Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 17. maijs

Herberts, Dailis, Umberts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Lauku sēta” aktualitātes

‘’Lauku sēta’’ man lika saprast, cik zemiski spēj būt cilvēki.'' Atklāta intervija ar dzelzs sievieti, kura salūza - Venēru

‘’Lauku sēta’’ man lika saprast, cik zemiski spēj būt cilvēki.'' Atklāta intervija ar dzelzs sievieti, kura salūza - Venēru 42

Par ”Lauku sētas” cietāko riekstu un lielāko pārsteigumu skatītājiem 7. sezonā kļuva liepājniece Venēra Ronkauska. Sieviete, kura spēlē visbiežāk saņēma čaklākās titulu un kuru kā nopietnāko konkurenti nosauca pat stiprākie vīri, negaidīti salūza un tika izbalsota nedēļu pirms fināla. Mēnesi pēc šova noslēguma pārraidīšanas Venēra Skaties.lv sniedz atklātu interviju, kurā atklāj, kā un kāpēc viss patiesībā risinājies spēles aizkulisēs. Un viņai ir daudz neglaimojoša, ko atklāt par dažu labu no līderiem…

Video: Jurčikam uz kājas uztetovē ''Lauku sētas'' simboliku

Video: Jurčikam uz kājas uztetovē ''Lauku sētas'' simboliku 3

Vēl esot ”Lauku sētā” un pat nenojaušot, ka spēlē uzvarēs, Juris Jakubanecs jeb Jurčiks sarunāja ar tetovēju Sigitu Valteri – kad spēle beigsies, viņa viņam ietetovēs ”Lauku sētas” simboliku. Un Jurčiks domāja nopietni! Pēc šova noslēgšanās viņš devās uz Sigitas tetovēšanas salonu Jelgavā, un tapa īpašs zīmējums!

''Nāk tikai draudu vēstules no visādiem lubrakiem, dīvānā pirdējiem.'' Rupekļa Mārtiņa dzīve pēc ''Lauku sētas''

''Nāk tikai draudu vēstules no visādiem lubrakiem, dīvānā pirdējiem.'' Rupekļa Mārtiņa dzīve pēc ''Lauku sētas'' 18

Kā īss, bet spilgts skatītājiem atmiņā palicis Mārtiņa Akota uznāciens ”Lauku sētā”. Puisis rekordīsā laikā paspēja izvest no pacietības visas šova dāmas, līdz ģimenes problēmas aizsauca viņu mājās, kur, kā Skaties.lv neslēpj Mārtiņš, viņš ticis pie iesaukas ”bēdīgi slavenais tāldi**ējs”. Šobrīd Mārtiņš izbraucis no Latvijas, lai pastrādātu Dānijā un sev raksturīgajā asajā un trāpīgajā manierē atklāj, kā vērtē vasaru ”Lauku sētā” un visu no tās izrietošo.

Uzvara ''Lauku sētā'' kā sākums uzticības atgūšanai. Atklāta intervija ar Jurčika vecākiem

Uzvara ''Lauku sētā'' kā sākums uzticības atgūšanai. Atklāta intervija ar Jurčika vecākiem 11

Pēc uzvaras ”Lauku sētā” Jurim Jakubanecam jeb Dobeles Jurčikam priekšā vēl viena cīņa – līdz galam jāpierāda vecākiem, ka viņš mainījies pēc 10 narkotiku gadiem, jāatgūst vecāku uzticība, īpaši – tēva. Jura vecāki Sarma un Andris sniedza Skaties.lv interviju, kurā atklāja, kādas cerības likuši uz dēlu, tam ”Lauku sētā” ejot, un ar kādām sajūtām skatījušies ekrānā notiekošo.

''Domājiet labas domas un turiet īkšķus!'' ''Lauku sētas'' Omei negaidītas veselības problēmas

''Domājiet labas domas un turiet īkšķus!'' ''Lauku sētas'' Omei negaidītas veselības problēmas 10

Atgriežoties mājās no ”Lauku sētas”, sliktas ziņas gaidījušas par Omi iesaukto liepājnieci Ivetu Krieviņu. Piecu bērnu mamma, kura audzināšanā pieņēmusi arī mazbērniņus, saņēmusi ziņu par atlaišanu no darba, kam sekojusi vēsts par atrastu audzēju. Taču allaž optimistiskā Ome nenokar galvu. Viņa priecājas par skatītāju uzmanību ikdienā un Skaties.lv uzsver, –  satraukumam nav pamata, viņa jūt, ka viss būs labi.

''Lauku sētas'' Guntars Drone pamet Latviju, lai Vācijā pelnītu 1000 eiro nedēļā

''Lauku sētas'' Guntars Drone pamet Latviju, lai Vācijā pelnītu 1000 eiro nedēļā 42

Šova ”Lauku sēta” septītās sezonas atmiņā paliekošākais dalībnieks, spēcīgais Smiltenes vīrs Guntars Drone, jau 8. janvārī kāps auto, lai uz vairākiem mēnešiem dotos prom no Latvijas. Sarunā ar Skaties.lv celtnieks atklāj, ka dosies uz Vāciju, kur iekārtojies darbā, kas algas ziņā ir labākā vieta, kur viņš dzīvē līdz šim strādājis. Guntara dzīve pēc ”Lauku sētas” ir gājusi uz augšu!

Foto izlase: nerātni notikumi, ko 4 sezonu laikā piedzīvojušas ''Lauku sētas'' dušas

Foto izlase: nerātni notikumi, ko 4 sezonu laikā piedzīvojušas ''Lauku sētas'' dušas 2

Par jauku tradīciju ”Lauku sētā” pēdējos gados kļuvušas pikantas fotosesijas – spēles daiļās strādniecītes ik gadu ar prieku izmanto iespēju mazliet atvilkt elpu no darbiem un ļauties Skaties.lv fotogrāfa uzmanībai. Arī 2020. gads nav bijis izņēmums – ”Lauku sētas” sakarā tapušas trīs viegli erotisku bilžu sērijas. Skaties.lv apkopoja karstākos attēlus, kuros 2020. gadā (un ne tikai) pozējušas ”Lauku sētas” meitenes, un kas sasildīs šova fanu sirsniņas, jaunu gadu uzsākot. Interesanti, ko tik nav piedzīvojušas ”Lauku sētu” dušas un pirtis!

Atbrīvošana no darba ''Lauku sētas'' dēļ: fani piedāvā Danai juridisku palīdzību

Atbrīvošana no darba ''Lauku sētas'' dēļ: fani piedāvā Danai juridisku palīdzību 2

Pēc intervijas Skaties.lv, kurā ”Lauku sētas” fināliste Dana Gulbe atklāja, ka, iznākot no ”Lauku sētas”, saņēmusi ziņu par atlaišanu no darba, lai gan šajā laikā bija noformējusi atvaļinājumu, raidījuma fani nav spējuši palikt vienaldzīgi pret šo netaisnību. Dana vēlas ar Skaties.lv palīdzību pateikt paldies tiem neskaitāmajiem faniem, kuri pēdējo dienu laikā piedāvājuši viņai juridisku palīdzību, lai tiesātos ar atlaidējiem.

Dana ''Lauku sētas'' dēļ atlaista no darba

Dana ''Lauku sētas'' dēļ atlaista no darba 95

Dalība ”Lauku sētā” mainījusi visu tajā iesaistīto dzīves, un daļa šo pārmaiņu viņus sagaidījusi mājās, atgriežoties no spēles. Ja kādu no labākajiem mājās sagaidījusi greizsirdīga un niknuma pilna draudzene, fināliste Dana Gulbe, pēc spēles atkal tiekot pie telefona sakariem, saņēmusi ziņu, ka ir atlaista no darba.

Guntara Drones dzīve pēc ''Lauku sētas'': notiesāts, notievējis un gatavs pamest valsti

Guntara Drones dzīve pēc ''Lauku sētas'': notiesāts, notievējis un gatavs pamest valsti 11

Lai arī Guntars Drone vasarā bija izplānojis, ka pēc dalības ‘’Lauku sētā’’ brauks strādāt uz ārzemēm, viņa plānus izjaucis tiesas spriedums. Smiltenes pārstāvis, kuru daļa ”Lauku sētas” fanu sauc par šīs sezonas spilgtāko tēlu, atklāj Skaties.lv, ka pēc ”Lauku sētas” viņa dzīvē notikuši tādi pavērsieni, kuru dēļ viņš notievējis par vismaz septiņiem kilogramiem.

Viņa mani izdzēsa no ''Facebook''... Pēc atklāsmēm ''Lauku sētā'' iziris Ingus sirdi plosošais mīlasstāsts

Viņa mani izdzēsa no ''Facebook''... Pēc atklāsmēm ''Lauku sētā'' iziris Ingus sirdi plosošais mīlasstāsts 15

Staltais un strādīgais Madonas pārstāvis Ingus Belanoška, piedaloties ”Lauku sētā”, cerēja, ka liks sevi atkal pamanīt sievietei, ko gadiem jau mīl kā apmāts un kura tam savulaik salauzusi sirdi. Sarunā ar Skaties.lv pēc ”Lauku sētas” Ingus atklāj, ka viņa attiecības ar īpašo sievieti pēc spēles patiešām kardināli mainījušās, taču ne tā, kā iecerēts.

''Bija viss, izņemot heroīnu.'' ''Lauku sētas'' Jurčiks atklāti par 10 gadiem, ko pavadījis narkotiku atkarībā

''Bija viss, izņemot heroīnu.'' ''Lauku sētas'' Jurčiks atklāti par 10 gadiem, ko pavadījis narkotiku atkarībā 8

Kamēr ‘’Lauku sētas’’ skatītāji ekrānos redzējuši jautru un enerģijas pilnu Jurčiku, spēles dalībniekiem un Jānim Rāznam filmēšanas laikā izdevies iepazīt puiša otro pusi. Go3 šova ‘’Jurčika ceļš’’ ietvaros Juris beidzot atklāti pastāsta par 10 gadiem, kurus pavadījis dziļā bedrē. Stāsts sācies daudzsološi – ar bērniņa piedzimšanu, bet noslēdzies, pazaudējot ģimeni smagas narkotisko vielu atkarības dēļ.

Kaunpilnākā aina ''Lauku sētā'': pavisam pliks Jurčiks diedelē ruma pudeli

Kaunpilnākā aina ''Lauku sētā'': pavisam pliks Jurčiks diedelē ruma pudeli 7

”Lauku sēta” noslēgusies, bet siltas atmiņas un apkaunojoši kadri no tās paliks mūžam. Jurčikam vislielākais kauns būs par šo ainu, kas fiksēta naktī pēc Danas dzimšanas dienas ballītes. Tajā fiksēts, kā Jurčiks pavisam plikiņš nakts vidū ierodas pie šova veidotājiem, lai izlūgtos ruma pudeli.

Producenti komentē Jurčika blēdīšanos ''Lauku sētas'' finālā

Producenti komentē Jurčika blēdīšanos ''Lauku sētas'' finālā 6

Pēc uzvaras ”Lauku sētā” Juris Jakubanecs jeb Jurčiks Skaties.lv atklājis, ka pirmspēdējā uzdevumā blēdījies, nošpikojot ripu kombināciju no Viljama, kurš uzdevumu veicis pirmais. Šova producente Indra Miziša Skaties.lv komentē šo situāciju.

Pārsteigums! Jurčiku, Viljamu un Danu pirms ''Lauku sētas'' slepeni apmācījis Aigars Kļavs

Pārsteigums! Jurčiku, Viljamu un Danu pirms ''Lauku sētas'' slepeni apmācījis Aigars Kļavs 21

Pēc Jura, Danas un Viljama koalīcijas iekļūšanas ”Lauku sētas” fināla spēlēs un Jura uzvaras šovā, lieliskais trijnieks gatavs paziņot kādu rūpīgi glabātu noslēpumu. Kā atklāj kompānija, jau pirms ”Lauku sētas” sākuma visi trīs slepus satikuši pagājušās sezonas uzvarētāju Aigaru Kļavu. Pagājušās sezonas varenais stratēģis izstrādājis stratēģiju arī šim trio.

''Pirmajam vajadzēja būt Viljamam.'' Jurčiks atklāj, ka ''Lauku sētas'' finālā mazliet noblēdījies

''Pirmajam vajadzēja būt Viljamam.'' Jurčiks atklāj, ka ''Lauku sētas'' finālā mazliet noblēdījies 15

Pēc Jura Jakubaneca jeb Dobeles Jurčika uzvaras ”Lauku sētā” šova fani sadalījušies divās nometnēs. Kamēr vieni priecājas, kā Jurčiks ar lāci azotē izskrējis visas fināla spēles un galu galā uzvarējis, citi apšauba Jura uzvaras godīgumu. Sarunā ar Skaties.lv Juris godīgi atklāj, ka izmantojis robu spēles noteikumos, lai paveiktu kādu no uzdevumiem. Jo tāda ir spēle – kas nav aizliegts, tas ir atļauts!

Jānis Rāzna beidzot satiek nešpetnos "jūtūberus" un atklāj ''Lauku sētas'' fināla aizkulises

Jānis Rāzna beidzot satiek nešpetnos "jūtūberus" un atklāj ''Lauku sētas'' fināla aizkulises 18

Uz Go3 oriģinālšova ”Ne lauki, ne sēta” fināla filmēšanu, kas nozīmē ”Lauku sētas” fināla skatīšanos un aizkulišu analizēšanu, ieradies spēles vadītājs Jānis Rāzna. Jāni sagaidot, raidījuma vadītāji ir īpaši sapucējušies, taču Jānis, kuru puiši iepriekš savos raidījumos visai pamatīgi vilkuši aiz zoba, ir ne mazāk gatavs šoreiz paķircināt pašus brašuļus.

Video: Guntars Drone ballītē apstrīd Jurčika uzvaru ''Lauku sētā''; izceļas konflikts

Video: Guntars Drone ballītē apstrīd Jurčika uzvaru ''Lauku sētā''; izceļas konflikts 12

Ar Jura Jakubaneca jeb Jurčika uzvaru noslēgusies šova ”Lauku sēta” septītā sezona. Taču ne visi ar iznākumu ir mierā.  Go3 startē realitātes šovs ”Jurčika ceļš”, kurš ieskatīsies dziļāk uzvarētāja dzīvē un personībā, kura slēpj arī tumšu noslēpumu. Tā pirmajā sērijā ”Lauku sētas” dalībnieku atkalredzēšanās ballītē Ģipkā izceļas konflikts starp Juri un Guntaru Droni.

Jurčiks pēc uzvaras ''Lauku sētā'' gatavs atklāt baisu pagātnes noslēpumu; debitē realitātes šovs ''Jurčika ceļš''

Jurčiks pēc uzvaras ''Lauku sētā'' gatavs atklāt baisu pagātnes noslēpumu; debitē realitātes šovs ''Jurčika ceļš'' 29

Ar Jurčika uzvaru noslēgusies ‘’Lauku sēta’’, bet daļa spēles dalībnieku ar rezultātu tomēr nav mierā. Gaisā virmo pārāk daudz neizrunātu jautājumu un šokējoši noslēpumi, kas skar Jurčika personību un pagātni. Jurčiks pieņem lēmumu pirmo reizi atklāti dalīties kādā šausminošā pagātnes noslēpumā, un to viņš izstāstīs visai Latvijai Go3 oriģinālšovā ”Jurčika šovs”! Pirmā sērija ir klāt!

''Lauku sētā 2020'' uzvar Dobeles Jurčiks

''Lauku sētā 2020'' uzvar Dobeles Jurčiks 18

11. decembra vakarā noskaidrots megapopulārā šova ”Lauku sēta” septītās sezonas uzvarētājs. Fināla spēles norisinājās vairākās kārtās, un tās uzsāka pieci dalībnieki: Sintija Untāla, Linda Šamanska, Dana Gulbe, Viljams Dāvidsons un Juris Jakubanecs. Sīvā cīņā par ”Lauku sētas” septītās sezonas uzvarētāju kļuvis un pie ”Stiga” raidera ticis Juris jeb Jurčiks no Dobeles.

Ar mainītu uzvārdu, Indijas pieredzi un ceļā sastaptu mīlestību. ''Lauku sētas'' neparastākais finālists - Viljams

Ar mainītu uzvārdu, Indijas pieredzi un ceļā sastaptu mīlestību. ''Lauku sētas'' neparastākais finālists - Viljams 4

Viens no intriģējošākajiem ”Lauku sētas” finālistiem ir Viljams Dāvidsons, par kura firmas zīmi spēlē jau kļuvusi mačete. Sarunā ar Skaties.lv Viljams atklāj, kā pirms sešiem gadiem, strādājot celtniecībā Zviedrijā, pār viņu nākusi negaidīta atklāsme, kas pa Kristus ceļu aizvedusi uz Indiju, pēc tam negaidīti savedusi kopā ar dzīves mīlestību un nu likumsakarīgi un ievērojot konkrētu cikliskumu, atvedusi uz ”Lauku sētu”. Bet kāda loma tajā visā ir mačetei?