7 komentāri

Ceturtdienas, 5. oktobra, vakarā Latviju priecēja kārtējā ”Lauku sētas” sērija. Un šoreiz tajā virmoja īstas mīlas kaislības – starp vairākiem dalībniekiem radās simpātijas. Diemžēl galvenajai mīlētājai galu galā skatuvi nācās pamest.

Jaunā nedēļa ”Mežkalpos” sākās ar lietu un malkas gādāšanu. Kamēr puišiem darbi gāja no rokas, meiteņu komandā sākās rīvēšanās. Meitenes izsprieda, ka daiļā Vita nekad nav strādājusi pie malkas, tāpēc kā darbu vadītāja nekur neder, meičas nokaitināja arī komandēt kārā Laura.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī darbā Vitai negāja, viņai veicās citā frontē – šovā uzplauka mīlas intrigas! Vitai izveidojās tuvas attiecības ar Intaru, savukārt Kristaps sāka izrādīt pastiprinātu interesi par Inesi.

Dalībniekus turpināja kaitināt Laura. Nabaga meitene pie pusdienu galda, uzklausot citu pārmetumus, pat izplūda asarās. Pārējie ieteica meitenei – ”nebūt par korķi visām pudelēm” un vairāk paklusēt, ne jaukties visam pa vidu ar savu pļāpāšanu.

Pēc kaislīgajām naktīm ar Intaru Vitas dzīve ”Lauku sētā” sāka iet uz leju – meitene iedzīvojās kājas traumā un krita kolēģu nežēlastībā.

”Intars palietos un palaidīs,” par Vitas attiecībām ar Intaru sprieda kolēģes.

Par čaklākajiem malkas krāmētājiem un cirtējiem tika atzīta puišu komanda. Taču darbi nebeidzās – kompānijai nācās ravēt dārzu un tīrīt mežu.

Dalībniekus sāka satraukt pārīšu ”joksēšanās” – dažus no mīlas intrigās iepītajiem mājās gaidot otrās pusītes.

Par nedēļas čaklāko tika atzīst Kristaps, bet sliņķi – Vita. Par iekšējā balsojuma upuriem krita vietējais Stiflers Normunds un Laura.

Pupiņu šķirošanā zaudēja Normunds, kas nozīmēja, ka viņam ar Vitu jāsēžas uz izbalsošanas sola. Normunds izvēlējās pildīt saimnieces uzdevumu. Abiem bija jātur virs galvas spaiņi ar ziediem.

Abiem gāja lieliski, taču Vita galu galā zaudēja. Meitenei nācās pamest ”Lauku sētu”.

”Esmu laimīgs!” sapratis, ka paliek šovā, paziņoja Stiflers.

Bet ko Vita vēlas pateikt pārējiem pēc izbalsošanas? Lasi Skaties.lv ekskluzīvās ķēķa runas!

TOP komentāri

 • Rejs

  Rejs

  galīgi nekāda sadomājusies no sevis daiļavu. vai tiešām īstai skaistulei un uzņēmuma vadītājai būtu jāiet copēt čali- traktoristu uz lauku sētu? diezgan truli
 • pfff
  +4 +4 0

  pfff

  Mani vairāk izbrīnīja, ka Normunds nevar noturēt puķupodu - te rokas trīc, te rokas slīd, jo nepareizi satvēris. Ja meitenes nebūtu izdomājušas stratēģiju par Normunda izbalsošanu, tad varbūt izietu Laura, kurai sen jau laiks aiziet.
 • drausmas
  +4 +1 -3

  drausmas

  kādu uzņēmumu var vadīt tik vulgāra sieviete kura nemāk pareizi pat grimu uzklāt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl