Komentāri

Jau ceturtdienas vakarā pie TV skatītajiem nonāks šova Lauku sēta jaunākā sezona. Vēl pirms šova sākuma portāls Skaties.lv saviem lasītājiem piedāvā ekskluzīvu iespēju tuvāk iepazīties ar tā dalībniekiem.

Vārds: Agnis Balandiņš

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecums: 40

Dzīvesvieta: Tukums

Par sevi: līdz pagājušajam gadam biju zvērināts vecpuisis. Tagad esmu daudzbērnu tēvs četriem mazuļiem un neganti labs vīrs sievai. Ģimene pacieš visus manus untumus, kaprīzes un niķus. Esmu kašķīgs vecis, lūdzu, mani nebarot un nekaitināt, un glaudīt pa spalvai!

Ar ko pārsteigs šovā: ar patiesi dumjiem jautājumiem par lauku dzīvi un darbiem.

Meistarstiķis: esmu i galdnieks, i celtnieks, bet vislabāk man padodas nedarīt neko.

Ko vēlas iegūt: vēlos iepazīties ar interesantiem cilvēkiem un varbūt iemantot sev jaunus ienaidniekus gan no radu, gan šova vadības puses.

No kā ir bail: darbā baidos no ērcītēm un no ūdens, bet attiecībās ar apkārtējiem mani nekas vairs nevar pārsteigt.

Kas būs grūtākais šova laikā: piecelties no rītiem.

Ēdiens/dzēriens, ko nelieto: nedrīkstu ēst papriku (alerģija, varu palikt galīgi beigts!). Ļoti maz lietoju alkoholu, jo varu dumji uzvesties.

Ko nekad nedarītu šovā: pliks apkārt neskraidītu.

Kas izglābs Latvijas laukus: ne jau nu šis šovs! Varbūt sakārtota nodokļu politika, atbalsts lauciniekiem no valdības puses, darbavietu radīšana laukos, skolu neslēgšana.

VIDEO

FOTO: šova Lauku sēta atlase

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl