Bēdīgas ziņas Lauku sētas priekšvakarā: Violeta šogad Latvijā vairs neatgriezīsies

4 komentāri
Bēdīgas ziņas Lauku sētas priekšvakarā: Violeta šogad Latvijā vairs neatgriezīsies
Violetas privātais arhīvs

Skaistā Violeta Stepanova, kura tūlīt, tūlīt jau priecēs fanu acis šovā Lauku sēta, atrāda faniem attēlus no Dānijas dzīves un atklāj, – viņa ārzemēs iekārtojusies uz palikšanu.

“Esmu iekārtojusies labā darbā un izlēmusi – ja strādā, tad strādā. Gribu sapelnīt lielu naudu, lai varu atmaksāt kredītus un nopirkt savu dzīvokli.

Šogad noteikti atpakaļ uz Latviju vēl nebraukšu. Strādāšu te arī Ziemassvētkos – ja jau dara, tad dara,” sarunā ar Skaties.lv savus plānos atklāj Violeta.

Simpātiskā meitene Dānijā jau ļoti labi iejutusies. Lai arī trūkst meiteņu kompānijas, jo viņas kolektīvā ir tikai vīri, Violeta neskumst.

“Te cilvēki ir pavisam citādi. Eju pa ielu, visi man uzsmaida, tik pozitīvi,” priecājas Violeta. Viņa ar interesi lasot ziņas par Latvijā uzsnigušo sniegu – tas ir kaut kas tāds, pēc kā arī viņa ilgojas.

Taču daudz laika nostalģiskām domām nav – Violeta koncentrējas uz pašas izvirzīto finansiālo mērķi un strādā melnu muti.

“Te, Dānijā, intensīvi strādājot, laiks skrien tik ātri! Pat piemirstas, kura šodien diena,” smejas zvaigzne.

Dzīvojot Dānijā, Violeta aktīvi sekos notikumiem Latvijā. Viņa uztur sakarus ar uzticamiem cilvēkiem, kuri sekos Jēkabpils lietas virzībai, kā arī skatīsies Lauku sētu, kurā jau šovakar atkal atgriežas kā dalībniece.

VIDEO

FOTO

TOP komentāri

 • Lauris
 • Rozalinda
  +3 +3 0

  Rozalinda

  Žēl gan, nebūs Latvijā jautrības vairs. Kas tagad plosīsies Citā atpūtā?
 • Skeptiķis
  +2 +2 0

  Skeptiķis

  Ar tik lielu popularitāti kā viņai un vēl ar metinātāja "Diplomu" jālaiž vadīt valsts!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl