli. Kā sarunā ar Skaties.lv smejas latviešu Stiflers, viņš, iejūtoties ”Amerikāņu pīrāga” zvaigznes ādā, iet līdz galam, kas nozīmē arī to, ka Normunds ir tikpat draisks un kārs uz dāmām kā filmas zvaigzne.

Stiflers ”Lauku sētā” apņēmies ne tikai demonstrēt to, kā ”mazs cinītis gāž lielu vezumu” un cik daudz spēka viņā patiesībā slēpjas, bet gatavs izmantot iespēju kameru priekšā ”nocopēt” kādu no šovā iekļuvušajām meitenēm.

”Ceru, ka izdosies ar kādu no meiteņu komandas iepazīties,” Skaties.lv vienu no saviem mērķiem ”Lauku sētā” atklāj latviešu Stiflers. Viņš jau novērtējis šovā pieteikušās meitenes un ar prieku secinājis, ka būs cope!

”Man padomā gājieni Stiflera stilā,” intrigu uzkurina atraktīvais puisis.

105 komentāri