Ārzemju latvieši, pavāri un bruģētāji! ”Lauku sētai” šogad pieteikusies kolorīta kompānija

5 komentāri
Ārzemju latvieši, pavāri un bruģētāji! ”Lauku sētai” šogad pieteikusies kolorīta kompānija
Skaties.lv

Šobrīd finiša taisnē ieiet pieteikšanās jaunajai ”Lauku sētai” – tiek gaidīti pēdējie pieteikumi kā no saimniecībām, tā potenciālajiem dalībniekiem. Šova veidotāja Indra Miziša atklāj Skaties.lv, kādas saimniecības un dalībnieki jau ir sarakstā un kam vēl vērts izmēģināt iespēju.

”Esam sākuši apbraukāt saimniecības, kuras varētu šosezon uzņemt dalībniekus. Ir pieteikumi no visām Latvijas pusēm – pārstāvēta Vidzeme, Kurzeme, kā arī Pierīga.

Bet varbūt ir vēl kāda saimniecība, kas pieteikumu nav vēl atsūtījusi? Vēl ir iespējams to izdarīt! Varbūt saimnieki vēlas pārsteigt Latviju un parādīt tieši tādu saimniekošanu, kāda ”Lauku sētā” nav vēl bijusi – varbūt kāds audzē tādus citzemju putnus, kādi nav vēl redzēti, varbūt pat žirafes! Vai arī iet jūrā un ķer zivis? Tad ”Lauku sētā” parādīsim, kādi vareni reņģu ēdāji mēs esam.

Katrā ziņā esam atvērti pieteikumiem no saimniecībām – šogad ar prieku atkāpsimies no tradicionālā un parādīsim kādu īpašu saimniekošanas veidu,” Skaties.lv stāsta Miziša.

Piesakies! Spied un aizpildi anketu TE!

Arī potenciālo dalībnieku kompānija ir raibu raibā. Kā var pačukstēt šova veidotāja, pieteicies jau pulciņš pagājušo sezonu zvaigžņu. Viņiem gan nekādas priekšrocības nebūs – visiem, kuru pieteikumi tiks atzīti par piemērotiem, jūnija vidū būs jāierodas uz nākamajām atlases kārtām.

Ar fanu atbalstu Latvijā atgriezusies Dembovska! Vai arī viņa būs šovā? Lasi TE!

”Šogad diezgan daudz pieteikumu ir saņemti no ārzemju tautiešiem, daudzi norāda uz pavārmākslas, mežizstrādes, kokapstrādes, bruģēšanas prasmēm.

Diemžēl jāatgādina, ka nekorekti aizpildītas anketas, kā arī anketas, kur pieteicējam nav vēl 18 gadu, netiks ņemtas vērā,” atgādina Miziša.

Viņa atklāj, ka šosezon visdrīzāk cīņa notiks jaunā līmenī – nebūs puišu un meiteņu komandas duelis. Seko informācijai Skaties.lv!