3 bērnu mamma, grāmatvede un ekstrēmu piedzīvojumu meklētāja. Iepazīsties: ”Lauku sētas” koķete ar krampi – Evita

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

20 komentāri
3 bērnu mamma, grāmatvede un ekstrēmu piedzīvojumu meklētāja. Iepazīsties: ”Lauku sētas” koķete ar krampi – Evita
PRVĀTAIS ARHĪVS

35 gadus jaunā Evita Riekstiņa ‘’Lauku sētā’’ iesoļoja īsos šortiņos un rozā gumijniekos un spēlē ļāvusies flirtam ar Aigaru, taču zem šīs maskas slēpjas dāma ar krampi, kas sastādīs nopietnu konkurenci pat spēcīgākajiem kungiem. Apburošā grāmatvede ne tikai izaudzinājusi trīs bērnus, bet izklaidējas, skrienot 42 kilometrus un metoties adrenalīna pilnos piedzīvojumos. Nupat viņa atgriezusies no Nepālas.

Ceļojumu pa Nepālu pārtrauc koronavīruss

Ieraugot pievilcīgo jauno dāmu ‘’Lauku sētā’’, daudziem skatītājiem prātā pat neienāktu, ka Evita ir trīs bērnu mamma.

‘’Man ir divi puikas un meita – 14, 12 un 7 gadus veci,’’ sarunā ar Skaties.lv stāsta Evita. Kā smaidot piebilst šova dalībniece, nu, kad bērni izaudzināti līdz saprātīgam vecumam, prasās dzīvē noķert adrenalīnu, un tam noder ceļojumi!

‘’Ceļojumi man palīdz izvēdināt galvu. Agrāk ceļoju kopā ar visiem bērniem – kopā esam izstaigājuši Tatrus. Nu, kad bērni paaugušies, ik pa brīdim varu atļauties sev ko ekstrēmāku,” stāsta šova dalībniece.

Uzreiz pēc ‘’Lauku sētas’’ viņa devusies pārgājienā apkārt Monblānam. Savukārt tik tikko viņa atgriezusies no Nepālas.

‘’Tā jau man kļuvusi par tradīciju – ik gadu martā, kad man ir dzimšanas diena, kaut kur aizmukt. Patiesībā bija ieplānots ceļojumu turpināt, pabūt Dubaijā, taču koronavīrusa krīze izjauca plānus.

Piecas dienas bijām Nepālas kalnos vispār bez sakariem. Piedzīvojām sniegputeni, lavīnu. Pa to laiku, kamēr bijām bez sakariem, pasaulē viss sajuka.

Uzzinājām, ka iestājusies krīze, fiksi bija jāpieņem lēmumu, vai uzreiz atgriezties mājās vai palikt,’’ atceras Evita.

21 kilometrs? Nē, tas ir pārāk maz!

Viņa izlēmusi uzreiz atgriezties, un arī tas nebijis vienkārši. ‘’Biļetes līdz Stambulai, no kurienes atlidot uz Latviju, piedāvātas pat par 5000 eiro.

‘’ Vienubrīd jau samierinājos, ka būs mēnesi jāpaliek Nepālā, ja biļetes tik nesamērīgi dārgas.

Galu galā atradu biļeti par 500 eiro. Ar ģimenes un draugu atbalstu izdevās atgriezties, jo uz valsts atbalstu paļauties vispār nevarēja – nebija nekādas informācijas par reisiem un iespējām,’’ stāsta Evita.

No vīrusa viņa nebaidās – sieviete spriež, ka pašai stipra imunitāte. Un kā nu šaubīties par imunitāti – Evita ir kaislīga sportiste, kura pa vakariem aktīvi skrien garās distances.

‘’Ļoti gaidu Rīgas maratonu, lai gan to visdrīzāk atcels. 21 kilometrs? Nē – tas priekš manis nekas nav, tādu distanci ik nedēļas nogali izklaidējoties noskrienu.

Es skrienu 42,’’ var palepoties Evita, kuras kontā regulāra dalība ‘’Stirnu bukos’’ un citos skrējienos. Savukārt viņas sievišķīgais vaļasprieks ir dejas.

‘’Esmu tāda – maiga un smaidīga, bet ar raksturu – kārtībai jābūt,’’ smejas Evita. Viņas kārtību mīlošā puse izpaužas darbā – Evita strādā Babītes novada pašvaldībā par grāmatvedi.

Koķetēšana ar Aigaru – viltīga stratēģija?

Arī ‘’Lauku sēta’’ bijusi viena no viņas ekstrēmajām avantūrām. ‘’Biju šķīrusies, priekšā brīva vasara, domāju, ko darīt, nebija plānu.

Ieraudzīju reklāmu un izlēmu aiziet uz ‘’Lauku sētas’’ atlasi. Nezināju, kas tas par šovu un nopietni necerēju, ka tikšu. Tāpēc brīdī, kad saņēmu zvanu ar aicinājumu parakstīt līgumu, sapratu – tas vairs nav nekāds joks!’’ atceras Evita.

Viņa pati uzaugusi lauku saimniecībā un māk apieties ar lopiņiem: govīm, cūkām un aitām. Tiesa, mamma sākumā mēģinājusi meitu atrunāt no dalības šovā, sakot, ka spēles veidotāji viņu parādīs nepareizā gaismā visai Latvijai.

‘’Atbildēju, ka nevar taču parādīt to, kāds tu neesi. Jā, saprotu, ka šova veidotāji izceļ spilgtākos kadrus, bet tai pašā laikā – tāda, kāda spēlē, arī dzīvē esmu. Nevar parādīt to, kā nav,’’ skaidro Evita.

Nu visi apkārtējie – radi, draugi, bērni un darba kolēģi ar interesi gaida Evitas nākamo uznācienu spēlē.

Savukārt skatītāji deg nepacietībā uzzināt, kā attīstīsies Evitas mīlas stāsts ar Aigaru. Vai tas tiešām ir mīlas stāsts vai spēles daļa? Evitas atbilde ir viltīga.

‘’Es gāju uz ‘’Lauku sētu’’ spēlēt spēli. Bet sievišķīgā šarmēšana, koķetērija – tie visi ir ieroči spēlē, veids, kā tikt tālāk. Tu uzsmaidi, pakoķetē, bet vīrietis nodomā, ka sieviete ir muļķīte un zaudē modrību,’’ viltību atklāj Evita.

Aigara versiju par flirtu lasi TE!