Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 24. oktobris

Renāte, Modrīte, Mudrīte

Horoskops aunam

Ja viegli ļausies aizvainojumiem, nespēsi valdīt pār notiekošo un padotie nerespektēs tavus uzstādījumus. Lai izvairītos no bīstamām situācijām, pirmkārt neļaujies eksplozijai.

Horoskops vērsim

Personīgajās attiecībās jānovērtē pārbaudītās vērtības. Laimi tālumā nemeklē, bet ļoti jau gribēsies. Vari satikt cilvēku, kura pievilcības un magnētisma nospiedums tavā sirsniņā var atstāt paliekošas zīmes.

Horoskops dvīņiem

Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj atrasties notikumu un kustības krustugunīs. Pietaupi savu enerģiju sevis reģenerēšanai, jo viegli vari saķert kādu rudens vīrusu.

Horoskops vēzim

Šodien tevi stūrēs patikšanas un simpātiju pārvaldnieks, tāpēc uzvedība un arī lēmumi tiks pieņemti atbilstoši šim kritērijam. Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās.

Horoskops lauvai

Gūsi spēku no neredzamā vilinājuma enerģijas avota, kas to pārvērtīs spējā ļauties ietekmēm tikai un vienīgi balstītām sajūtās, ko izjūti pret vienu vai otru cilvēku. Nākotnes plāni būs iegribu, intrigu un vājuma caurvīti.

Horoskops jaunavai

Laba diena, lai saplānotu visas finanšu operācijas – gan profesionālās, gan personīgās. Izšķērdībai jābūt samērojamai ar taviem ienākumiem, bet šodien par to nedomāsi.

Horoskops svariem

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir neievainojamas, jo tavā pusē nostāsies cilvēki, kuri atklāti vai slēpti simpatizē tevis izvēlētajam darbības virzienam un metodēm.

Horoskops skorpionam

Būsi ne pārāk apmierināts, jo jutīsi uzmanības deficītu no mīļoto puses. Lai aizpildītu šo emocionālo tukšumu, zibināsi un žilbināsi visus bez izņēmuma, kuriem gadīsies nokļūt tavā kustības trajektorijā.

Horoskops strēlniekam

Darba vidē šodien dominēs seno sakaru un ilgstošo pazīšanos diktētās attiecības. Nedrīkst noniecināt šo attiecību iedarbību un jāspēj iecietīgi izturēties pret citu aizbildnieciskiem žestiem, pat ja nejūti šādu vajadzību.

Horoskops mežāzim

Neviens neiedrošināsies nostāties pret tavu mierīgo pārliecību. Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlies drošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi piepildījumu dažādās ne pārāk nopietnās nodarbēs un blakus darbos, kas beigu galā var izvērsties vienā varen jaukā un pacilājošā pasākumā. Šodien darītais ar patikšanu var piepildīt arī maciņu.

Horoskops zivīm

Pievēršoties sadzīves pienākumiem, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Šodien spēsi visus pārmetumus uztvert ar humoru, kas mazinās pretinieku vai oponentu dusmas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Lauku sēta

Lauku sēta

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Tracis ”Lauku sētā”: Egīls izved saimnieci no pacietības

Tracis ''Lauku sētā'': Egīls izved saimnieci no pacietības 37

12. oktobra vakarā Magones Burkas solītās apokalipses vietā mūs gaida priecīgs pārsteigums – kašķu pilna lauku sētas sērija. Kādam no šovmeņiem pat izdosies izvest no pacietības ”Mežkalpu” sirsnīgo saimnieci Sarmīti Kukaini-Oleksāni.

Uhh, kas par torsu! EKSKLUZĪVI:  ”Lauku sētas” Matīss atkailinās kameru priekšā

Uhh, kas par torsu! EKSKLUZĪVI: ''Lauku sētas'' Matīss atkailinās kameru priekšā 8

Ventspilnieks Matīss Gredzens ”Lauku sētas” skatītāju sirdis iekarojis ar saviem pikantajiem jociņiem – puisim tīk pavilkt kolēģus uz zoba par ”joksēšanos” un ”rokdarbiem”. Skaties.lv satika Matīsu ”Mežkalpu” saimniecībā, kur puisis nodemonstrēja, ka ir ne vien runātājs, bet arī darītājs – Matīsam nav problēmu kameru priekšā sarīkot pikantu šovu.

Patiesība par ”seksu”, haotisko malkas krāmēšanu un konkurenšu skaudību: ”Lauku sētas” Vitas atklātais stāsts

Patiesība par ''seksu'', haotisko malkas krāmēšanu un konkurenšu skaudību: ''Lauku sētas'' Vitas atklātais stāsts 13

No ”Lauku sētas” otrajā nedēļā visai skaļi izbalsota Vita Taube. Meitene atzīta par nedēļas sliņķi un komandas biedrenes viņu asi kritizējušas par it kā vieglo uzvedību, baudot randiņu ar Intaru. Taču aiz tā, ko redzēja skatītāji, stāv pavisam cita patiesība. Sarunā ar Skaties.lv Vita atklāj, ka jau no pirmajām iepazīšanās minūtēm meitenes nostājušās pret viņu un sākušas vīt intrigas, kas rezultējušās ar šo skaļo izbalsošanu.

Jāņa Paasa atzīšanās: Vēl pagājušonedēļ slaucu govi

Jāņa Paasa atzīšanās: Vēl pagājušonedēļ slaucu govi

Lai arī šajā ”Lauku sētā” Jānis Paass startēja kā stilists un modelis, atstājot visnotaļ slinka baltrocīša tēlu, puisis ne mirkli neslēpj, – viņā ir īsts laucinieka gars. Abi ir novadnieki ar Ingūnu Stapāni, kura vienā no iepriekšējām sezonā iekļuva finālā, un labu laiku kopā “rukājuši” kūtī. Turklāt Jānis pat esot strādājis labāk nekā Ingūna.

Kas ir ”Mežkalpu” pirmā lēdija? ”Lauku sētas” spilgtās saimnieces Sarmītes stāsts

Kas ir ''Mežkalpu'' pirmā lēdija? ''Lauku sētas'' spilgtās saimnieces Sarmītes stāsts 26

”Mežkalpu” pirmā lēdija Sarmīte Kukaine-Oleksāne pēc skandalēšanās ar Jāni Paasu atstājusi par sevi tik spilgtu iespaidu, kā, iespējams, vēl neviena no ”Lauku sētas” iepriekšējo sezonu saimniecēm. Skaties.lv lūkoja noskaidrot, kas slēpjas aiz šīs ekspresīvās personības un kas viņu dīdījis stāties kameru priekšā un ļaut savā mājā ielūkoties visai Latvijai.

Jānis Paass pēc ”Lauku sētas” spiests ārstēties

Jānis Paass pēc ''Lauku sētas'' spiests ārstēties 58

Modelis un stilists Jānis Paass, kurš ar skaļu skandālu jau pameta ”Lauku sētu”, vēl labu laiku bijis spiests sadzīvot ar šova ”blakusefektiem”. Kā Skaties.lv atklāj Paass, vēl vismaz mēnesi pēc izbalsošanas viņš staigājis pa aptiekām, jo, dzīvojot ”Mežkalpos”, iedzīvojies aizdomīgās pumpās.