Aigars: ”Ierados un paņēmu ”džekpotu” – galveno balvu un skaistāko meiteni!”

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

33 komentāri
Aigars: ”Ierados un paņēmu ”džekpotu” – galveno balvu un skaistāko meiteni!”
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Par ”Lauku sētas” sestās sezonas uzvarētāju oficiāli atzīts un balvu – jumta segumu savai būvei saņēmis Aigars Kļavs. Sarunā ar Skaties.lv Aigars neslēpj, ka cīnījies ne par jumta segumu, bet gan uzvaru kā tādu. Un uzvarējis dubultā, jo ”Lauku sētā” atradis arī mīlestību!

Normunds bija vairāk pelnījis uzvaru

Pārsteigums: Aigars un Evita precas! Vairāk lasi un bildes skati TE!

”Es ”Lauku sētā” devos ar mērķi iekļūt finālā, un finālā mans mērķis savukārt bija uzvara spēlē. Balva – jumta segums, man noteikti nebija galvenais,” Skaties.lv neslēpj Aigars.

Kā paredz šova noteikumi, balva tiek pasniegta tikai pēc tam, kad uzvara parādīta ekrānā. Aigars godīgi atklāj, ka vēl nav izlēmis, ko iesākt ar jumta segumu.

Mini zoo vairs nav aktuāls, jo Aigars pārvācies un uzsācis kopdzīvi ar Evitu. Dzīvnieciņi nu mīt Evitas vecāku lauku mājās. ”Paši dzīvojam dzīvoklī, tam jumtu nevajag,” smejas Aigars.

Pašam svarīgāk par balvu bijis izbaudīt spēli, iekarot citu uzticību, nonākt finālā. Puisis neslēpj, ka, iespējams, Normunds uzvaru bija pelnījis vairāk un arī jumta segums viņam aktuālāks, taču – tāda spēle.

Pēc ierobežojumu atcelšanas brauks ciemos pie saimnieces

Kā smejas Aigars, fināls bijis viena liela loterija, kurā viņam paveicies. ”Būsim atklāti – tikai 11. sērija bija spēle. Pirms tam mēs tikai izklaidējām skatītājus,” tā Aigars.

Ar otrās vietas ieguvēju Normundu viņam pēc spēles ir ļoti labas attiecības.

”Bijām draugi jau no sezonas vidus, bet pietēlojām strīdus, lai skatītājiem interesantāk. Normundu uzskatu par cilvēku, ar kuru kopā jebkuru kauju iespējams izcīnīt.

Turpinām sazināties, gaidām, kad beigsies dažādie ierobežojumi un varēsim atkal sanākt kopā pie saimnieces, apspriest ekrānos redzēto.

Mums pašiem bija interesanti skatīties ”Lauku sētu”, jo aci pret aci jau mēs bijām draudzīgi, bet aizkadra sarunās gan izspļāvām šo to asāku.

Taču man liels prieks, ka šajā sezonā bijām tiešām draudzīgi – nebija tādu uzpūstu intrigu vai nežēlības, kā iepriekšējās sezonās,” analizē Aigars.

Lielākās fanes – vecmāmiņa ar draudzenēm

Arī puiša radi un tuvinieki, kuri sākumā uz ugunsdzēsēja dalību TV spēlē skatījušies skeptiski, galu galā ar interesi sekojuši Aigara gaitām spēlē. Puisis smejas, ka galvenā fane bijusi paša vecmamma ar draudzenēm – kundzes sajūsminājis tas, ka Aigars uz izbalsošanu allaž glīti saposies.

Aigars pats jūtas kā dubults uzvarētājs.

”Man ir divas versijas. Viena ir tā, ka ierados un paņēmu ”džekpotu” – galveno balvu un skaistāko meiteni.

Otra versija ir Evitas versija. Viņa savukārt smejas, ka joprojām notiek cīņa starp spēcīgāko no vīriešu un sieviešu komandām.  Mēs joprojām cīnāmies par jumtu. Varbūt beigās tas tiks Evitai?” smejas Aigars.

Nākamo sezonu ”Lauku sētas” dalībniekiem viņš vēlas pateikt – ja vēlies startēt šovā, jābūt patiesi drosmīgam un bezbailīgam, jāstāv pāri sabiedrības negācijām.

”Attapība, izveicība, cīņasspars. Tās ir lietas, bez kurām neiztikt ”Lauku sētā”,” tā Aigars.