49 komentāri
Kurš kļūs par “Lauku sētas” dalībnieku? Krišjānis no Vandzenes vai Rasmuss no Lutriņiem? Balso!
Skaties.lv/F64

Diviem ”Lauku sētas” dalībnieku kandidātiem – Krišjānim no Vandzenes vai Rasmusam no Lutriņiem – ir nepieciešams Tavs atbalsts! Abi pieteikušies dalībai šovā, taču ”Lauku sētas” veidotāji nevar izlemt, kuru ņemt – abi tik pārliecinoši un labi! Tāpēc ir izlemts – Skaties.lv lasītāji un Tu, noteiksiet, kurš dosies uz ”Lauku sētu”.

Kā tas notiks? Vienkārši – viss izšķirsies godīgā balsojumā. Kurš balsojumā saņems vairāk balsu, tas dosies uz ”Lauku sētu!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā Tu vari atbalstīt savu favorītu? Reģistrējies ar savu Facebook.com vai Draugiem.lv sociālo tīklu profilu un balso! Atceries, – balsot vari reizi stundā! Balsojums noritēs līdz 1. jūlija 11.59, tāpēc nekavējies un balso par savu favorītu!

Te vari iepazīties ar visiem balsošanas noteikumiem!

Kas ir kandidāti?

Rasmuss Pujāts

Foto: F64

Strādā Somijā, celtniecībā, patīk fizisks darbs, omei lauku sētā bija govis, cūkas, visu prot. Ir domājis par stratēģiju, ka jābūt čaklākajam. Mierīgs, grūti nokaitināt, bet vārdu parādā nepaliks. Saka, ka vajag visas lietas izrunāt. Brīvs, sola lauku sētā dejot striptīzu!

Krišjānis Berģis

Foto: F64

Ir no Vandzenes, nodarbojies ar santehniku, bet tagad zemessargs. Līderis, komandieris,  nepatīk čīkstuļi. Spēcīgs – kā morāli, tā fiziski. Izturīgs. Nāk uzvarēt. Brīvs.

Balso!

Iepriekšējās “Lauku sētas” košākie brīži!

Bet te vari apskatīt, kā noritēja ”Lauku sēta” šī gada dalībnieku atlase!

TOP komentāri

  • Ilona Jeršova
    +15 +15 0

    Ilona Jeršova

    Jā , šiem puišiem ir tagad saspringts gaidīšanas laiks , es darītu tā , apietu standarta situāciju un ņemtu LS abus kandidātus un pirmajā nedēļà saprastu , kurš no viņiem ir cienīgs būt LS dalībnieks . Vajag dot iespēju abiem puišiem! Lai veicas .🤘🏽🤘🏽
  • Katrīna Grīnfelde
  • Linda Kulijeva

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl