Aizkraukles lepnums ”Lauku sētā”: Jānis Škens veic goda apli “apenēs”

8 komentāri
Aizkraukles lepnums ”Lauku sētā”: Jānis Škens veic goda apli “apenēs”
SKATIES

Ik gadu ”Lauku sētā” tiek spilgti pārstāvēta Aizkraukle – par šīs pilsētas godu jau cīnījušies Violeta Stapanova, Sanita Rozenberga, Stiflers un Armands Tētis. Šogad Aizkraukli pārstāvēt gatavs Jānis Škens, kurš, lai pierādītu savu drosmi, metas pliko skrējienā turpat TV3 birojā.

Jānis ieradies kopā ar iepriekšējo sezonu zvaigzni Sanitu Rozenbergu un īpašo ”Lauku sētas” lāpstu. Izdzirdējis, ka iepriekšējie atlases dalībnieki lepojušies, ka gatavi skriet pa pliko, Jānis paziņo, ka viņš var ne tikai apsolīt, bet jau iesākt pliko skrējienu ”Lauku sētai” par godu!

Sacīts – darīts! Turpat šova veidotāju priekšā tiek nomestas ūziņas un Jānis ar lāpstu veic goda apli apenēs.

Uz ”Lauku sētu” Jānis un Sanita ieradušies pēc piedzīvojuma, taču ir gatavi arī uzvarai. Sanita ”Lauku sētā” nepieļautu kļūdas, kuras pieļāvusi skandalozā ”Lauku sētas” Violeta.

”Jānis nav uz mutes kritis,” tā Sanita raksturo savu kaimiņu Jāni. Jānis un Sanita dalās ar savu moto – ”skaistā pilsētniece un stiprais zemnieks”.

Atlases ”Lauku sētai” turpināsies līdz pat vēlam piektdienas vakaram. Kuras būs jaunās zvaigznes? Skaties bildes un prognozē!