Brīvs vai aizņemts? Aigars, stāstot par privāto dzīvi, apvedis ap stūri visus ”Lauku sētā”

21 komentārs
Brīvs vai aizņemts? Aigars, stāstot par privāto dzīvi, apvedis ap stūri visus ”Lauku sētā”
SKATIES

Sezonas lielākais shēmotājs Aigars Kļavs šobrīd sajaucis galvu pat vērīgākajam ”Lauku sētas” skatītājam. Puisis ekrānā koķetē ar kolēģi Evitu, intervijās stāsta, ka ir brīvs vīrietis, bet šova kolēģi tikmēr runā, ka Aigaru mājās gaida sieva. Sarunā ar Skaties.lv Aigars neslēpj, – tas viss ir pareizi! Viņš radījis visviltīgāko stratēģiju spēles vēsturē!

”Jā, vasaras sākumā, kad nācu uz ”Lauku sētas” atlasēm, pieteicu sevi kā aizņemtu vīrieti, piecu bērnu tēvu, saskaitot kopā manas un tā laika draudzenes bērnus.

Kā jau tas dzīvē mēdz notikt, īsi pirms šova filmēšanas izlēmām šķirties. Ne šova dēļ – vienkārši jau labu laiku bija tādas sajūtas, izlēmām pielikt punktu,” sarunā ar Skaties.lv vaļsirdīgi stāsta Aigars.

Šķiršanās notikusi bez naida un aizvainojuma, un ”Lauku sētā” viņš iesoļojis kā tikko šķīries. Vairāk lasi ŠEIT!

Kamēr šovā nav bijušas dāmas, Aigara attiecību jautājums nav bijis aktuāls – toreiz atlasē ugunsdzēsējs glābējs pateicis, ka ir aizņemts un nejutis vajadzību kaut kā īpaši paskaidrot, ka kaut kas mainījies.

Spēlē ienākot meitenēm, viņš sapratis, ka šo noklusēto informāciju var izmantot savā labā!

”Kad spēlē ienāca meitenes, puiši sāka neuzticīgi skatīties uz tiem, kuri ir brīvi, tātad – varētu pastiprināti interesēties par meitenēm un vēl pievienoties viņu koalīcijai.

Es izlēmu puišiem stāstīt, ka esmu aizņemts, lai viņiem ir pārliecība, ka esmu tikai viņu pusē un nekādas intereses par meitenēm man nav.

Tikmēr pašai Evitai es pačukstēju, ka patiesībā jau esmu brīvs, lai izpelnītos viņas uzticību. Tāpēc Evita zināja, ka esmu brīvs,” to, cik veikli apvedis ap stūri pats savējos, atklāj Aigars.

Puisis, kuru paši spēles veidotāji atzinuši par lielāko stratēģi un shēmotāju ”Lauku sētas” vēsturē, neslēpj, – viņš šovā nav uzticējies nevienam.

”Neuzticējos pat režisoram un filmētājiem, tikai pats sev,” tā Aigars.

Bet kā tur īsti ir – vai flirts ar Evitu ir īsts, vai Aigars tikai tin meiteni ap pirkstu, lai dabūtu savā pusē?

Seko ”Lauku sētas” intrigām – notikumi drīz sapīsies vēl vairāk!

Vai arī skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied ŠEIT!