Bez kapeikas kabatā un pārsistu degunu Dānijā ieradusies mūsu Violeta

29 komentāri
Bez kapeikas kabatā un pārsistu degunu Dānijā ieradusies mūsu Violeta
Privātais arhīvs

Ja kādam šķiet, ka viņš var stāties šovu zvaigznes Violetas Stepanovas ceļā, viņš rūgti maldās. Violetas plānus izjaukt nav spējuši pat skandalozie notikumi Jēkabpilī – viņa ar visiem savainojumiem devusies uz Dāniju.

“Jā, esmu Dānijā. Biju nopirkusi vienvirziena biļeti un paredzējusi braukt prom, kā jau stāstīju. Notikumi Jēkabpilī manus plānus nemainīja,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Violeta.

Šovu zvaigzne uzsver, ka viņas aizbraukšana neko nemaina arī Jēkabpils notikumu izmeklēšanas lietā.

Violeta uzticas policijas darbam un turpinās sekot izmeklēšanai no tālienes, turklāt Latvijā palikuši viņai uzticami cilvēki, kuri turpinās šķetināt lietu – viņu rokās jau nonākuši iespējamo uzbrucēju dati un pat telefona numurs.

Skaidrs, ka Violeta to tik vienkārši neatstās, jo, protams, ierasties Dānijā darba meklējumos ar sasistu seju nav bijis visai patīkami.

“Deguns vēl sāp, laikam skrimšļi ir sadauzīti. Zilumi pārgājuši. Visvairāk mani uztrauc tas deguns,” tā Violeta, uzsverot, ka cilvēki, kuri viņai to nodarīja, noteikti samaksās par to.

Mūsu šovu zvaigzne neslēpj – Dānijā viņa ieradusies “bez kapeikas” kabatā, jo sākumā līdzi ņemšanai iecerētie 100 eiro notērēti Latvijā. Taču Violetu nebaida nekas – viņa ir gatava lielām pārmaiņām un lielai peļņai.

Foto: daiļā Violeta

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl