Balsojumā noskaidrota Lauku sētas dalībniece!

2 komentāri
Balsojumā noskaidrota Lauku sētas dalībniece!
Foto: Reinis Oliņš

Tieši tā – labas ziņas visiem Lauku sētas dalībniekiem, viņu atbalstītājiem un šova sekotājiem! Balsojumā, Jūs, Skaties.lv lasītāji, esat noteikuši, kura būs desmitā šova Lauku sēta dalībniece.

Balsojumā piedalījās trīs dāmas – Laima, Evija un Sanita, kuras cīnījās par iespēju kļūt par desmito šova dalībnieci. Uzreiz jāteic, ka sacensība visu trīs kandidāšu vidū izrādījās sīva jau no paša sākuma līdz pat balsojuma noslēgumam. Katrai no balsojuma dalībniecēm bija paprāvs atbalstītāju pulks, kas balsojot līdz pēdējam atbalstīja savu favorīti. Paldies visiem balsotājiem, kas ar savu aktivitāti atbalstīja Laimu, Eviju un Sanitu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet par galveno – kas tad uzvarēja balsojumā? To mēs varēsim atklāt pēc Līgo svētkiem, kad balsojuma uzvarētāja un iespējamā dalībniece būs apstiprinājusi, ka vēlas piedalīties piedzīvojumā Lauku sēta! Tā kā 26. jūnijā ienāc portālā Skaties.lv un uzzini, kas būs šova desmitā dalībniece!

26. jūnijā arī izlozēsim, kuri būs tie balsojuma dalībnieki, kuriem būs absolūti ekskluzīva iespēja doties ekskursijā uz šovu Lauku sēta un apskatīt savām acīm, kā top šovs un kā klājas dalībniekiem!

Tikmēr iedāvājam vēlreiz apskatīt šova dalībnieku atlasi. Desmit no viņiem ir kļuvuši par Lauku sētas dalībniekiem un viņu gaitām tu varēsi sekot līdzi šova laikā!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl