Ar īpašo aizkulišu sēriju oficiāli noslēdzas ”Lauku sētas” sezona

5 komentāri
Ar īpašo aizkulišu sēriju oficiāli noslēdzas ”Lauku sētas” sezona
SKATIES

Līdz ar novembra izskaņu noslēdzas arī ”Lauku sēta”. 29. novembrī šova faniem ir īpaša iespēja noskatīties papildsēriju, kurā redzams tas, ko ekrānā neparādīja.

Sērijā skatītājiem tiek dota iespēja ielūkoties populārākā Latvijas realitātes šova filmēšanas aizkulisēs.

Kā komandai pēc šova atzinušies dalībnieki, daudzi otrreiz vairs nepiedalītos, jo nebija gaidījuši, ka producentiem izdosies nokomplektēt tādu ērmu blici. Par īpašu dīvaini tiek saukts Dzintars. Par vīrieša švako iztikšanu un dīvainībām lasi TE!

Bail no nezināmā bijis ne tikai dalībniekiem, bet arī saimniekiem. Taču drīz visi pie kamerām pieraduši un nelikušies traucēti. ”Tas ir pa īstam, sensācija nav,” apliecina Rasmuss.

Par vienu no galvenajiem izaicinājumiem kļuvusi ikdienas higiēna – drēbes bija jāmazgā rokām, savukārt duša – paštaisīta un bez siltā ūdens. Kā atzīstas meitenes, viņas matus mazgājušas vien ārkārtas gadījumos.

Īpašajā speciālizlaidumā tiek atklātas arī spēlē valdošās mīlas intrigas. Izrādās, ka Stiflers metis aci uz Sanitām un Aiju.

Beidzot atklājas, kā noslēdzās Zanes un Krišjāņa stāsts. Izrādās, puisis pēc izbalsošanas atgriezies sētā, lai saceltu skandālu. Lasi TE!

5 komentāri