Negodīga spēle ”Lauku sētā”? Aigars atklāj, cik ķiploku kopā nozagti no Jāņa kaudzes

Fināla priekšvakarā no ”Lauku sētas” izbalsots Jānis, kurš, spēli pametot, nekautrējās veltīt skarbus vārdus Aigaram. Sarunā ar Skaties.lv Aigars atklāj, kāpēc beigās visi nostājušies pret Jāni, un cik ķiploki nozagti no Jāņa kaudzes, lai puisi iegāztu.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • Mārtiņš

  Mārtiņš

  Pilnīgi tizls gājiens...uzskatu ka visi par tādu rīcību ir jāsoda, tikkai tapēc, ka kādam ienāca prātā tāda doma.Tomēr Jānis strādāja un tajā spēlē ar kiplokiem bija stabili 1 vietā! Nesaprotu kā spēles vadītājs kaut ko tādu pieļauj, līdz ar šādu gājienu Lauku sēta paliek neinteresanta. Salīdzinot pēc visa pavadītā laika un redzot visu, Aigars sen jau bija jāsūta mājās. Viņš jau bija jāsūta tad, kad visi palika bez ēdamā. Bērnu dārza gājiens. Un Normunds arī likās normāls, bet kļūdijos. Spēle būs izdevusies ja šie divi tirliņi izlidos ārā. Un Aigaram tas nāks atpakaļ.
  • Dairis

   Dairis

   Vai tad kaut kas mainītos, ja nebūtu paņēmuši ķiplokus? Tāpat izbalsotu ārā.
   • Lol

    Lol

    Tu līdzi raidījumam vispār sekoji? Ja nebūtu viņu apzaguši, viņu nevarētu izbalsot, jo viņš būtu dabūjis sava veida “imunitāti”. Un mīzals Aigars nebūtu uzvarējis šovu. Lmao.
   • Jā jā

    Jā jā

    Kāda pasakā tu dzīvo, jo ja ņemtu vērā ķiplokus, tad jau Aigaram bija jābūt imunitātei. Ķiploki kā jau bija rakstīts šeit nekādu lomu nespēlēja čaklumu ziņā. Un Jānis nereizi arī čaklo statusu nedabūja atšķirībā no pārējiem.
 • Intars Kalniņš
 • Heei

  Heei

  Es uzskatu ka finālā jābūt ir 3 cilvēkiem(Evija,Normunds un Salvis),nevis 5,Evita un Aigars...nu ko lai saka,abi viens otram pakaļas laiza,balso un aizstāv viens otru,tas pārītis vispār ir bezmugurkaulnieku pārītis😅,kurus vienkrši vajadzētu sabradāt kā tādus mēslus😅
 • julija

  julija

  aigars ir ļoti pretīgs un,tādas pašas šizas sev atrada par sabiedrotajām,jo,zināja,ka apčakarēs,joviņas abas palikušās nekam nederīgas babenes.......stulbā _auku māja ar pajoliņu aigaru priekšgalā,Jānis bija visforšākais !!!
 • Jā

  Aigars pārliecinoši iet pretī uzvarai, tā tik turēt. Ar gudru galvu uz pleciem var tālu tikt.
 • Alūksnieši
 • Mareks

  Mareks

  Visi interesanti! Janis ķēķa runās stāsta, ka pats vēlējās Aigaru balsot, bet viņam tas izdevies pirmajam kādēļ tad pats roku spieda. Visi piedalās nozagt ķiplokus izskatās visi viltīgi un spēlē ar visiem iespējamajiem paņēmieniem. Bet interesanti paskatīties, ka paši savus darbus piemirst un viens par otru sūdzās.
 • ohoho

  ohoho

  Galvenais ka ar gaumi viss ir o.k. uz katru izbalsošanu siena šķūnī iet ar šlipsi,ha ha ha !!! Interesanti,kājās šlopenes?
 • lira

  lira

  Vispār tāds dīvains džeks visās izpausmēs,savu slikto omu izgāza strādājot uz Salvi-lamājot.Jāni,izmantojot,ka cilvēks uzticas,kā saka vīram un vārdam (bet no Aigara puses tur nebija neviens, ne otrs) it sevišķi,ja to apliecina ar rokas spiedienu un pēc tam bez sirdsapziņas pārmetumiem nodod..Lai,iespējams,nebūtu virtuvē jāstrādā,bet motivējot,ka tiem,kuri netur vārdu nekas nepienākas,aizslēdz durvis un cilvēkiem,kuri strādā nedod ēst,pie tam vēl to papildina ar visu uzaicināšanu pie galda ar tukšiem šķīvjiem..Un visbeidzot,nozog ķiplokus tam,kurš tos savācis visvairāk.Tādi pretīgi gājieni,pat ja tā ir spēle.
  • Kraukskis

   Kraukskis

   M***u sēta, ar lielāko M*****u Aigaru priekšgalā 🤦‍♀️ Melis, krāpnieks, roku vicinātājs, labi ka vēl kādai bābai nav uzeāvis,kas viņa modē vai apkrāpis... Ne viņš ko sargājis ne bijis, mentiem pakaļ laizis bijis.. Ar muti liels un tēlo gudru... Īstenībā bāba.. Pretīgi... Un iecienītais šovs, ko varējām ģimenes lokā skatīties, kļuvis nebaudāms... Nesaprotu režisoru utt, kā var ko tādu dabūt gatavu 🤦‍♀️
 • Maija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!