Bildinājums Mistera Bīna stilā! ”Lauku sētas” Ingars atklāj, kā lūdzis mīļotā vīrieša roku

48 komentāri
Bildinājums Mistera Bīna stilā! ”Lauku sētas” Ingars atklāj, kā lūdzis mīļotā vīrieša roku
PRIVĀTAIS ARHĪVS

17. augustā saderinājās ”Lauku sētā” iepazītais Ingars Babčuks un viņa mīļotais, mūziķis Olivers Hariss. Ingars uzticēja Skaties.lv bildinājuma stāstu, atklājot, ka tieši viņš bija tas, kurš izvēlējās lūgt mīļotā roku.

Kā Skaties.lv atklāj Ingars, abi ar Oliveru, iepriekš runājot par iespējamo saderināšanos, sprieduši, ka nav nozīmes tam, kurš būs bildinātājs. Augusta sākumā, kad Olivers ilgāku laiku darba dēļ atradies Edinburgā, prom no Ingara, ”Lauku sētas” varonis sapratis, ka ir īstais laiks.

”Es atbraucu pie viņa uz Edinburgu sestdien. Pēc viņa koncerta devāmies pie Ziemeļjūras, uz Porto Belo pludmali. It kā pastaigāties. Diena ļoti nelutināja ar laika apstākļiem, sāka līt lietus. Bet man bija lietussargs.

Apsēdāmies uz viena no soliņiem blakus jūrai. Abi slēpjoties zem lietussarga. Skats bija skaists. Un tad nu es sāku. Izstāstīju viņam visas savas sajūtas. Cik ļoti mīlu viņu, cik ļoti nozīmīgs viņš man ir, ka nevēlos būt ne sekundi bez viņa,” īpašo brīdi atceras Ingars.

Savukārt pašu bildinājumu viņš bija izdomājis… Mistera Bīna stilā! Abi ir šīs filmu sērijas cienītāji, un arī citi Bīna filmu mīļotāji noteikti zinās epizodi, kur slavenais dīvainis pasniedz draudzenei dāvanu, kas izskatās pēc gredzena kastītes, taču tajā iekšā ir āķis foto rāmītim. Lūk, tieši tā rīkojās arī Ingars!

”Pasniedzu fotorāmīti ar mums. Pēc tam izvilku no kabatas gredzena lādīti, atvēru un vaicāju: ”Vai tu, Oliver, kļūsi par manu vīru?” Atbilde bija – jā.

Tiesa, kastītē nebija gredzena, bet gan skrūve bildei portreta zelta krāsā. Kā Misterā Bīnā,” smejas Ingars.

Gredzenu viņš nav pasniedzis, jo abi jau savulaik vienojušies, ka bildinot iztiks bez gredzeniem.

”Mums pirms tam bija noruna, ka, ja kāds kādu no mums bildinās, tad bez gredzena. Lai pēc tam kopīgi varam juvelieru veikalā izvēlēties gredzenus, kuri mums visvairāk patīk. To mēs arī tuvākajās dienās darīsim,” tā Ingars.

Un ar bildinājumu tas nebeigsies – būs arī kāzas!

”Kāzas plānojas nākamajā vasarā ap 24. jūliju. Priekšā liels plānošanas un organizēšanas process. Jo vēlamies lielas un skaistas kāzas. Šeit pat, Anglijā,” tā Ingars.

48 komentāri