“Ārzemes mani pārveidos uz labo pusi!” Violetas atbildes trieciens apvainotājiem

16 komentāri
“Ārzemes mani pārveidos uz labo pusi!” Violetas atbildes trieciens apvainotājiem
Foto: publicitātes

“Lauku sētas” otrās sezonas dalībnieces Arta Brūvere, Evija Smane un Ilona Jeršova publiski nokauninājušas ņipro Violetu Stepanovu par dzimtās Latvijas apliešanu ar dubļiem, nosaucot valstī palikušos par ”’di***” līdējiem. Violetu tas nav iebiedējis – viņa gatava dot prettriecienu.

To, kā sākās publiskais kašķis, lasi te!

“Paldies meitenēm par “skaistiem” vārdiem – ja nevēlaties bojāt sev garastāvokli, vienkārši nelieniet manā ”Facebook” lapā!

Man patīk, ka viens mans izteikums izraisījis tādu ažiotāžu. Ja cilvēki no mušas uzpūš ziloni, tas lai paliek viņu ziņā,” sarunā ar Skaties.lv vēstījumu tautai un šova kolēģēm nodot vēlas Violeta.

FOTO: Violeta laika gaitā

Daiļava uzsver, ka ne jau nosakšana Latvijā dzīvojošos par ”di*** līdējiem” bijusi viņas vēstījuma esence – Violeta vēlējusies skaļi runāt par ko citu. Dzimtenes apliešana samazgām neesot bijis viņas mērķis.

“Protams, es mīlu un cienu savu dzimteni, bet vai viņa mīl mani? Protams, ka mīl, bet ne tā, kā to būtu pelnījuši Latvijā dzīvojošie cilvēki.

Nekad nejutīšos krutāka, jo esmu aizbraukusi uz ārzemēm. Bet, protams, ārzemes mani pārveidos uz labo pusi,” sola smukulīte.

Viņa uzsver, ka apzīmējums ”di*** līdēji” bijis domāts kā paraksts kādai no viņas radošajām izpausmēm – Violeta sāk izmēģināt sevi mākslas žanrā.

Arī mākslā daiļava izlēmusi startēt kā sliktā meitene, tāpēc arī tādas rupjības – smukulīte vienkārši strādā pie mākslas darba, kam nosaukums būs ”di*** līdēji”.

“Ja cilvēki neprot lasīt, tā nav mana vaina. Tas ir paraksts zem bildēm, zīmējumu nosaukums,” izskaido Violeta.

VIDEO

16 komentāri