Komentāri

Pagājušajā nedēļā sākās skatītāju iemīļotā TV šova Lauku seta filmēšana. Lai arī šova dalībnieki kopā pavadījuši pavisam neilgu laiku, jau novērotas pirmās nesaskaņas un intrigas. Portālam Skaties.lv bija ekskluzīva iespēja vērot šova filmēšanas aizkulises.

Pirmie ķīviņi, protams, saistīti ar pienākumu sadali. Dalībnieki cits citu jau apvaino slinkumā un pārāk lēnā ravēšanā. Savas dusmas viņi izgāž ar visai kreatīvām metodēm. Piemēram, kāda no šova dalībniecēm savu kolēģi aplēja ar netīru traukūdeni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šovs Lauku sēta pie TV skatītājiem vēl nav nonācis, bet līdz tam portāla Skaties.lv lasītajiem ir ekskluzīva iespēja regulāri sekot līdzi reportāžām no šova tapšanas.

Piedāvājam ieskatu dienā, kad šova dalībniekiem notika pirmā fotosesija.

FOTO

VIDEO

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl