”Aiju var nopirkt par diviem eiro!” Latvijas Stiflers publiski kaunina Dembovsku

58 komentāri
”Aiju var nopirkt par diviem eiro!” Latvijas Stiflers publiski kaunina Dembovsku
SKATIES

Vecā gada izskaņā nelāgā situācijā iekūlās ”Lauku sētas” zvaigzne Aija Dembovska. Meitene klāstīja, kā klubā sazāļota, iespējams, seksuāli izmantota, un nu tiek šantažēta. Diemžēl līdzjūtības vietā pār Aijas galvu nobiris izsmiekls. Par meiteni publiski ņirgāties meties arī ”Lauku sētas” kolēģis Normunds Sakovičs jeb Latvijas Stiflers, kurš šova laikā Aijā bija ieskatījies, bet nu zaudējis pēdējās cieņas paliekas pret sievieti.

Ko vīrietis, pie kura Aija pamodās 30. decembrī, neko neatceroties, nodarīja jaunajai sievietei? Lasi TE!

Lai arī Aija gaidīja, ka viņas pamācošais stāsts izpelnīsies sapratni, tā nenotika. Sabiedrība sāka masveidā ņirgāties par ”Lauku sētas” draiskules piedzīvojumiem.

Šo cilvēku vidū bija arī slavenais ”Lauku sētas” Stiflers. Puisis Aijas profilā publiskoja skaļu paziņojumu.

”Aiju var nopirkt par diviem eiro. Atdosies visiem ļoti lēti,” šova kolēģi publiski izsmēja Stiflers.

Sarunā ar Skaties.lv Stiflers izskaidro, ka, jā, ”Lauku sētas” sākumā viņam Aija likusies simpātiska sieviete, taču nu viņš uzskata, ka Aija vispār nav sievietes vārda cienīga.

Aijai šķiet, ka arī Stiflers viņai uzmācies! Skaties video TE!

”Šā visa dēļ Aija ir vienkārši zaudējusi cieņu manās acīs. Viņa domā, ka viņai vajadzētu just līdzi? Es nejūtu!

Uzskatu, ka Aija pati ir vainīga, ka tika sazāļota bārā. Acīmredzot pati līda tur, kur nevajag!” spriež Stiflers. Puisis stāsta, ka pats labprāt aiziet uzballēt, bet nekad nav redzējis, ka, piemēram, viņa dzimtās Aizkraukles meitenes, atpūšoties bārā, iekultos šādās problēmās.

Stiflers skaidro, ka Aija viņam nekad nav piedāvājusi seksuālus pakalpojumus par diviem eiro, taču viņa ieraksts sociālajos tīklos nav meli, jo notikumi acīmredzami norāda, ka meitene pēc viena kokteiļa gatava filmēties pornogrāfiskā video.

”Tas par atdošanos par diviem eiro ir vairāk humors. Bet ne bez iemesla,” tā Stiflers.

Kā Skaties.lv atklāj Stiflers, viņa dzīvē šobrīd viss ir pa vecam. Puisis turpina strādāt un baudīt dzīvi, tiesa, viņam nekad negadās iekulties tādās ziepēs kā Aijucim.

Kā tusē Stiflers? Skaties bildes TE!

58 komentāri