Bija vai nebija sekss? Dalībnieki atklāj, kādas skaņas naktī dzirdējuši no Eglītes un Ingus gultas puses

3 komentāri
Bija vai nebija sekss? Dalībnieki atklāj, kādas skaņas naktī dzirdējuši no Eglītes un Ingus gultas puses
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

No ”Lauku sētas” izbalsota skandalozā Līga Eglīte, bet naktī pirms izbalsošanas viņa paspējusi iekulties mīlas intrigā. Slēptā kamera fiksējusi, kā Ingus viņu nepārprotami aicina uz seksuālām darbībām. Abu koķetērija bijusi tik skaļa, ka daļa kolēģu nav varējuši pagulēt un nu atklāj Skaties.lv, ko naktī dzirdējuši.

‘’Es gribu beigt, man jau sacēlās!’’ Slēptā kamera ‘’Lauku sētas’’ guļamistabā naktī fiksē neķītrus notikumus

‘’Vakardien ilgi strādājām, līdz pusvieniem naktī. Pēc mazgāšanās izslēdzām gaismu. Ingum ļoti patīk runāt, un parasti pirms gulētiešanas viņš norauj kādu joku. Un tad visi smejas un nevar aiziet gulēt.

Un nu, kad meitenes, vajag pakaitināt. Eglīte jau no malas izskatās tā, ka gribas viņu pakaitināt. Un tad nu Ingus teica – kāp pie manis gultā vai es pie tevis!

Eglīte teica – pagaidām pusstundu, kamēr visi aizmieg. No vienas puses tēloja nepieejamu, bet no otras – likās, ka jebko darīs,’’ sarunā ar Skaties.lv smejas Salvis.

‘’Es ceru, ka saimniecei bija ausu aizbāžņi. Jo, jā, daži vakar ‘’nolaida spriedzi’’,’’ intrigu uzkurina Salvis.

Aigars, kurš guļ tajā pašā divstāvu gultā, kur Eglīte, smejas, ka, pie Eglītes iekāpjot Ingum, gulta sākusi zīmīgi kratīties.

Savs sakāmais ir arī Jānim, kurš spriež – iespējams, bijusi joksēšanās. ‘’Vakar mums bija jau pirmā romantika. Gandrīz joksēšanās. Jā, es visu dzirdēju. Viņš jau bija ielīdis viņas gultā. Bet meitenei bija mugurā tāds kombinezons, aizslēgts visā garumā. Līdz ar to viņš netika viņai klāt.

Nezinu, kas tālāk notika, es aizgāju gulēt,’’ stāsta Jānis. Viņš gan uzskata – priekšā vēl daudzas naktis, līdz ar ko”Lauku sētā” viss vēl iespējams.

Armandam gan šķiet, ka starp abiem nekas nav bijis – nakts notikumi esot bijis ‘’piedūriens’’.

”Tur varēja tik pasmieties. Tas puika nav tik dumjš, lai ar tādu ielaistos,’’ uzskata Armands Blauvs.

Aigars ir pārliecināts – tirgus dāma Eglīte nevienam no puišiem nesimpatizē.

‘’Ingus ar viņu tā humoram. Viņa te atnāca intrigas radīt un pati sāka flirtēt. Un, ja flirtē, tad līdz galam! Bet tur ir tikai vārdi, nekā cita,’’ par Eglīti iesmej Aigars.

‘’Ingus viņu atšuva. Gribēja pie viņas ‘’aiziet ciemos’’, nolaist to spriedzi. Viņa no rīta atzinās, ka viņai patīk īsāka auguma.

Viņa dzīvojot citā dimensijā, viņas uzskati esot paranormāli. Cenšas izteikties gudri, bet viņai vienkārši nesanāk. Vai arī mēs visi esot glupi,’’ smejas Aigars.

Puisis, kura gultasvieta atrodas tieši virs gultas, kur zīmīgajā naktī atradušies Eglīte un Ingus, spriež, ka nekāda seksa nav bijis. Ar Ingu Eglīte pusstundu paākstījusies, līdz puisim pieticis, un viņš devies pie miera.

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!