Kurš kļūs par “Lauku sētas” dalībnieku? Krišjānis no Vandzenes vai Rasmuss no Lutriņiem? Balso!

50 komentāri
Kurš kļūs par “Lauku sētas” dalībnieku? Krišjānis no Vandzenes vai Rasmuss no Lutriņiem? Balso!
Skaties.lv/F64

Diviem ”Lauku sētas” dalībnieku kandidātiem – Krišjānim no Vandzenes vai Rasmusam no Lutriņiem – ir nepieciešams Tavs atbalsts! Abi pieteikušies dalībai šovā, taču ”Lauku sētas” veidotāji nevar izlemt, kuru ņemt – abi tik pārliecinoši un labi! Tāpēc ir izlemts – Skaties.lv lasītāji un Tu, noteiksiet, kurš dosies uz ”Lauku sētu”.

Kā tas notiks? Vienkārši – viss izšķirsies godīgā balsojumā. Kurš balsojumā saņems vairāk balsu, tas dosies uz ”Lauku sētu!”

Kā Tu vari atbalstīt savu favorītu? Reģistrējies ar savu Facebook.com vai Draugiem.lv sociālo tīklu profilu un balso! Atceries, – balsot vari reizi stundā! Balsojums noritēs līdz 1. jūlija 11.59, tāpēc nekavējies un balso par savu favorītu!

Te vari iepazīties ar visiem balsošanas noteikumiem!

Kas ir kandidāti?

Rasmuss Pujāts

Foto: F64

Strādā Somijā, celtniecībā, patīk fizisks darbs, omei lauku sētā bija govis, cūkas, visu prot. Ir domājis par stratēģiju, ka jābūt čaklākajam. Mierīgs, grūti nokaitināt, bet vārdu parādā nepaliks. Saka, ka vajag visas lietas izrunāt. Brīvs, sola lauku sētā dejot striptīzu!

Krišjānis Berģis

Foto: F64

Ir no Vandzenes, nodarbojies ar santehniku, bet tagad zemessargs. Līderis, komandieris,  nepatīk čīkstuļi. Spēcīgs – kā morāli, tā fiziski. Izturīgs. Nāk uzvarēt. Brīvs.

Balso!

Iepriekšējās “Lauku sētas” košākie brīži!

Bet te vari apskatīt, kā noritēja ”Lauku sēta” šī gada dalībnieku atlase!

50 komentāri