Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 18. septembris

Liesma, Elita, Alita

Horoskops aunam

Dienas saspringtā enerģētika neļaus atslābt ne brīdi. Staigāsi kā ar rokas granātu azotē, kurai sabojājies drošinātājs. Piesātināta darba diena, kas sola arī iespaidīgus finansiālus ieguvumus, ja ne šodien, tad pavisam tuvā nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien tevi sagaida pārbaudījums ētikas smalko robežu pārzināšanā. Ja līdzjūtības un izpalīdzība nāks no sirds un īstajā brīdī, pasaule uzgavilēs un saņemsi atalgojumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien visam jānotiek tikai ar plus zīmi. Atsakies no sevis ierobežošanas un līdzīgām lietām. Pastaigā pa veikaliem un iepriecini sevi, ja maks atļauj, palutini arī pārējos.

Horoskops vēzim

Darbā praktisko uzdevumu risināšana nomāks radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem un projektiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un izdari līdz galam.

Horoskops lauvai

Ideāli apvienosi praktiskumu un baudkāri. Tev lieliski izdosies paust savu patieso pieķeršanos kādam īpašam cilvēkam. Tas notiks dabiski, viegli un, galvenais, partneris uzvedīsies adekvāti un nespēlēs teātri.

Horoskops jaunavai

Tavām vēlmēm vienmēr ir kāds reāls pamatiņš zem kājām. Dažas vēlmes realizēsies bez tavas līdzdalības, dažas –pateicoties tavai punktualitātei un lielajai uzcītībai.

Horoskops svariem

Fantāzijas un neskaidras vīzijas vajās tavu nemierīgo dvēseli. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, tu šādi vilcini laiku, lai neķertos klāt kādai būtiskai problēmai.

Horoskops skorpionam

Spoža āriene un labs fiziskais tonuss ir priekšnoteikums panākumiem. Šodien nežēlo līdzekļus un laiku, lai sevi uzpostu un justos īpašs. Noskaņojums iegūs meditatīvi sapņainas aprises.

Horoskops strēlniekam

Vari iegūt visu, ko vēlies, bet pakāpeniski un lēnām. Daudznozīmīgo attiecību jomā ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju, kad pienāks īstais brīdis rīkoties, neaizšauj garām mērķim.

Horoskops mežāzim

Darījumos vajadzētu izvairīties no sava spēka demonstrēšanas, bet neļaujot arī citiem ar tevi apieties kā ar mazo bērnu. Intelekts un prāts šodien draudzējas ar intuīciju, bet necenšas paturēt savas domas pie sevis, kas var radīt vienu otru saspringtu brīdi.

Horoskops ūdensvīram

Viegli saspringtais noskaņojums tevi neatstās visas dienas garumā un pa ceļam vēl pamanīsies uzšķilt vienu otru neiecietības dzirksti. Kavējoties romantiskos sapņos, var dzimt kārdinājums kādu no savām virzījām arī realizēt.

Horoskops zivīm

Šodien visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi un atbalstāmi. Izvēlies diplomātiju, taktu un grāciju. To var paust ar komplimentu, līdzjūtību vai neuzkrītošu palīdzību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Lauku sēta

Lauku sēta

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Ekskluzīvi: ciemos jaunās sezonas ''Lauku sētas'' saimniecībā

Ekskluzīvi: ciemos jaunās sezonas ''Lauku sētas'' saimniecībā 10

Šovu fani, aizturiet elpu – jau ceturtdienas, 13. septembra, vakarā ekrānos ar piektās sezonas intrigām un jaunu kompāniju ierodas skatītāju iemīlētā ”Lauku sēta”! Jauna ir arī norises vieta, šogad šovs notiks Alūksnes pusē. Skaties.lv piedāvā ieskatīties saimniecībā, kurā šosezon risināsies, ui, kādas kaislības!

Aija Dembovska palikusi bez pajumtes un naudas; lūdz fanu atbalstu

Aija Dembovska palikusi bez pajumtes un naudas; lūdz fanu atbalstu 90

Pēc ”Lauku sētas” filmēšanas ķezā nokļuvusi populārā Aija Dembovska. Meitene negaidīti palikusi bez pajumtes un viņas budžets nav tik liels, lai varētu lūkot pēc jaunas mājvietas. Šovu zvaigzne ar Skaties.lv starpniecību uzrunā savus fanus, cerot ka kāds varētu palīdzēt izkulties no šīs neražas.

Mīlestība 16 gadu garumā un kāzas īstajā mirklī. ''Lauku sētas'' Kristapa un viņa Agritas maģiskais stāsts

Mīlestība 16 gadu garumā un kāzas īstajā mirklī. ''Lauku sētas'' Kristapa un viņa Agritas maģiskais stāsts

Par vienām no sirsnīgākajām kāzām šovasar noteikti var dēvēt ”Lauku sētas” pēdējās sezonas uzvarētāja Kristapa Priedīša un viņa Agritas precības. Abi mija gredzenus pēc gandrīz 16 gadus ilgām attiecībām, un ekskluzīvā sarunā ar Skaties.lv atklāj skaisto mīlasstāstu, kuru laiks tikai stiprinājis, līdz viss vainagojies kāzām un ļauj ieskatīties lielās dienas fotoalbumā.

Zināmi TV šova “Lauku sēta” 10 dalībnieki

Zināmi TV šova “Lauku sēta” 10 dalībnieki 9

Iemīļotā šova ”Lauku sēta” piektā sezona vairs nav aiz kalniem, un pienācis laiks iepazīties ar desmit dalībniekiem, kuri ”Jaunozolu” saimniecībā Māriņkalnā Alūksnes pusē cīnīsies ar sevi un dažādiem izaicinājumiem.

Apprecējies ''Lauku sētas'' uzvarētājs Kristaps

Apprecējies ''Lauku sētas'' uzvarētājs Kristaps

Nedēļas nogalē laulības ostā pēc vairāk nekā desmit gadus ilgas draudzības beidzot iestūrējuši ”Lauku sētas” pēdējās sezonas uzvarētājs Kristaps Priedītis un viņa apburošā Agrita. Kāzu viesu vidū bija arī šova saimnieku ģimene, kurai ar Kristapa ģimeni izveidojusies sirsnīga draudzība.

Kurš kļūs par "Lauku sētas" dalībnieku? Krišjānis no Vandzenes vai Rasmuss no Lutriņiem? Balso!

Kurš kļūs par "Lauku sētas" dalībnieku? Krišjānis no Vandzenes vai Rasmuss no Lutriņiem? Balso! 50

Diviem ”Lauku sētas” dalībnieku kandidātiem – Krišjānim no Vandzenes vai Rasmusam no Lutriņiem – ir nepieciešams Tavs atbalsts! Abi pieteikušies dalībai šovā, taču ”Lauku sētas” veidotāji nevar izlemt, kuru ņemt – abi tik pārliecinoši un labi! Tāpēc ir izlemts – Skaties.lv lasītāji un Tu, noteiksiet, kurš dosies uz ”Lauku sētu”.

Foto: koši noslēgušās dalībnieku atlases ''Lauku sētai''; apskati potenciālās zvaigznes!

Foto: koši noslēgušās dalībnieku atlases ''Lauku sētai''; apskati potenciālās zvaigznes! 7

18. un 19. jūnijā LNT un Skaties.lv risinājās atlases šovam ”Lauku sēta”. Divu dienu laikā šova veidotāji noklausījās desmitiem aizraujošu stāstu un iepazina neskaitāmus kolorītus personāžus. Kuri no viņiem jau rudenī priecēs skatītājus šova ”Lauku sēta” jaunajā sezonā? Skaties.lv piedāvā ielūkoties attēlos no atlases un jau izteikt prognozes!