Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 20. maijs

Venta, Salvis, Selva

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neatkarības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam darba devēju un kolēģu priekšā. Padomā, vai visas savus ceļus un plānus vajag atklāt, kā kārtis uzvarētā spēlē.

Horoskops vērsim

Partnerattiecību virzītājspēks būs skaidra valoda un dabīga cilvēcīga vēlme pēc neuzspēlēta reālisma. Jaunās simpātijas varētu tevi īpaši iedvesmot, ja būs kopēja saimnieciskās darbības platforma.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuri bieži paliek ārpus tavas uzmanības zonas. Varbūt ir pienācis laiks likt lietā uzkrāto pieredzi un mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vēzim

Darba un biznesa frontē rokas niezēs ātrāk ķerties pie saplānotajām lietām. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar labiem jokiem un nereālām idejām.

Horoskops lauvai

Šodien uzņemies rūpes nevis paša ambīciju apmierināšanai, bet lai nolīdzinātu kādu senu pāridarījumu pret saviem kolēģiem un sabiedrotajiem. Ja tava rīcība būs balstīta izdzīvotā pieredzē, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops jaunavai

Visas svarīgās sarunas un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, kad tavs prāts spēs apstrādāt informāciju racionāli un abstrakti. Šodien lieti noderēs prasme objektīvi novērtēt attiecības visās iespējamajās dzīves frontēs.

Horoskops svariem

Apzinīgi un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un iedegsies zaļā gaisma tavā ceļā. Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu. Iespējams, tas nebūs patīkamākais un taisnākais ceļš.

Horoskops skorpionam

Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības unikālo un neaizvietojamo dabu. Ja pārāk aizrausies ar savu ideju un projektu glorificēšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos.

Horoskops strēlniekam

Sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu plašo informatoru, ziņotāju un vienkārši noderīgu cilvēku loku, lai panāktu to, kas nav izdarāms ejot oficiālo un likumīgo ceļu.

Horoskops mežāzim

Šodien virzītājspēks būs godīgums un dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops ūdensvīram

Lielu pirkumu veikšanai vai svarīgu investīciju uzsākšanai atmet ar roku. Šodien veiksies darījumi, kur noteicošais būs tava ilgi un grūti krātā pieredz un arī sakari noderēs.

Horoskops zivīm

Notikumi, kuros nāksies ņemt dalību, neļaus tos ietekmēt, bet tie ietekmēs tevi. Savas personības spilgtākās un varošākās šķautnes varēsi eksponēt tikai īpaši piepūloties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Lauku sēta

Lauku sēta

No Latvijas emigrējis ''Lauku sētas'' Stiflers

No Latvijas emigrējis ''Lauku sētas'' Stiflers

Kamēr arvien vairāk ārzemēs dzīvojošo latviešu slavenību ar skaļiem paziņojumiem sāk atgriezties mājās, klusiņām dzimto zemi labāku iespēju meklējumos pametis ”Lauku sētas” divu sezonu varonis Normunds Sakovičs jeb Latvijas Stiflers.

''Tur nebija nekādas pašapmierināšanās!'' Dembovska atklāti par ''seksa skandālu'' vannā

''Tur nebija nekādas pašapmierināšanās!'' Dembovska atklāti par ''seksa skandālu'' vannā 44

Aijas Dembovskas dzīve bez piedzīvojumiem, šķiet, būtu kā kliņģeris bez cauruma – nedēļa viņai sākusies uz pikanta skandāla nots. Zvaigzne vēlējusies iepriecināt ”Facebook” pieaugušo grupu ar jautru video, kurā viņa redzama vannā, taču internetā momentā sākušās runas, ka meitene tiešraidē apmierinājusi kāda fana seksuālos instinktus. Aija un viņas atbalstītāji vērsās pie Skaties.lv, lai atklātu, kas patiesībā noticis.

Bez diētām notievējusi par 40 kilogramiem! ''Lauku sētas'' finālistes Evijas iedvesmas stāsts

Bez diētām notievējusi par 40 kilogramiem! ''Lauku sētas'' finālistes Evijas iedvesmas stāsts

Šova ”Lauku sēta” otrajā sezonā viena no finālistēm bija Evija Smane – sirsnīga, apaļīga divu bērnu mamma no Valkas. Ieraudzījusi, kā izskatās no malas TV ekrānā, Evija apņēmās uz visiem laikiem tikt galā ar lieko svaru, sabalansējot ēdienkarti un pievēršoties sportam. Trīs gadus pēc filmēšanas Evijā vairs neatpazīt ”Lauku sētas” kādreizējo apalīti – meitene atbrīvojusies no 40 kilogramiem un no sirds bauda dzīvi.

''Lauku sēta'' iekarojusi videospēļu pasauli

''Lauku sēta'' iekarojusi videospēļu pasauli 5

Laikā, kad šovā ”Lauku sēta” iestājusies klusā sezona, par to, lai kaislības nenorimtu, parūpējušies pašmāju videospēļu cienītāji. Grupiņa šova fanu sākusi virtuāli spēlēt ”Lauku sētu”, par pamatu ņemot visā pasaulē populāro videospēli ”Rust”. Skaties.lv aicināja uz sarunu idejas autoru un ”Lauku sētas” videospēles ”vadītāju” Gati, kurš neslēpj – pašmāju ”YouTube” sejas ir lieli ”Lauku sētas” cienītāji.

''Lauku sētas'' Dzintars atklāj, kā atbrīvojies no postošas atkarības

''Lauku sētas'' Dzintars atklāj, kā atbrīvojies no postošas atkarības 2

Šovā ”Lauku sēta” iepazītais Dzintars Bumbiers laiku pēc spēles vada, pārdomājot dažādus savas dzīves aspektus un cerot savas atziņas dokumentēt jaunā filmā. Sarunā ar Skaties.lv viņš atklāj, ka ar pašiedvesmu vien savulaik atbrīvojies no postošas atkarības, kas jau bija sākusi valdīt pār viņa dzīvi, un ar šo pieredzi viņš labprāt dalītos ar citiem.

Foto: Aija Dembovska iekaro Anglijas bārus

Foto: Aija Dembovska iekaro Anglijas bārus 6

Lai arī vēl februāra izskaņā Anglijā dzīvojošā šovu zvaigzne Aija Dembovska nāca klajā ar paziņojumu, ka pilnībā atsacījusies no klubu dzīves, pāris dienas pēc šīs ziņas viņa tomēr salūzusi un izgājusi ballēties. Skaties.lv piedāvā reportāžu no svinībām.

Smiltenes konflikts: Dembovskas atbilde Ingūnas izaicinājumam kauties

Smiltenes konflikts: Dembovskas atbilde Ingūnas izaicinājumam kauties 35

Ar dūrēm aizstāvēt savu godu ”Lauku sētas” zvaigzni Aiju Dembovsku izaicinājusi šova otrās sezonas dalībniece Ingūna Stapāne. Skaties.lv jautāja Aijai, vai viņa pieņems šo izaicinājumu, par ko Aija gardi izsmejas – viņai neesot nekāda sakara ar Ingūnas pieminētajām peripetijām.

''To, ka Ingars ir gejs, ''Lauku sētā'' zinājām jau no paša sākuma.'' Šova kolēģu stāsts.

''To, ka Ingars ir gejs, ''Lauku sētā'' zinājām jau no paša sākuma.'' Šova kolēģu stāsts.

Plašu ažiotāžu sacēlis ”Lauku sētas” dalībnieka Ingara Babčuka paziņojums par to, ka viņš ir gejs, jo īpaši tāpēc, ka puisis pēc šova publiski stāstījis, ka ir attiecībās ar  citu spēles dalībnieci Zani. Kā Skaties.lv atklāj dalībnieki, kuri kopā ar Ingaru startēja spēlē, puisis no citiem dalībniekiem ne mirkli nav slēpis savu orientāciju, un neviens viņu par to šovā nav nosodījis.

Pielūdzējas ''draugos'', filmas turpinājums un ieslodzītā brāļa atgriešanās. Kā pēc ''Lauku sētas'' dzīvo gaišreģis Dzintars

Pielūdzējas ''draugos'', filmas turpinājums un ieslodzītā brāļa atgriešanās. Kā pēc ''Lauku sētas'' dzīvo gaišreģis Dzintars 1

”Lauku sētas” skatītāju spilgtā atmiņā palicis Dzintars Bumbiers no Dundagas pagasta Nevejas, kurš šovā pārsteidza un mulsināja ar vīzijām, pretēji kurām gan viņš finālā neiekļuva, taču no puišu komandas noturējās spēlē visilgāk. Skaties.lv noskaidroja, kā šova ”baltais zvirbulis” dzīvo pusgadu pēc filmēšanās.

''Es esmu gejs!'' ''Lauku sētas'' Ingars iznāk no skapja

''Es esmu gejs!'' ''Lauku sētas'' Ingars iznāk no skapja 55

Valentīndienas iespaidā ar paziņojumu par attiecībām klajā nākt izlēmis ”Lauku sētā” iepazītais Ingars Babčuks. Puisis sociālajos tīklos nomainījis attiecību statusu, atklājot, ka viņš ir kopā ar simpātisku puisi vārdā Olivers. Jā, Ingars vairs negrib slēpties – viņš ir homoseksuāls.

''Lauku sētas'' Dairis iepinis Sanitu ērmīgā mīlas intrigā

''Lauku sētas'' Dairis iepinis Sanitu ērmīgā mīlas intrigā 9

Skaties.lv redakcijā 21. janvārī ieradās ”Lauku sētas” Dairis Mežulis, kurš priecīgi paziņoja, ka pēc šova izveidojis romantiskas attiecības ar spēles uzvarētāju Sanitu Šņepsti un nu abi regulāri tiekas. Skaties.lv sazinājās ar Sanitu, kura, izdzirdot Daira stāstu, izplūst smieklos un atklāj pavisam citu patiesību.

Trešās personas iejaukšanās dēļ izjukušas Dembovskas daudzsološās attiecības

Trešās personas iejaukšanās dēļ izjukušas Dembovskas daudzsološās attiecības 91

10. janvāra pēcpusdienā šovu zvaigzne Aija Dembovska priecīgi ziņoja Skaties.lv, ka uzsākusi jaunas attiecības. Diemžēl 12. janvāra rītā viss beidzies. Puisis vērsās pie Skaties.lv, lai paziņotu, ka starp viņu un Aiju nekas neesot. Savukārt Aija atklāj, ka visu izjaukusi kāda trešā persona. Aijas pusē nostājies arī ”Lauku sētas” Stiflers.