Aija Dembovska uzsākusi jaunas attiecības; vai šis būs īstais?

65 komentāri
Aija Dembovska uzsākusi jaunas attiecības; vai šis būs īstais?
DĀVIS ŪLANDS, F64

Kamēr internetā tiek vētīta Andra Kiviča mīlas dzīve, ģimenes laimi klusiņām atradusi šovu zvaigzne Aija Dembovska. Skaistule paziņojusi, ka ir attiecībās ar kādu simpātisku puisi. Tiesa, puisis dzīvo Latvijā, bet Aija – Anglijā.

Kā Skaties.lv atklāj Aija, viņai gads sācies ar jaunām attiecībām.

”Viņš pagaidām dzīvo Latvijā, redzēsim vēl, kas un kā. Bet viss ir nopietni – varu paziņot faniem, ka esmu aizņemta meitene,” vēsti, kas noteikti salauzīs daudzu puišu sirsniņas, ar Skaties.lv starpniecību tautai nodod Aija.

Diemžēl pēc divām dienām puisis jau gabalā! Lasi TE!

Puisis esot trīs gadus jaunāks par Aiju, taču atšķirībā no citiem, ar kuriem tikusies ”Lauku sētas” zvaigzne, nopietns un atbildīgs.

”Iepazināmies Holandē, kad kopā strādājām pie vistām. Sanāca, ka tagad sagājāmies atkal – pārāk uzstājīgs viņš bija,” smejas Aija.

Abi šobrīd dzīvo katrs savā valstī taču uzticas viens otram un plāno, kā tālāk organizēt kopdzīvi.

”Es Latvijā vairs neatgriezīšos. Varbūt viņš brauks dzīvot pie manis uz Angliju, bet varbūt abi kopā atgriezīsimies Nīderlandē,” variantus apspriež pāris.

Kamēr abi izlems, kur dzīvos tālāk, viņi sazinās virtuāli, kas attiecības tikai stiprina.

”Es esmu uzticama meitene, un viņš to zina. Viņš man uzticas,” teic Aija. Lai arī abi ir kopā salīdzinoši nesen (vēl pirms nedēļas Aiju klubā sazāļoja un izmantoja cits – lasi TE!), Aija ir droša, ka šoreiz viss ir pa īstam.

 

 

65 komentāri