Ballīte! ”Lauku sētas” jautrā kompānija atkal tiekas pēc vairāku mēnešu neredzēšanās; ekskluzīvi FOTO

0 Komentāru
Ballīte! ”Lauku sētas” jautrā kompānija atkal tiekas pēc vairāku mēnešu neredzēšanās; ekskluzīvi FOTO
Vladislavs Proškins/f64

Domājāt, ka ar lielo finālu un Kristapa uzvaru ”Lauku sētas” sezona ir noslēgusies? Nekā! Kompānija ir tā sadraudzējusies, ka izlēma sarīkot kārtīgu ballīti pie saimnieces ”Mežkalpos”, lai izrunātos un izskaidrotos tagad, kad ekrānā atklāts arī tas, kas filmēšanas laikā tika slēpts.

Kas gan var būt lieliskāka vieta, kur rīkot atkalredzēšanās ballīti, kā ”Mežkalpi”? Saimnieki Sarmīte un Aivars ir laipni piekrituši jautro kompāniju atkal uzņemt ciemos!

Šovs tika filmēts vasarā, un pēdējo mēnešu laikā lielākā daļa nav redzējušies. Un runāt ir par ko! Daļai priekšā izskaidrošanās par aizkadra intrigām, citiem nāksies vaigu vaigā atkal satikt vasaras simpātijas.

Bet visam pāri – atkalredzēšanās prieks un līksmība! Sarmīte kā kārtīga saimniece ir saklājusi galdu un pagatavojusi gardas vakariņas, bet ”Lauku sētas” dalībnieki ieradušies ar kūkām un slaveno ”Dzimtenīti”. Laiks svinēt!

Elīna ballītes iedvesmota devās uz skaistuma salonu! Viņas pārvērtības apskati ŠEIT!

Vairāk par to, kā ”Lauku sētas” lieliskajai kompānijai gāja, atkal satiekoties, skaties jau 30. novembra vakarā LNT šova īpašajā 11. sērijā!

0 Komentāru