Ar nazi sagrieztas mantas, izdemolēts dzīvoklis un emocionāls terors pret visu Zanes ģimeni. ”Lauku sētas” komanda atmasko Krišjāni

Pagājušajā nedēļā ”Lauku sētas” Krišjānis nāca klajā ar stāstu, kā šovā iemīlētā Zane viņu pēc spēles it kā izmetusi uz ielas un devusies pie Ingara. Izlasot šo stāstu, ”Lauku sētas” kolēģi vairs nespēj klusēt – dalībnieki nāk klajā ar stāstu, kas Zanes un Krišjāņa attiecības parāda pavisam citā gaismā.

Atpakaļ uz rakstu

31 komentārs

 • Zemessargs

  Zemessargs

  Viņu par zemessargu grūti nosaukt, jo neilgi pirms šova viņš nodeva zvērestu, tātad ne čūskas, ne mēnesi mežā, sakarā ar zemessardzi viņš pat nav redzējis, runājot par komandieri, tad saprotiet paši, nesen zvērests un nu komandieris? Puikam tik sakāpis galvā
 • Crazyy

  Crazyy

  Šis jau paliek smieklīggi.
  Nedomāju, ka Krišjānis ir tāds kā te raksta. Protams, ka meitene nekad nebūs vainīga. Nezinu ko domā tie šova veidotāji, bet šķiet, ka visa tā šova būtība ir pazudusi un tas jau bish paliek par murgu. Un tad tik kurš kuru internetā nozākās. Pretīgi no dalibnieku puses...
  Ipaši no Zanes. Jūtas jau tik ātri nepāriet.
  Ja jau tiešām bija ar Krišjāni, td kā pēc 2 nedēļām jau var būt ar Ingaru? Bish neiet kopā te kaut kas. :-D tad jau tā ir vienkārš laika aizpildīšana.
  Krišjānim novēlu atrast foršu meiteni. :-)
 • Figņa
 • Zemessargs

  Zemessargs

  Man pašai kā zemessargam ļoti nepatīk, ka rakstā minētās personas priekšā pakaļā raksta zemessargs. Viena prātā vāja indivīda dēļ, tagad taisa kaunu visai Zemessardzei.
 • Jā

  Vai tas nebija Ingars kas Aiju par prostitūtu sauca? Tagad pašam tāda ??
 • T

  T

  Pretīgi skatīties lauku sētu. Meitenēm ne kauna ne goda.ko Ierauga tam apakšā paguļās. Tik lētas sievietes tagad Latvijā? Lai man piedod šova dalībnieki, bet jūs esat dzīvnieku līmenī. Lētas ielas meitas un mīkstie . Lēkā no viena pimpja pie cita un reklamē savu lielo mīlu.
  Šova veidotājiem padoms- neveidojiet šovu uz prātā apdalītu cilvēku bara. Tur visi kā viens prātā neveseli.
  • .

   .

   Kāpēc tāds naids pret sievietēm? Zem kā tad viņas liekas apakšā? Tie ir svēti un nevainīgi?
 • Ha ha

  Ha ha

  Viens par otru vājprātīgāki, un kur tad kāds kašķis bez tām divām tirgus bābām, Sanita un Eva visur klāt, visur pa vidu. Iespējams, bez tām trakajām tas tracis būtu krietni mazāks. Un tie ir cilvēki, kas par Aiju pukstēja? Fui, paši netīrām dvēselēm.
 • Koko

  Koko

  Pēdējos komentārus laikam viena un tā pati persona rakstījusi.....
 • Jjj

  Jjj

  Hahaha nevienu tas nepārsteidz ,nu neviena kas ir no viņa pagasta , tiešām tas nepārsteidz. Zemessargs hahaha ??????? Neapskauzu māti un tēvu
 • andis

  andis

  Vai lūdzu nevarētu pateikt kurš tad būs tas Lauku sētas uzvarētājs/a, lai varētu ceturdienas vakaros pameklēt ko interesantāku paskatīties? Kāpēc nav nevienā rakstā minēts uzvarētājs? Viss jau paziņots, tikai laimīgo nenosauc? Lūdzu paziņot ar steigu to kurš saņems to paplāti ar laimestu!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!