Aizkulišu video: ”Lauku sētas” dalībnieki, tuvojoties finālam, atklāj stratēģijas un sūta sveicienus

9 komentāri
Aizkulišu video: ”Lauku sētas” dalībnieki, tuvojoties finālam, atklāj stratēģijas un sūta sveicienus

”Lauku sēta” ieiet finiša taisnē – jau nākamnedēļ lielā fināla cīņa! Bet līdz tai vēl jānonāk. Desmitās nedēļas viducī dalībnieki ar Skaties.lv starpniecību izmantoja iespēju nosūtīt sveicienus tuviniekiem un pastāstīt, uz ko gatavi, lai iekļūtu finālā.

”Ar viltu var panākt arī uzvaru,” aizkadra sarunās to, ka nu gatavs spēlēt jebkādiem līdzekļiem, ziņo Aigars. ”Ir aitas, ir vilki. Kā tev liekas – kas esmu es?”

Uz uzvaru iet gatava arī Evita, kura ir droša – šajā sezonā, kad puišu bija vairāk, uzvarēs sieviešu dzimuma pārstāve!

”Divas trešdaļas puišu – brašuļu jau ir aizsūtīti mājās. Un pārējos puišus gaida tāds pats liktenis!” to, ka finālā noteikti būs dāmas, paziņo Evita.

Kam jāuzvar ''Lauku sētā''? Saistītais raksts

Rezultāti:
14%

Evijai

3%

Evitai

3%

Salvim

5%

Jānim

9%

Aigaram

66%

Normundam

To, ka darba ir daudz un tie nav viegli, apliecina arī Evija, bet meitene akcentē, – viņa nebūs tā, kura padosies un izstāsies no spēles!

Kā atklās Salvis, viņš šajā nedēļā īpaši palutinās meitenes, tāpēc nodod ziņu draudzenei, lai, sēriju skatoties, nav greizsirdīga.

Sveicienus faniem un tuviniekiem nosūta arī citi spēlē palikušie, atklājot, ka viegli nav – lielā fināla priekšvakarā darbi kļūst tikai grūtāki, kamēr strādātāju skaits sarucis.