Beigas Violetas ērai? ”Lauku sētas” veidotāji šogad izsmādējuši daiļavas kandidatūru

9 komentāri
Beigas Violetas ērai? ”Lauku sētas” veidotāji šogad izsmādējuši daiļavas kandidatūru
Violetas privātais arhīvs

Par Latvijas šovu veterāni dēvētā Violeta Stepanova bija iesniegusi atraktīvu pieteikumu jaunajai ”Lauku sētas” sezonai un gatava traukties no Dānijas uz Latviju filmēties. Taču saņēma paziņojumu, ka šogad netiek aicināta pat uz atlasi. Skaties.lv lūkoja noskaidrot, kāpēc tā un vai tiešām spožā Violetas zvaigzne pie Latvijas šovbiznesa debesīm sāk dzist.

Tikko Stepanovu klana fanes pārsteidza skumja vēsts – Violetas māsa Sabina privātu apsvērumu dēļ atsaukusi dalību no šova. Kāpēc Sabina atteicās? Lasi šeit!

Visas cerības tika liktas uz smuko Vivu, kura bija gatava savai trešajai ”Lauku sētas” sezonai. Diemžēl Skaties.lv saņēmis bēdīgas ziņas no Dānijas.

”Man atteica. Pateica, ka šogad jāizlaiž,” Skaties.lv no Dānijas ziņo smukulīte.

Violeta vienmēr paliks atmiņā kā daiļava, kura šovā vicoja plikiem pupiem! Apskati leģendāro video šeit!

Skaties.lv sazinājās ar šova producenti Indru Mizišu, kura apstiprina šo informāciju – Violetas šogad ”Lauku sētā” nebūs, un tas izlemts jau pirms pirmās atlases.

Foto: smukā Violeta

”Uz atlasi Violetu nemaz neuzaicinājām, jo sapratām, ka viņa jau ”Lauku sētā” sevi ir pierādījusi. Esam pārliecinājušies, ka Violeta ar visu tiks galā, nu ir jādod iespēja arī citiem sevi pierādīt,” skaidro producente.

Pirmo ”Lauku sētas” dalībnieku izvēlas tauta! Nobalso par savu favorītu šeit!

Violeta atklāj, ka netur ļaunu prātu uz šova veidotājiem par šādu lēmumu. ”Cik tad var rukāt kā zirgs. Bet, protams, vēlētos kādā kadrā pabūt.

Ceru, ka šosezon arī bez manis būs daudz kolorītu dalībnieku, noteikti sekošu līdzi šova notikumiem. Un turēšu īkšķus par brašuļiem,” tā Violeta, kura ir pārliecināta par to, ka fanu mīlestību tāpat nezaudēs – ar viņu notiks vēl daudzas aizraujošas lietas!

Foto: Kurš ieņems Violetas vietu? ”Lauku sētas” potenciālie dalībnieki

9 komentāri