Aija Dembovska palikusi bez pajumtes un naudas; lūdz fanu atbalstu

90 komentāri
Aija Dembovska palikusi bez pajumtes un naudas; lūdz fanu atbalstu
Privātais arhīvs

Pēc ”Lauku sētas” filmēšanas ķezā nokļuvusi populārā Aija Dembovska. Meitene negaidīti palikusi bez pajumtes un viņas budžets nav tik liels, lai varētu lūkot pēc jaunas mājvietas. Šovu zvaigzne ar Skaties.lv starpniecību uzrunā savus fanus, cerot ka kāds varētu palīdzēt izkulties no šīs neražas.

Jauns pavērsiens – Aija ir glābta! Pajumti piedāvā Magone Burka!

Jau 13. septembrī TV ekrānus satricinās ”Lauku sētas” jaunā sezona, kurā spoži mirdzēs arī Aija Dembovska. Diemžēl pēc nofilmēšanās šovā meitene nonākusi bezizejā.

”Man vienas problēmas aiz otrām iet vaļā. Līdz piektdienai jāatbrīvo dzīvoklis, jo liek uz pārdošanu. Man vienkārši pateica, ka pāris dienu laikā jāizvācas,” Skaties.lv atklāj Aija.

Meitene ir izmisumā – viņa saprot, ka līdz piektdienai jaunu mājvietu neatradīs. Tāpēc Aija ar Skaties.lv palīdzību spiesta vērsties pie sava kuplā fanu pulciņa.

”Man pat nav iespēju kaut ko uzreiz sameklēt vietā, jo līdz algai divas nedēļas, bet visur prasa pirmo iemaksu. Vienkārši murgs. Naudas palicis vien tik daudz kā dzīvošanai,” savu bēdu stāstu klāsta Aija.

Kur Aija strādā un cik pelna? Lasi TE!

Viņa spriež, ka perfekti būtu, ja kāds no viņas talanta cienītājiem uz kādu laiku piedāvātu pajumti, par kuru Aija norēķināsies vēlāk.

”Man der vienistabas dzīvoklis, kurā ir primārās lietas. Par 200 eiro mēnesī kā maksimums. Šis dzīvoklis, ko īrēju, man bija par 125 eiro,” savas prasības atklāj šovu zvaigzne.

Ja līdz piektdienai neuzradīsies kāds glābējs, zvaigzne būs spiesta atkal emigrēt.

Apskati, cik grezni Aija ballējās, dzīvojot ārzemēs!

”Nekas cits neatliks kā steigā doties prom no Latvijas, citu variantu man nebūs.

Es tik tiešām nezinu, ko darīt, man nav vecāku, kam ko lūgt. Es pat nezinu, vai tikšu uz ārzemēm jo ziemas mēnešos mazāk darba,” izmisumā ir šova zvaigzne.

Ir ko piedāvāt Aijai? Sazinies ar viņu sociālajos tīklos vai atstāj ziņu komentāru sadaļā!

TOP komentāri

 • Veltas tante
  +62 +56 -6

  Veltas tante

  Hmm, naudas nav, tik cik “izdzīvošanai”, bet emigrēšanai un tur, kur apmesties nauda būs, ne? Interesanti gan! Muldoņa.
  Tev nav fani. Tu neesi nekas. Plika, prasta meitene, kurai par daudz sakāpis galvā. Tu neesi nekāda zvaigzne, vai slavenība! Saproti jel to!
 • lai emigrētu
  +39 +35 -4

  lai emigrētu

  naudas pietiks,bet lai īrētu dzīvokli nē.Kaut kā aizdomīgi.Vai strādājot nemāk iekrāt naudu nebaltām dienām.Kur ārzemēs nopelnītā nauda.
 • Balina Ance
  +24 +23 -1

  Balina Ance

  Tv3 lv nu ir pienācis laiks jums vairs nesekot...... Apnicis ka rakstāt par šo duru vislaik...... Cik viņa maksā lai par viņu raksta?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl