Aigars meklē kvēlāko ”Lauku sētas” fanu, lai pasniegtu specbalvu

26 komentāri
Aigars meklē kvēlāko ”Lauku sētas” fanu, lai pasniegtu specbalvu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šova ”Lauku sēta” pēdējās sezonas uzvarētājs Aigars Kļavs ir aktīvs sociālo tīklu lietotājs, un tajos joprojām turpina komunicēt ar šova faniem. Lai iepriecinātu uzticīgākos skatītājus, Aigars izlēmis diviem pasniegt īpašu dāvanu. Sarunā ar Skaties.lv viņš atklāj, kas jādara, ja vēlas tikt kronēts par ”Lauku sētas” lielāko fanu!

”Esmu nolēmis dot iespēju skatītājiem, kas man joprojām raksta un apsveic, tikt pie īpašā ”Lauku sētas” šķīvja. Šis šķīvis ir, iespējams, vēl lielāka balva par galveno balvu šovā,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Aigars.

Spēle notiek divos sociālajos tīklos – ”Instagram” un ”TikTok”.

Seko Aigaram ”Instagram” TE!

Pievienojies cīņai ”TikTok” TE!

”Noteikumi līdzīgi kā ”Lauku sētā” – galvenokārt veiksme.  Ir jāseko man ”TikTok” vai ”Instagram”, un komentāros pie posta par šķīvja izaicinājumu, jāatzīmē pa trim draugiem. Katrs, kas atzīmējis draugu kompāniju, piedalās izlozē, savukārt katrs atzīmētais draugs var atkal pieteikties izlozei, pats atzīmējot savējos.

Izloze notiek 1. jūnijā, un tad daļa cilvēku tiek uz finālu,” stāsta Aigars. Finālā viņš faniem piedāvās savus īpašos izaicinājumus, lai pārbaudītu, kurš vairāk pelnījis kļūt par ”Lauku sētas” superfanu.

”Iespējams, būs kāds jautājums par ”Lauku sētu”, iespējams, tiks uzdots padarīt kādu lauku darbu piemēram, būs jāparavē – jānofilmē, kā dārzs izskatās sākumā un kā pēc tam.

Tiks dots laiks to visu mierīgi padarīt un veikta pēdējā izloze, kurā paziņots uzvarētājs,” stāsta Aigars.

Uzvarētājs tiks pie dubultbalvas, jo šķīvi viņam pasniegs pats Aigars ar iespēju kopā nofotografēties.

” Vēlos, lai kaut kas tiek arī faniem, kuri mani atbalstīja un turpina atbalstīt,” tā Aigars.

Nenokavē! Konkurss jau sācies! Seko Aigaram sociālajos tīklos un iesaisties!