Negodīga spēle ”Lauku sētā”? Aigars atklāj, cik ķiploku kopā nozagti no Jāņa kaudzes

19 komentāri

Fināla priekšvakarā no ”Lauku sētas” izbalsots Jānis, kurš, spēli pametot, nekautrējās veltīt skarbus vārdus Aigaram. Sarunā ar Skaties.lv Aigars atklāj, kāpēc beigās visi nostājušies pret Jāni, un cik ķiploki nozagti no Jāņa kaudzes, lai puisi iegāztu.

Gļēvulis un intrigants! Jānis ”Ķēķa runās” pasaka, visu, ko domā par Aigaru

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Aigars, viņš, ierodoties ”Lauku sētā”, uzreiz paņēmis savā koalīcijā ”atstumtos” – Salvi un Mareku, jo sapratis – vajadzēs balsis.

”Ceturtajā nedēļā arī Jānis vēlējās pievienoties koalīcijai, tikai ar nosacījumu, lai to neviens neuzzina, kas gan likās dīvaini,” atceras Aigars. Koalīcijā bijusi noruna – ja vēlies pievienoties pretinieku koalīcijai, to nedrīkst darīt slepus. Ja tas tiek atklāti paziņots, viss kārtībā – pirmajā nedēļā pret ”aizgājēju” nebalso.

”Jānis, ieradies šovā, stāstīja, ka ievāks informāciju no abām pusēm, pēc tam mainīja taktiku, sakot, ka spēlē abās koalīcijās, bet beigās paziņoja, ka šovā ir pats par sevi. Jā, tā ir spēle, un, ja tev ir kāda viltīga stratēģija, es to tikai atbalstu, bet nevar spēles laikā trīs reizes pilnībā mainīt stratēģiju,” uzskata Aigars.

Pēc tam, kad izrādījās, ka Jānis nodevis koalīciju un aizgājis pie pretiniekiem, par to nebrīdinājis, radies sajukums – Normunds domājis, ka Aigars balsojis par viņa brāli, tāpēc nostājies pret Aigaru.

Galu galā Normunds ar Aigaru salīguši mieru un izlēmuši Jānim ”atriebties” par divkosību, nozogot ķiplokus.

Visi pārējie iesaistījušies ķiploku zagšanā, vienīgā, kura sākumā mazliet protestējusi, bijusi Evita, bet Aigars atcirtis, lai meitene beidz tēlot ”svēto govi” un spēlē spēli.

”To, ka nozagām ķiplokus, Jānis uzzināja tikai tagad, kad sēriju parādīja ekrānos.

Mēs pēc tam, kad ķiploki bija aiznesti, pārskaitījām, cik esam nozaguši. Tur bija kopā 700 ķiploku, kas nozīmē, ka Jānim būtu bijusi stabila pirmā vieta.

Taču nedēļas čaklākais viņš tāpat nebūtu,” izrēķinājis Aigars. Ideja zagt ķiplokus bijusi viņa, un Normunds pievienojies, novēršot Jāņa uzmanību. Abi sapratuši, ka viņš jāpāraudzina.

”Jāni balsojām ārā, jo viņš neturēja savu vārdu. Katram spēlē bija sava stratēģija, un, atcerēsimies, ka tā ir tikai spēle – lai kāda šī stratēģija būtu, visas jāciena.

Salvis turējās pie stiprajiem, lai netiktu izbalsots, Evija draudzējās ar Armandu, lai tiktu uz priekšu, Normunds izveidoja savu koalīciju.

Jānis mainīja koalīcijas un stratēģijas slepus, lai gan bija pat iespēja samainīt puses, par to pabrīdinot. Noruna ir noruna,” uzskata Aigars.

Jānis vairākus mēnešus pēc šova nofilmēšanas nav komunicējis ar pārējiem dalībniekiem, kuri uzturējuši draudzīgas attiecības un turpinājuši sazināties kopīgā čatā.

”Nu jau esam izrunājušies. Atvainojos viņam par ķiploku zagšanu. Tas bija šovs skatītājiem, kas spēles gaitu neietekmēja. Galu galā, arī producenti redzēja notikumus, un, ja viņi saprastu, ka tas ietekmē iznākumu, mums nebūtu ļauts to darīt,” uzskata Aigars.