Ātrajos kredītos paņemti jau tūkstoši, bet darba vairs nav. Daiļā Violeta Dānijā nonākusi pamatīgā krīzē

60 komentāri
Ātrajos kredītos paņemti jau tūkstoši, bet darba vairs nav. Daiļā Violeta Dānijā nonākusi pamatīgā krīzē
Privātais arhīvs

Par Latvijas šovu veterāni dēvētā smukulīte Violeta Stepanova piedzīvo pamatīgu finansiālo krīzi. Meitene Dānijā palikusi bez darba un nonākusi ātri kredītu jūgā – vairākus tūkstošus lielais parāds ik dienas aug.

PRIECĪGAS ZIŅAS – fani piedāvā apmaksāt kredītus! Lasi te!

Lai arī Violetas darba gaitu sākums Dānijā bija cerīgs, nu viņa jau aptuveni divus mēnešus ir bezdarbniece.

“Darbs, ko darīju, bija priekš vīriešiem. Sākums bija ļoti labs – palīdzēja latviešu čalis Roberts, kurš mani tajā darbā iekārtoja. Tad viņš aizbrauca, paliku viena un sapratu, ka nevaru.

Nu jau vairākus mēnešus esmu bez darba. Dzīvoju pie draugiem, kas man dod pajumti, mācos dāņu valodu. Jā, pirmajā mirklī atbraucot, šķiet, ka Dānija ir zelta bedre. Bet tad saproti, ka bez valodas te nekur,” Skaties.lv atklāj Violeta.

Vai jau redzēji Violetas neķītrās bildes? Skaties te!

Viņa apņēmusies iemācīties valodu, lai varētu tikt pie darba, kas nav saistīts ar celtniecību, piemēram, strādāt kādā kafejnīcā. Violeta var palepoties – viņai mācīšanās ļoti labi padodas.

Taču, kamēr valoda nav apgūta, jādzīvo bez darba un attiecīgi – bez naudas.

Foto

“Pēdējos mēnešus dzīvoju ļoti, ļoti taupīgi. Neatļaujos pat siļķīti nopirkt. Stulbākais ir tas, ka es jau varu dzīvot taupīgi, taču man tagad sāk uzbrukt kreditori.

Man ir kādi trīs tūkstoši paņemti ”ātrajos kredītos”, turklāt atdodamā summa katru mēnesi visai pamatīgi aug. Kopā tur ir kādi četri, pieci kredīti.

Neapdomīgi aizņēmos, domājot, ka ātri atdošu, bet nekā. Vienvārdsakot – šobrīd finansiālā ziņā man krīze. Ceru tuvākajā laikā atrast darbu, citādi sanāk grimt arvien dziļākos parādos,” nopūšas smukulīte.

Foto: Violetas gaitas TV šovos

VIDEO

60 komentāri