Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 18. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Jāsaņemas, jākoncentrējas un jāfokusējas uz galveno. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet saskatīt galvenās tendences un virzienus. Vēlreiz pārdomāsi senāk izteiktu darba piedāvājumu.

Horoskops vērsim

Metru virs zemes šodien nelidosi, pat ne pusmetru. Jutīsies fiziski un garīgi noguris. Iespējams, tas no nevēlēšanās atzīt savas kļūdas. Paliks vieglāk, ja izritināsi balto karogu vai meklēsi kompromisu.

Horoskops dvīņiem

Necenties ignorēt savas psiholoģiskās problēmas. Ja kaut kas tevi neliek mierā un tracina, dabū to ārā. Ja nav neviena, kam izkratīt sirdi, tad uzticies savai dienasgrāmatai vai atveldzē dvēseli kādā virtuālā dialogā.

Horoskops vēzim

Novērtēsi precīzu informāciju, labu padomu un draudzīgu kritiku. Neatliec braucienu, sarunu vai tikšanos uz citu laiku. Arī visas materiālās saistības jānokārto šodien.

Horoskops lauvai

Naudas jautājumi skars visas tavas dzīves sfēras. Ar to jārēķinās plānojot izklaidi, bērnu aktivitātes vai romantiskus izgājienus. Neskatoties uz nedaudz savilkto jostu, būsi lieliskā omā.

Horoskops jaunavai

Izcila diena, lai sakārtotu savas laicīgās dzīves vajadzības un vērtību sistēmas materiālo pusi. Īsi un skaidri - nepieciešams pārbaudīt savas drošības garantijas un rezerves izejas.

Horoskops svariem

Tavu noskaņojumu var uzlabot kādas nejaušas sagadīšanās. Vari nejauši iesaistīties sarunā un iegūt ilgi meklēto informāciju vai saņemt apstiprinājumu kādam dokumentam, kas ir būtiski kavējis naudas ienākumus. Dienas beigās būs ko svinēt.

Horoskops skorpionam

Iespējams atkal nonāksiet pie viena pārrunu galda ar bijušajiem darba partneriem vai atkal cilāsiet kādu vecu problēmu šodienas attiecībās. Neuzņemies starpnieka vai konsultanta lomu. Jātiek galā ar esošo, tāpēc nedomā par rītdienu.

Horoskops strēlniekam

Pašam vien jāizburās cauri visiem dokumentiem un nemeklē citu palīdzību. Labā ziņa – to darot, atradīsi kādas kļūdas, sapratīsi, kas nav īsti pareizi un pie viena sakārtosi failus.

Horoskops mežāzim

Darbā meklē iespēju, lai izdiskutētu ar priekšniecību savu atalgojumu un citas sociālās garantijas un arī ģimenes lokā varat pārrunāt ģimenes budžetu un saplānot materiālās vajadzības .

Horoskops ūdensvīram

Šodien būsi līdz nervam atklāts sarunā ar draugu, radinieku vai savu mīļoto. Tava atklātība var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops zivīm

Emocionālais fons būs cieši savijies ar sapņu tēliem un iluzoriem plāniem, kas dzims tavā iztēlē. Tā kā šodien to būs daudz, uzmanies tos saukt vārdos, jo iztēles personāži var arī atnākt ciemos...

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Lauku sēta

Lauku sēta

''Aiju var nopirkt par diviem eiro!'' Latvijas Stiflers publiski kaunina Dembovsku

''Aiju var nopirkt par diviem eiro!'' Latvijas Stiflers publiski kaunina Dembovsku 58

Vecā gada izskaņā nelāgā situācijā iekūlās ”Lauku sētas” zvaigzne Aija Dembovska. Meitene klāstīja, kā klubā sazāļota, iespējams, seksuāli izmantota, un nu tiek šantažēta. Diemžēl līdzjūtības vietā pār Aijas galvu nobiris izsmiekls. Par meiteni publiski ņirgāties meties arī ”Lauku sētas” kolēģis Normunds Sakovičs jeb Latvijas Stiflers, kurš šova laikā Aijā bija ieskatījies, bet nu zaudējis pēdējās cieņas paliekas pret sievieti.

Dembovska beidzot atklāj, kur atrodas un kurā bārā sazāļota un izmantota

Dembovska beidzot atklāj, kur atrodas un kurā bārā sazāļota un izmantota 92

Naktī no 29. uz 30. decembri par to, ka klubā, iespējams, sazāļota un seksuāli izmantota, ziņoja ”Lauku sētas” zvaigzne Aija Dembovska. Meitene, kura jau vairākus mēnešus slēpa, kurā valstī atrodas, izlēmusi beidzot atklāt kārtis. Aija paziņo, ka atrodas Anglijā un nepatīkamais incidents noticis vienā no vietējiem bāriem. Aija no notikušā guvusi mācību un Jaungada naktī kokteiļus baudījusi uzticamu cilvēku kompānijā.

Uzvirmo baumas par Dembovskas jauno dzīvesvietu un nodarbošanos

Uzvirmo baumas par Dembovskas jauno dzīvesvietu un nodarbošanos 31

Novembra sākumā Latviju pārsteidza ziņa, ka valsti, esot slavas zenītā, negaidīti pametusi Aija Dembovska. Mēnesi nodzīvojusi ārzemēs, Aija beidzot nedaudz pastāsta faniem par dzīvi, gan joprojām atsakoties izpaust, kur atrodas. Tiesa, faniem jau ir versija.

''Lauku sētas'' Ingars pārcēlies uz Angliju pie citas meitenes; Zane palikusi Latvijā

''Lauku sētas'' Ingars pārcēlies uz Angliju pie citas meitenes; Zane palikusi Latvijā 28

Pēc šova ”Lauku sēta” izveidojās mīlas pārītis – Ingars un Zane. Abi priecēja ar jaukām kopbildēm un mīļiem stāstiem par kopīgām aktivitātēm, taču novembra izskaņā Ingars devies uz Angliju, un viņa sociālos tīklus nu rotā bildes ar citu meiteni. Sarunā ar Skaties.lv puisis atklāj, kāpēc izlēmis emigrēt, kas tā par meiteni un kā tagad risināsies stāsts ar Zani.

Par atlasēm četru gadu garumā, salūšanu īsi pirms uzvaras un to, kā tērēs laimestu. Pirmā intervija ar Sanitu pēc uzvaras ''Lauku sētā''

Par atlasēm četru gadu garumā, salūšanu īsi pirms uzvaras un to, kā tērēs laimestu. Pirmā intervija ar Sanitu pēc uzvaras ''Lauku sētā'' 12

Tas ir oficiāli – par ”Lauku sētas” piektās sezonas uzvarētāju kļuvusi friziere Sanita Šņepste no Valkas. Sarunā ar Skaties.lv Sanita izstāsta, kā četru gadu garumā pacietīgi nākusi uz atlasēm, līdz producenti beidzot viņai noticējuši un paņēmuši šovā, un kā brīdi pirms lielā fināla bezspēkā gandrīz izstājusies.

Noskaidrotas trīs ''Lauku sētas'' finālistes

Noskaidrotas trīs ''Lauku sētas'' finālistes 20

”Lauku sētā” fināla priekšvakarā saimnieko tikai četras meitenes. Sērija sākas ar paziņojumu, ka nu katra ir par sevi – nekāda dalīšanās komandās. Nedēļa paiet īpaši smagā darbā, jo galu galā šī ir pēdējā pirms lielā fināla cīņas.

Video: mazā Sanita emocionāli sabrūk pēc vistas nokaušanas

Video: mazā Sanita emocionāli sabrūk pēc vistas nokaušanas 11

Ceturtdienas, 15. novembra, sērija būs asiņainākā šīs ”Lauku sētas” sezonas vēsturē. Pēc tam, kad dāmas būs sadalījušas un izķidājušas cūku, katrai būs jānokauj pa vistai. Mazā Sanita pēc uzdevuma paveikšanas izplūdīs asarās.

Mistika ''Lauku sētas'' aizkulisēs: vīziju Dzintars ''izsūc enerģiju'' no pankūkām

Mistika ''Lauku sētas'' aizkulisēs: vīziju Dzintars ''izsūc enerģiju'' no pankūkām

”Lauku sētu” pamest nācies gaišreģim Dzintaram Bumbieram, lai arī visās vīzijās viņš redzēja sevi fināla cīņā. Ļoti iespējams, ka vīrietim, kurš enerģiju sūc no kokiem, šovā pietrūcis iedvesmas avotu, no kā pasmelties īpašās spējas. Kā atklāj aizkadru video, īsi pirms izbalsošanas Dzintars bijis tādā enerģijas badā, ka pa kluso ”iesūcis” sevī visas brokastu pankūkas.

No Latvijas negaidīti emigrējusi Aija Dembovska

No Latvijas negaidīti emigrējusi Aija Dembovska 64

6. novembrī Latviju labākas dzīves meklējumos atkal pametusi šovu zvaigzne Aija Dembovska. Zvaigzne dodas prom, nezinot, kur dzīve un laime viņu aiznesīs. Iespējams, uz visiem laikiem.