”Bija viss, izņemot heroīnu.” ”Lauku sētas” Jurčiks atklāti par 10 gadiem, ko pavadījis narkotiku atkarībā

Kamēr ‘’Lauku sētas’’ skatītāji ekrānos redzējuši jautru un enerģijas pilnu Jurčiku, spēles dalībniekiem un Jānim Rāznam filmēšanas laikā izdevies iepazīt puiša otro pusi. Go3 šova ‘’Jurčika ceļš’’ ietvaros Juris beidzot atklāti pastāsta par 10 gadiem, kurus pavadījis dziļā bedrē. Stāsts sācies daudzsološi – ar bērniņa piedzimšanu, bet noslēdzies, pazaudējot ģimeni smagas narkotisko vielu atkarības dēļ.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Nejaušs skatītājs

  Nejaušs skatītājs

  Redz no kā radies teiciens - mērkaķis ar granātu. Dzērājs, narkomāns, super puper armijnieks. Liekas ka vismaz puse no tiem idiotiem ir tādi
 • Rita
 • Antis Bezdeliga
 • Ingrida Vīgante

  Ingrida Vīgante

  Viens feins cilvēciņš... Sirdī labais... Lai veicas dzīvē!
 • Anna

  Anna

  Cik salkani. Komentārs no otras puses arī būs? Vai tikai lasītājiem jānotic nabaga Jurčikam?
 • Koks

  Koks

  Jurčik, tu esi malacis, ka esi tam visam ticis cauri un uzvarējis Lauku sētā! Mums katram ir pagātne, par to nevajag kaunēties jo tā noder kā pieredze citiem! Lai izdodas visu sakārtpt ar mīļajiem un tālāk viss dzīvē iet tikai us aukšu!
 • Kristīne

  Kristīne

  Paldies Jurim par uzdrīkstēšanos. Dēls noskatījās šova sēriju tāds domīgs, domāju, ka
  šāds šovs ir labs veids kā interesanti stāstīt jaunatnei par narkotiku kaitīgumu. Man pat asara nobira, mammas vārdos klausoties...
  • labā

   labā

   un kam Jurčiks ir ticis pāri??? Pirmajā nedēļā lauku sētā jau piedzērās. Varēja saprast, ka dzēra gan ar Guntaru, gan tad, kad viņš meitenes nostučīja; ballītē pierijās un pārdevās par 0.7 ruma pudeli. Skatoties pirmo sēriju pie saimniekiem - piedzērās; kolēģiem rīko ballīti un uzskata, ka tie, kuri nav ieradušies - nožēlos! Ko nožēlos - prasto leksiku - bija kā bija; ir kā ir; traki gāja, trakāk kā traki... Nožēlojami prasts dzērājs! Bet uztaisa par tautas varoni! Tad nu gan būtu kam līdzināties!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!