Apprecējies ”Lauku sētas” uzvarētājs Kristaps
Sarmīte Kukaine-Oleksāne

Nedēļas nogalē laulības ostā pēc vairāk nekā desmit gadus ilgas draudzības beidzot iestūrējuši ”Lauku sētas” pēdējās sezonas uzvarētājs Kristaps Priedītis un viņa apburošā Agrita. Kāzu viesu vidū bija arī šova saimnieku ģimene, kurai ar Kristapa ģimeni izveidojusies sirsnīga draudzība.

Par skaisto notikumu, kamēr pats laimīgais pāris bauda pirmās dienas precētu ļaužu godā, Skaties.lv ar paša Priedīšu pāra atļauju informē ”Lauku sētas” saimniece Sarmīte Kukaine-Oleksāne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mums ir neizsakāms prieks par viņiem. Kristaps un Agrita ir kopā jau vairāk nekā desmit gadu, un viņiem ir burvīga meitiņa,” Skaties.lv stāsta Sarmīte.

Kā var pačukstēt saimniece, tieši dalība ”Lauku sētā”, kurā dalībnieki ilgu laiku bijuši bez sakariem ar ārpasauli, Kristapam bijis pēdējais grūdiens, lai apzinātos, cik ģimene viņam svarīga un ka laiks šo savienību nostiprināt oficiāli.

Skaties.lv pievienojas sveicēju pulkam un novēl burvīgajai Priedīšu ģimenei nekad nezaudēt rozā mīlestības brilles, vienam otrā lūkojoties!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl