2 komentāri
Brīva vai aizņemta? ”Lauku sētas” Elīna skaidro savu attiecību statusu
Dāvis Ūlands/f64

”Lauku sētā” lielvārdiete Elīna Lapiņa startēja kā brīva sieviete. Arī ”Mežkalpos” viņa neielaidās romantisku attiecību peripetijās un nenokļuva pikantās situācijās. Kā portālam Skaties.lv atklāj Elīna, pēc šova viņai pielūdzēju netrūkst. Taču vai ir kāds, ar kuru dalīt ikdienas priekus un rūpes?

Pēc dalības ”Lauku sētā” Elīnas Lapiņas dzīvē piedzīvots patīkams pavērsiens – trīs dēlu mamma atguvusi savu lauku māju un zemi, iekārtojusies labi apmaksātā darbā, turklāt uzmirdzēšana TV viņai ļāvusi piepildīt ilgi lolotu sapni – pēc šova viņa kopā ar domubiedri pievērsusies projektam ar bērnunamu bērniem. Taču attiecību statuss aizvien palicis nemainīgs.

”Joprojām esmu viena. Teorētiski pielūdzēji ir, bet es bremzēju, jo es baidos. Es baidos no tā, ka es vienās attiecībās šļūkusi tik ilgi un neesmu neko citu apkārt redzējusi. Tiklīdz es uzsākšu attiecības, tā…

Es nemāku uzmanību dalīt. Es nemāku sadalīt starp darbošanos, savu sirdslietu, starp bērniem un vēl starp vīrieti,” tiem brīvajiem vīriešiem, kuri cierē uz Elīnas uzmanību, nav lielu izredžu viņu iekarot, apliecina šova zvaigzne.

Tomēr Elīnai ir kāds cilvēks, ar kuru kopā tiek pavadīts brīvais laiks.

”Ja tā baigi godīgi jāsaka, ir man viens boifrends, bet ar viņu attiecības pagaidām noteikti neveidošu. Mēs varam ļoti draudzēties, sarakstīties, pavadīt kopā laiku, atpūsties.

Viņš arī ir šķīries, viņam arī ir divi bērni. Ar viņa un maniem bērniem mēs ļoti forši pavadām laiku kopā.

Viņš ir akceptējis, ka man ir sava dzīve. Ar to cilvēku varbūt kādreiz kaut kas sanāks, bet esam ļoti vienojušies kā pieauguši cilvēki, ka šobrīd kopdzīves attiecības neuzsākam.

Tā kā jā, sirdsāķītis man ir,” tā ”Lauku sētas” varone.

TOP komentāri

  • Ariel
  • Haaa6
    0 0 0

    Haaa6

    Ja viņa patiesību stāstītu būtu interesanti. Bet viņa melo. Nav viņa tik balta un pùkaina. Nav viņa trìs dēlu mamma, bet ir divi dēli un meita )tas raksta autoram). Dzīvo ar bērnu tēvu, kamēr viņš LV. Kad viņš nav LV, pinas ar citu. Labuma un izdevìguma meklētâja. Kādēļ nepiemin, ka ļoti liels atbalsts viņai ir bijusi gan mamma, gan tante. Gan finansiāli, gan morāli. Gan bērnus pieskata, lai Elīna varētu nodarboties ar to ko nodarbojas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl