Ar nazi sagrieztas mantas, izdemolēts dzīvoklis un emocionāls terors pret visu Zanes ģimeni. ”Lauku sētas” komanda atmasko Krišjāni

31 komentārs
Ar nazi sagrieztas mantas, izdemolēts dzīvoklis un emocionāls terors pret visu Zanes ģimeni. ”Lauku sētas” komanda atmasko Krišjāni
SKATIES

Pagājušajā nedēļā ”Lauku sētas” Krišjānis nāca klajā ar stāstu, kā šovā iemīlētā Zane viņu pēc spēles it kā izmetusi uz ielas un devusies pie Ingara. Izlasot šo stāstu, ”Lauku sētas” kolēģi vairs nespēj klusēt – dalībnieki nāk klajā ar stāstu, kas Zanes un Krišjāņa attiecības parāda pavisam citā gaismā.

Šova mīlas trijstūris – kurš kuram pāri nodarīja?

Septembra izskaņā par attiecībām publiski paziņoja divi ”Lauku sētas” dalībnieki – Zane un Ingars. Viņu skaisto mīlasstāstu lasi TE!

Pēc šīs vēsts klusēt nespēja Krišjānis, kuram, kā Skaties.lv atklāj šova veidotāji, bijis romāns ar Zani filmēšanas laikā. Puisis Skaties.lv atklāja, ka abi pēc filmēšanas uzsākuši kopdzīvi, Krišjānis mīlas dēļ pārvācies uz Rīgu, bet Zane pēkšņi esot viņu izmetusi no dzīvokļa, jo ieskatījusies Ingarā. Krišjāņa versija TE!

Pēc šī stāsta publiskošanas Skaties.lv saņēma ziņas no vairākiem ”Lauku sētas” dalībniekiem, kuri atklāj – viss Krišjāņa stāsts esot pilnīgi meli, un iemesli, kāpēc Zane puisi lūgusi aiziet, nudien nav vīrietim glaimojoši.

Skaties.lv uzrunāja Zani, aicinot izklāstīt savu versiju par šķiršanos no Krišjāņa, bet Zane izvēlējās no komentāra atturēties – kas bijis, bijis. Tie, kuri zina taisnību, to zina, un negribas bārstīties ar apvainojumiem.

Taču citi ”Lauku sētas” kolēģi to tā nevēlas atstāt! Ingars, lielā Sanita un Eva, kuri bija klāt Zanes un Krišjāņa šķiršanās skandāla brīdī un pāra īpatnējā attiecības redzēja savām acīm, gatavi atklāt to, ko redzējuši. Lai runā fakti un aculiecinieki!

Ballīti pamet, ar nazi sagriežot divas somas

Lūzums Zanes un Krišjāņa attiecībās noticis 7. septembra vakarā, kad komanda izlēmusi sarīkot atkalredzēšanās ballīti pie Ingara Jelgavā.

Kā sarunā ar Skaties.lv neslēpj Ingars, Krišjānis kompānijai līdz tam licies ”pavisam normāls čalis”, dalībnieki zinājuši, ka puisis ir attiecībās ar Zani un ļoti vēlējušies abus satikt ballītē.

”Ballīte notika pie manis. Atbrauca Eva, saimniece, Dzintars, abas Sanitas, Rasmuss,” atceras Ingars.

Jā, Zane un Krišjānis dzīvojuši kopā, un abiem bijis paredzēts ierasties ar vienu transportu. Zane ieradusies viena un, kā noskaidrojies, Krišjānis pa ceļam par kaut ko apvainojies un izkāpis.

”Ja mēs tad būtu zinājuši, kā viņš uzvedīsies, nebūtu braukuši viņam pakaļ un veduši uz pasākumu. Bet tajā laikā Krišjānis vēl likās normāls čalis, jo šovā viņš par sevi bija atstājis labu iespaidu. Nevienam nebija nekādu aizdomu, domājām, ka parasts kašķis, tāpēc braucām uz Rīgu viņam pakaļ,” stāsta Ingars.

Puisis atvests uz ballīti, taču diemžēl rūgtums Krišjānī bijis pārāk liels. Puiša plosīšanās sabojājusi visu pasākumu.

”Visu nakti Krišjānis terorizēja Zani, to vien no viņa dzirdēja, kā Zanes vārdu. Viņš pamatīgi piedzērās.
Nākamajā dienā Krišjānis izlēma, ka ies prom,” tā Ingars. Taču pirms aiziet viņš izlēmis atriebties.

”Krišjānis atriebjoties paņēma nazi un sagrieza Zanes mugursomu. Taču sākumā viņš kļūdījās un sagrieza mana brāļa somu. Tā nu galu galā Krišjānis sagrieza divas somas – mana brāļa un Zanes.

Tad viņš gāja pie Zanes skaidroties un sāka viņu grūstīt, lielā Sanita gāja Zani aizstāvēt. Es tajā brīdī kā mājas saimnieks mierīgi slaucīju virtuvi. Neizturēju un ar slotu viņu izdzinu,” ķīviņa detaļas atceras Ingars.

Krišjānis piesaka karu. Visiem.

Loģiski, ka pēc šāda uznāciena Zane vairs ar Krišjāni kopā būt nav vēlējusies. Meitene centusies attiecības pārtraukt mierīgā ceļā – viņa pat piedāvājusi skandālistam ceļanaudu, lai puisis no Rīgas var nokļūt mājās.

Krišjānis izvēlējies sākt kariņu. ”Viņš mūs visu nobloķēja kontaktos un sāka izplatīt medijiem nepatiesu informāciju par sevi un Zani.

Pieņemu, ka vainīgs viņa zemessarga pašlepnums – Krišjānis nespēja pieņemt, ka nav labākais.

Tā jau viņš nebija slikts puisis, ”Lauku sētā” radīja labu iespaidu, tāpēc arī pēc tam viņu vēlējāmies satikt ballītē. Zani viņš fiziski neiespaidoja, bet morāli gan prātu viņai čakarēja. Domāju, ka šis puisis vienkārši nevarēja turēt daudz alkohola.

Tāpat viņš bija slimīgi greizsirdīgs – viņš uzskatīja, ka man ar Zani ir romāns laikā, kad mums vispār nekā nebija, un liedza Zanei sazināties ar šova puišiem,” analizē Ingars, atklājot, ka attiecības ar Zani uzsācis jau vairākas nedēļas pēc tam, kad Zanei viss beidzies ar Krišjāni.

Slimīga greizsirdība, kas pāraugusi apsēstībā

Ingara versiju par notikumiem ballītē apstiprināt var arī lielā Sanita. ”Zane un Krišjānis teica, ka darba dēļ ieradīsies vēlāk, tāpēc bijām pārsteigti, ka atbrauca viena Zane.

Izrādījās, ka Krišjānis jau pie Jelgavas vienkārši apvainojies, atvēris auto durvis un izkāpis.

Mēs jau vēl nenojautām, kāds viņš patiesībā ir – atradām šoferi, devāmies kolēģi meklēt,” atceras Sanita.

Kad Krišjānis atrasts un nogādāt kompānijā, pasākums bijis sabojāts – puisis visu nakti tiranizējis Zani, pārmetot viņai dažādus nodarījumus. No rīta ceļoties, Sanitu jau sagaidījis abu kašķis.

”Dzirdēju, kā Krišjānis bļaustās. Ieraudzīju, ka viņš rausta Zani, piesteidzos klāt. Nu tā nebūšu es, kuras acu priekšā puisis grūstīs meiteni! Lūdzu Krišjāni pamest šīs telpas. Tajā brīdī nez no kurienes izskrēja Ingars ar slotu. Viņš sākumā padomāja, ka Krišjānim ar mani tas konflikts. Galu galā palūdzām Krišjāni doties prom,” notikumus rekonstruē Sanita.

Arī viņa var apstiprināt – Krišjānis pirms aiziešanas sagraizījis Zanes somu, turklāt vēl bija nozūmējis Sanitas botas, pieņemot, ka tie ir Zanes apavi.

Pēcpusdienā kompānija izlēmusi braukt apciemot tajā pašā pusē dzīvojošo Evu, un, kur gadījies, kur ne, no grāvmalas atkal izlīdis Krišjānis. Sanita nosmejas, ka puisis acīmredzot turpat kaut kur dežurējis.

Kā spriež Sanita, Krišjāņa attiecības ar Zani izjaukusi puiša paša slimīgā greizsirdība, kas pāraugusi teju apsēstībā. ”Lauku sētas” kompānija pret puisi izturējušies jauki taču, redzot, ka zemessargs savu slimīgo iedomu dēļ fiziski aizskar meiteni, nav varējuši stāvēt malā.

”Jā, es pati Krišjānim, Zani aizstāvot, pa muti ”iešāvu”. To viņš kā zemessargs gan nevarēs pārdzīvot, ka publiski izskan, ka meitene viņam pa muti sadevusi,” nosmejas Sanita, piebilstot, ka arī mīļotās meitenes grūstīšana zemessargam nekādu godu nedara.

Pirms izvākšanās izdemolē dzīvokli un terorizē Zanes ģimeni

Ja Ingars un Sanita savos izteikumos vēl ir visai maigi, Eva Krišjānim nekādas atlaides nedos. Meitenei zināms vairāk par Zanes un Krišjāņa attiecībām, kuru dēļ cietusi ne tikai meitene – Krišjānis atriebības kārē nodarījis nepatīkamas lietas visai Zanes ģimenei, par kurām Eva gan izvēlas publiski nerunāt.

”Es zinu, ko tas nozīmē, kad vīrietis aizskar fiziski un morāli, tāpēc klusēt nevēlos. Krišjānis terorizēja ne tikai Zani, bet visu viņas ģimeni – pat Zanes mammai tika sūtītas ziņas, ka viņas meita esot palaistuve un vēl rupjāk.

Krišjānis ir nežēlīgi greizsirdīgs un slims psihiski. Iespējams, pieradis, ka meitenes viņam pakaļ skrien. Apbrīnoju, cik mierpilni Zane izturējās šajā situācijā,” notikumus komentē Eva, kura atbalstījusi ”Lauku sētas” kolēģi nepatīkamajā situācijā.

Eva novērojusi, ka Krišjānis ir no tiem puišiem, kuri vienkārši nedrīkst lietot alkoholu. ”Viņam no alkohola vienkārši ”iet ciet”,” tā Eva.

Kā atklāj ”Lauku sētas” veterāne, dalībnieku aprakstītais konflikts pie Ingara risinājies piektdienas vakarā. Sestdien Zane ciemojusies pie Evas, un kolēģe uzskatījusi par savu pienākumu noskaidrot, vai svētdienā, Zanei mājās satiekoties ar Krišjāni, viss ir kārtībā.

Kā jau Evai bijušas aizdomas, nav vis bijis viss labi. Krišjānis pirms izvākšanās esot kārtīgi izplosījies pa Zanes dzīvokli, ar nolūku pamatīgi apskādējot Zanes mantas un nodarot meitenei un viņas ģimenei pamatīgus finansiālus zaudējumus.

Pirms aiziešanas puisis esot Zani arī fiziski aizskāris, un Eva uzskatījusi par savu pienākumu piezvanīt Zemessardzei un informēt par to, ka starp viņiem ir cilvēks, kura agresīvā uzvedība nav atbilstoša vispārpieņemtajām normām. Visdrīzāk tāpēc Krišjānis nu savā un Zanes attiecību izjukšanā vaino Evu.

Sieviete uzsver, ka ar šo ”Lauku sētas” kolēģi vairs nejūt vajadzību komunicēt. ”Kontakta ar Krišjāni man nav un nebūs. Viņam tikai mežā dzīvot un čūskas ēst,” rezumē Eva.

Kuram tici tu? Skaties ”Lauku sētu” ik ceturtdienas vakaru un izlem pats, kurš šķiet uzticams!