Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 29. maijs

Maksis, Maksims, Raivis, Raivo

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Lauku sēta” aktualitātes

''Viņš uzaicināja iedzert, un esam atkal kopā.'' ''Lauku sētas'' Ingūna atjaunojusi attiecības ar senu mīļoto

''Viņš uzaicināja iedzert, un esam atkal kopā.'' ''Lauku sētas'' Ingūna atjaunojusi attiecības ar senu mīļoto

‘’Lauku sētas’’ bravūrīgo Ingūnu Stapāni fani, iespējams, šobrīd nemaz neatpazītu. Ingūna, kuras firmas zīme allaž bijusi zēngalviņa, ataudzējusi matus. Lai arī Ingūna matus vēlas nogriezt, pret to iebilst viņas mīļotais vīrietis – cilvēks, ar ko liktenis atkal savedis kopā pēc vairākiem gadiem. Sarunā ar Skaties.lv viņa atklāj šo neparasto mīlasstāstu.

''Lauku sētas'' Normunds un Ainārs kopā ierakstījuši dziesmu

''Lauku sētas'' Normunds un Ainārs kopā ierakstījuši dziesmu 1

Pēc ”Lauku sētas” noslēguma sadarbībā vienojušies divi atraktīvi dalībnieki – otrās vietas ieguvējs Normunds Blauvs un spilgtais ”pilsētas švītiņš” Ainārs Jānis Pauls. Kā Skaties.lv ziņo Normunds, abi kopā radījuši dziesmu ar video, kura pirmos daudzsološos kadrus faniem atrāda jau tagad.

‘’Notēloju mīksto, tiku finālā!’’ Salvis pēc ‘’Lauku sētas’’ kļuvis par Balvu slavenību un trīsdesmitgadīgu sieviešu mīluli

‘’Notēloju mīksto, tiku finālā!’’ Salvis pēc ‘’Lauku sētas’’ kļuvis par Balvu slavenību un trīsdesmitgadīgu sieviešu mīluli 7

Ja ‘’Lauku sētas’’ pirmo vietu ieguvēji Aigars un Normunds bija līderi visas sezonas garumā, goda pjedestāla trešās vietas ieņēmēja vārds pārsteidz. Salvis Dundenieks no Bērzpils sarunā ar Skaties.lv neslēpj – viņu rezultāts vairāk nekā apmierina, jo vēlējies pierādīt, ka arī kā jaunākais dalībnieks spēj izrauties līdz finālam.

Normunds: Es jūtos, kā ''Lauku sētas'' uzvarētājs!

Normunds: Es jūtos, kā ''Lauku sētas'' uzvarētājs! 16

Lai gan ”Lauku sētas” sestajā sezonā oficiāli uzvarējis Aigars Kļavs, pie Skaties.lv vērsušies neskaitāmi ”Lauku sētas” skatītāji, kuri uzskata – īstais uzvarētāja tituls pienākas Normundam Blauvam, kurš spēlē ieguva otro vietu. Sarunā ar Skaties.lv Normunds uzsver, ka jūtas ļoti apmierināts ar sasniegto un, jā, sirdī jūtas, kā ”Lauku sētas” uzvarētājs.

Vai atceries šos pārīšus? ''Lauku sētas'' visu sezonu skaļākās mīlas intrigas

Vai atceries šos pārīšus? ''Lauku sētas'' visu sezonu skaļākās mīlas intrigas 2

Šī ”Lauku sētas” sezona vainagosies ar kāzām – pēc spēles sadarinājušies šīs sezonas dalībnieki Aigars un Evita, kuri spēles laikā mīlu slēpa. Taču viņi nav vienīgie šī šova vēsturē, kuros, filmējoties lauku saimniecībā, iedegusies dzirkstelīte. Skaties.lv apkopoja ”Lauku sētas” visu sezonu spilgtākos pārīšus. Diemžēl lielākā daļa pēc spēles šķīrās, nereti ar skandālu.

Kāzas ''Lauku sētā''! Aigars pēc uzvaras šovā bildinājis Evitu

Kāzas ''Lauku sētā''! Aigars pēc uzvaras šovā bildinājis Evitu 51

Noslēgusies ”Lauku sētas” sestā sezona, par kuras uzvarētāju atzīts Aigars Kļavs. Puisis spēlē ne tikai pierādījis sevi kā īstu dzelzs vīru, bet arī izveidojis attiecības ar šova kolēģi Evitu Riekstiņu, šo stāstu veikli noslēpjot gan no spēles dalībnieku, gan filmēšanas grupas acīm. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Aigars, drīz pēc šova, pagājušajā rudenī viņš Evitu bildinājis, un tas noticis turpat ”Zēģelniekos”.

Treileris seksam un kandžas ieraušana ''pa kluso''. Gustavs un Ainārs atklāj faniem ''Lauku sētas'' aizkulišu noslēpumus

Treileris seksam un kandžas ieraušana ''pa kluso''. Gustavs un Ainārs atklāj faniem ''Lauku sētas'' aizkulišu noslēpumus 5

Visu ”Lauku sētas” laiku notikumiem aktīvi sekoja jūtūberi ”NeTikLabi”, kuri savā kanālā piedāvāja alternatīvu redzējumu par spēlē notiekošo, izsakot jautrus komentārus un analizējot ekrānā redzamo. Pēc spēles ”Lauku sētas” dalībnieki Gustavs un Ainārs devās ciemos pie jūtūberiem, lai no sirds izrunātos par spēlē notikušo.

''Lauku sētas'' Dace atklāj savas ekstravagantās frizūras noslēpumu

''Lauku sētas'' Dace atklāj savas ekstravagantās frizūras noslēpumu 16

Pēc ņiprās Daces Bullītes dalības ”Lauku sētā” daudzas šova sieviešu kārtas fanes vēlas noskaidrot – kur Dace tika pie tik stilīgām bizītēm? Sarunā ar Skaties.lv Dace atklāj – bizītes viņa pin pati, un regulāri maina krāsas un bizīšu stilu. Viņa gatava sapost matus arī kādai ”Lauku sētas” fanei!

Izcils rezultāts īsā laikā! Eglīte atklāj ''slepeno kačoku diētu''

Izcils rezultāts īsā laikā! Eglīte atklāj ''slepeno kačoku diētu'' 2

”Lauku sētā” iepazītā Līga Eglīte šobrīd aktīvi gatavojas pārbaudīt Latvijas vīriešus iepazīšanās spēlē ”Piecērt Eglītei!”, kuras filmēšana sāksies uzreiz pēc ierobežojumu atcelšanas. Lai kungus satiktu savā ideālākajā formā, viņa uzsākusi īpašu diētu, kura esot slepena un pieejama tikai pašiem labākajiem sportistiem. Dažas nianses gan viņa var atklāt arī Skaties.lv.

''Lauku sētas'' fināls jau šonedēļ! Vēsturiski foto: kā finālisti ieradās uz pirmo atlasi pagājušā gada jūnijā

''Lauku sētas'' fināls jau šonedēļ! Vēsturiski foto: kā finālisti ieradās uz pirmo atlasi pagājušā gada jūnijā

Jau ceturtdien, 30. aprīlī, noskaidrosies, kurš šogad uzvarēs ”Lauku sētā” un saņems lielo balvu – jumta segumu. Salvis, Normunds, Aigars, Evija un Evita – pagājušā gada jūnijā viņi kopā ar simtiem citu cilvēku ieradās uz atlasēm ”Lauku sētai”, vēl tikai cerot tikt spēlē. Skaties.lv piedāvā atskatīties šajos kadros.

Vai Salvis var uzvarēt ''Lauku sētā''?

Vai Salvis var uzvarēt ''Lauku sētā''? 14

Ir zināmi pieci strādnieciņi, kuri jau ceturtdien cīnīsies par uzvaru ”Lauku sētā”. Tie ir: Salvis, Aigars, Normunds, Evita un Evija. Ja par Normundu un Aigaru viss skaidrs, ko starp finālistiem dara Salvis? Vai viņš var uzvarēt spēlē?

Noskaidroti ''Lauku sētas'' finālisti

Noskaidroti ''Lauku sētas'' finālisti 27

Desmitā darba nedēļa ”Lauku sētā” ir noslēgusies, un nākamnedēļ jau noskaidrosim spēles uzvarētāju. Ir zināmi pieci strādnieciņi, kuri vairākās kārtās sacentīsies fināla spēlēs jau nākamceturtdien. Tie ir: Salvis, Aigars, Normunds, Evita un Evija.