Aija Dembovska paziņo, ka viņai naktī uzmācies Stiflers; aizkadru video atklāj patiesību

11 komentāri

Lai arī ar Rasmusu attiecības neizdevās, Aija Dembovska ”Lauku sētā” tik atstumta nemaz neesot bijusi. Kā Skaties.lv paziņo daiļava, viņai uzmanību izrādījuši Dzintars un Stiflers. Situāciju komentē arī šova veidotāji, kuri atklāj šādas tādas nezināmas nianses par šovā notikušo.

Kā Skaties.lv klāsta Aija, viņai esot aizdomas, ka slavenais Stiflers viņā pamatīgi ieskatījies.

”Šovā man nemitīgi sita pa dibenu, visādi izrādīja simpātijas, ” šausminās Aija. Naktī, kad meitene gulējusi automašīnā, Stiflers pa kluso ieradies, kā domā Aija – viņu valdzināt.

Aiju savaldzināt Vecrīgā mēģināja arī citi brašuļi! Ekskluzīva reportāža no Aijas klubu nakts te!

”Pamodināja mani un jautāja, vai man vienai te neesot auksti. Tas, kā es reaģēju, ieraugot viņu nakts melnumā mašīnā, lai paliek aizkadrā!” Stifleru vareni atšuvusi Aija.

Pēc ”Lauku sētas” Aija viņu nobloķējusi sociālajos tīklos – viņa ir aizņemta un uzticīga meitene, un nav vēlējusies nekādus sarežģījumus dzīvē.

Kā Aija tagad dzīvo? Lasi atklātu interviju TE!

Bet kāpēc gan Aija atteikusies no tāda kavaliera? Meitene uzskata, ka komentāri te pat nav vajadzīgi. ”Nu, paskaties uz viņu! Kā es izskatītos ar tādu kopā?” Stifleru par savam līmenim neatbilstošu uztver skaistule.

Skaties.lv jau rakstīja, ka Stiflers jau apmēram gadu ir laimīgās attiecībās (Lasi TE). Kāpēc gan viņam uzmākties Aijai?

Skaties.lv vērsās pie paša Siflera, lai noskaidrotu, kas tad tur īsti bijis.

”Es taču tikai dzinu Stiflera jokus, tas nav uztverams nopietni! Nu, nekā man pret to Aiju nebija. Mana sirsniņa ir aizņemta. Jocīga tā Aija,” par situāciju pasmejas Stiflers.

Arī šova veidotāji apstiprina, ka Stifleram taisnība. ”No viņa puses tā bija tikai muļķošanās un draudzīga amizēšanās. Viņš taču ir Latvijas Stiflers, viņam bija jāietur tēlu,” skaidro šova veidotāji.

Pie Aijas automašīnā Stiflers esot devies, lai pasniegtu meitenei nātru pušķi visas komandas vārdā, kad daiļava bija samelojusi, ka viņai esot dzimšanas diena.

”Aija ir pārpratusi draudzīgu jokošanos,” tā šova veidotāji. Šo versiju apstiprina arī aizkadru video.