Astotajā grūtniecības mēnesī – policija un tiesu darbi! ”Lauku sētas” Sanitas atklāts stāsts par cīņu Aizkrauklē

Astotajā grūtniecības mēnesī – policija un tiesu darbi! ”Lauku sētas” Sanitas atklāts stāsts par cīņu Aizkrauklē
Privātais arhīvs

Šovā ”Lauku sēta” iepazītajai Sanitai Rozenbergai drīz jālaiž pasaulē otrā atvasīte, bet daļu skaistā gaidību laiku jaunā sieviete spiesta pavadīt, staigājot pa policiju un tiesas zālēm. Pret topošo mammu dažādi vērsties mēģina viņas līgavaiņa bijusī draudzene. Nu beidzot Sanitas mērs ir pilns – sieviete devusies uz policiju.

Skaties.lv saņēma vēstuli no personas, kura vēlējās palikt anonīma, bet stādās priekšā kā Aizkraukles iedzīvotāju pārstāve. Persona vēsta, ka jau sen pazīstot Sanitu un viņa ”nemaz nav tāda, kā izliekas”.

“Tiesu kalendāra portālā nejauši uzgāju, ka Sanitai ir ierosināta administratīvā lieta par emocionālu vai fizisku vardarbību pret bērniem, bet sevi pozicionē kā jauko atbildīgo topošo māmiņu,” vēstulē skaidro anonīmā ziņnese, kura tālākajā tekstā steidz vainot Sanitu dažādās citās pārestībās.

Skaties.lv uzrunāta, Sanita uzreiz atklāj – viņai skaidrs, no kuras puses šie vēji pūš. Topošā mamma atklāj, ka jau ilgstoši viņu neliekot mierā līgavaiņa un gaidāmā bērniņa tēva bijusī draudzene.

Sanita neslēpj – jā tiesāšanās starp abām sievietēm tiešām notiek, un tā aizsākusies jau pagājušā gada vasarā. Visa pamatā esot šīs sievietes iesniegts iesniegums, ka Sanita viņas bērnu klātbūtnē atļāvusies pateikt kādu biezāku vārdu, ko varot traktēt kā emocionālu vardarbību pret viņas bērniem.

Foto: skaistā mamma Sanita

Tā kā otrā puse pati nav ieradusies noliktajā tiesas sēdē, process ievilcies. Saprotot, ka šī sieviete nu jau vērsusies pie medijiem, lai celtu publisku neslavu topošajai mammai, Sanita uzsver – viņa vairs neklusēs kā pelīte un nestaigās pa tiesām, sevi attaisnojot.

Tā vietā viņa ņēmusi situācijas grožus savās rokās un jau devusies uz policiju, lai sūdzētos par šo sievieti.

“Par daudz! Tas viss ir aizgājis par tālu! Esmu astotajā mēnesī, bet šis cilvēks joprojām nespēj samierināties un likties mierā!

Viss, kas rakstīts šajā vēstulē ir pilnīgi apmelnojumi, vēl vairāk – šī sieviete, iespējams, raksturo pati sevi,” sarunā ar Skaties.lv aizkaitinājumu neslēpj Sanita, uzsverot, ka ir laba mamma savam dēliņam un noteikti būs tāda arī otram mazulītim.

Kā Skaties.lv noskaidroja Aizkraukles rajona tiesā, Sanitas vārds tiešām figurē tiesas sēžu kalendārā. Lietas detaļas nav nododamas atklātībai un Skaties.lv atgādina, ka, kamēr vēl lieta nav iztiesāta, arī pašu Sanitu nedrīkst uzskatīt par vainīgu.

Video: meitenes dumpojas