Aijas Dembovskas cerētā jaunā dzīve Lielvārdē izvērtusies jaunā skandālā

90 komentāri
Aijas Dembovskas cerētā jaunā dzīve Lielvārdē izvērtusies jaunā skandālā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Lai arī šovu zvaigzne Aija Demboska bija iecerējusi reizi par visām reizēm dzīvot mierīgu dzīvi prom no slavas starmešiem, viņas dzīvi atkal aizēnojis skandāls. Kā Skaties.lv apgalvo Aija, viņu sākusi terorizēt sieviete, kura pēc atgriešanās Latvijā devusi Aijai pajumti.

Aija šovasar atgriezās Latvijā un paziņoja, ka maina tēlu un sāk jaunu dzīvi mazpilsētā.

Nu Aija Skaties.lv var atklāt, ka, atgriezusies no Anglijas, sākusi dzīvot pie paziņas Lielvārdē. Aija sākumā par vēdera tiesu un pajumti pieskatījusi paziņas trīs bērnus. Abas it kā sarunājušas, ka, iestrādājusies ar bērniem, Aija varēs paralēli sameklēt apmaksātu darbu, bet, kā nu spriež Aija, paziņas prasības kļuvušas neadekvātas.

”Paziņa sāka man uzstādīt neadekvāti augstus noteikumus. Man bija jāceļas septiņos rītā, jāpagatavo ēst, jāuzkopj māja. Pa dienu jāpieskata viņas trīs bērni, jāved viņi peldēties.

Reizēm līdz pat vēlam vakaram jāpieskata.

Teicu viņai, ka nedēļā vēlētos divas brīvas dienas, bet viņa tam nepiekrita. Solīja ar laiku sākt maksāt un dot brīvdienas, lai es paralēli varētu darīt vēl kādu darbu uz pusslodzi. Bet, kad šis jautājums tika atkal un atkal atlikts un uzstādītas arvien jaunas prasības, sapratu, ka man nekāda brīvība nespīd. Aizgāju prom,” notikumus atstāsta Aija.

Šovu zvaigzne uzsver, ka aizbraucot neko nav pieprasījusi. ”Atbraucu no Lielvārdes un Rīgu ar stopiem, atstāju paziņas meitai savu veco telefonu,” tā Aija.

Viņa izlēmusi sākt neatkarīgu dzīvi Rīgā, jau iekārtojusies darbā, bet paziņa no Lielvārdes sākusi prasīt, lai nākot atpakaļ – bez Aijas netiekot galā. Kad Aija atteikusies, paziņa esot izlēmusi ieriebt.

”Viņa man raksta un terorizē. Nezinu, kas viņai galvā notiek. Nupat viņa paziņoja, ka es it kā esot situsi viņas puiku un viņa vērsīšoties policijā. Paziņoja, ka esot pazudušas kaut kādas mantas,” skaidro šovu zvaigzne.

Viņa uzsver, ka nevēlas atkal iekulties skandālā, bet mierīgi dzīvot un strādāt. Izskatās gan, ka Aijas dzīvē miera nebūs.

”Domāju, ka tā sieviete taisīs publisku skandālu. Mani jau cilvēki brīdināja, kāda viņa ir, bet es uzticējos,” nopūšas meitene.