60 komentāri

Par Latvijas šovu veterāni dēvētā smukulīte Violeta Stepanova piedzīvo pamatīgu finansiālo krīzi. Meitene Dānijā palikusi bez darba un nonākusi ātri kredītu jūgā – vairākus tūkstošus lielais parāds ik dienas aug.

PRIECĪGAS ZIŅAS – fani piedāvā apmaksāt kredītus! Lasi te!

Lai arī Violetas darba gaitu sākums Dānijā bija cerīgs, nu viņa jau aptuveni divus mēnešus ir bezdarbniece.

“Darbs, ko darīju, bija priekš vīriešiem. Sākums bija ļoti labs – palīdzēja latviešu čalis Roberts, kurš mani tajā darbā iekārtoja. Tad viņš aizbrauca, paliku viena un sapratu, ka nevaru.

Nu jau vairākus mēnešus esmu bez darba. Dzīvoju pie draugiem, kas man dod pajumti, mācos dāņu valodu. Jā, pirmajā mirklī atbraucot, šķiet, ka Dānija ir zelta bedre. Bet tad saproti, ka bez valodas te nekur,” Skaties.lv atklāj Violeta.

Vai jau redzēji Violetas neķītrās bildes? Skaties te!

Viņa apņēmusies iemācīties valodu, lai varētu tikt pie darba, kas nav saistīts ar celtniecību, piemēram, strādāt kādā kafejnīcā. Violeta var palepoties – viņai mācīšanās ļoti labi padodas.

Taču, kamēr valoda nav apgūta, jādzīvo bez darba un attiecīgi – bez naudas.

Foto

“Pēdējos mēnešus dzīvoju ļoti, ļoti taupīgi. Neatļaujos pat siļķīti nopirkt. Stulbākais ir tas, ka es jau varu dzīvot taupīgi, taču man tagad sāk uzbrukt kreditori.

Man ir kādi trīs tūkstoši paņemti ”ātrajos kredītos”, turklāt atdodamā summa katru mēnesi visai pamatīgi aug. Kopā tur ir kādi četri, pieci kredīti.

Neapdomīgi aizņēmos, domājot, ka ātri atdošu, bet nekā. Vienvārdsakot – šobrīd finansiālā ziņā man krīze. Ceru tuvākajā laikā atrast darbu, citādi sanāk grimt arvien dziļākos parādos,” nopūšas smukulīte.

Foto: Violetas gaitas TV šovos

VIDEO

TOP komentāri

 • Kas tad vainīgs?!
  +14 +13 -1

  Kas tad vainīgs?!

  Pati.
  Un kam šis raksts vajadzīgs?! Varēja savu bankas konta nr ielikt lai sūta naudu...pažēlojās te. Kaut nometīs riepu
 • Mmmm
  +13 +12 -1

  Mmmm

  Jadzivo ka vajag, nevis kā gribu!Gribēja visiem izrādīties kruto beibi! Nu lūk, kādā situācijā mūsu ZVAIGZNE! Latvijā Maxima vienmēr vajag darbiniekus!:D
 • Taisnība
  +15 +12 -3

  Taisnība

  Viņas stulbumam nav tobežu! Cik stulbai jābūt, lai ņemtu ātros kredītus?! Lai tik % aug, lai aug!!! Tādu uz 100latniekiem un, lai atstrādā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl