Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 15. jūlijs

Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs

Horoskops aunam

Mēģini paskatīties uz saviem ieradumiem – labajiem un arī kaitīgajiem, no cita skatupunkta. Varbūt ir pienācis laiks mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vērsim

Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu ļoti plašo draugu un paziņu loku, lai iekļūtu sabiedrībā, kurā interesē kāds konkrēts personāžs. Kas tevi sagaidīs, būs atkarīgs no tavas prasmes iznesties.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārlaimīgs, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops vēzim

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi interesanti cilvēki, kuri spēs tevi pierunāt uz gandrīz neiespējamo. Tavi draugi var mainīt doto solījumu nosacījumus, bet nepārmet viņiem, jo tas bez ļauna nodoma.

Horoskops lauvai

Tevi gan uzvilks, gan uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt pašam un izbaudīt citu zvīguļošanu. Šodien ir iespēja atmaksāt kādu parādu vai izpildīt kādu sen dotu solījumu.

Horoskops jaunavai

Šo svētdienu vari pavadīt ar cilvēkiem, kurus ļoti sen neesi saticis. Var uzrasties draugi vai paziņas, par kuru esamību jau gandrīz esi piemirsis. Gandarījumu par tikšanos izjutīsiet visi.

Horoskops svariem

Instinktīvi sajutīsi pareizo ceļu uz attiecību sakārtošanu. Apzināti un atbildīgi sagatavojies jebkuram pienākumam un neieslīgsti šaubās par savu nekompetenci. Vari nopietni aizrauties ar jaunu aizraušanos meklēšanu.

Horoskops skorpionam

Pamēģini nomainīt savas vides iekārtojumu. Tas attiecas gan uz cilvēkiem, gan interjeru. Nesamierinies ar dekoratīvu mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par grūti realizējamām iespējām.

Horoskops strēlniekam

Nebaidies izvēlēties to variantu, kuru neviens neiesaka. Iespējams, tas ir īsākais un vieglākais ceļš, bet varbūt tieši otrādi. Šodien sastaptie cilvēki kļūs par taviem draugiem.

Horoskops mežāzim

Šodien sacentīsies un stīvēsies ar savām vērtībām, uzskatiem, rakstura noturību. Uz attiecībām varēsi palūkoties objektīvāk un savus lēmumus balstīsi veselajā saprātā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien gribēsies būt pamanītam, lai visi novērtē un apbrīno! Brīvības sajūta, ko gribēsi izjust, liks justies nedaudz vainīgam mīļoto mājinieku un neizravēto dobju priekšā.

Horoskops zivīm

Šodien uzņemsies papildus rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu senu parādu pret saviem mājiniekiem. Ja darbosies no sirds, izdosies panākt izlīgumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Lauku sēta

Lauku sēta

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Salauzts deguns, pēc kaķu mīzeļiem smirdoša ''zāle'' un sods par šņabi. ''Lauku sētas'' Ingūna atgriezusies no dzīves lielākā murga Holandē

Salauzts deguns, pēc kaķu mīzeļiem smirdoša ''zāle'' un sods par šņabi. ''Lauku sētas'' Ingūna atgriezusies no dzīves lielākā murga Holandē 10

Ar Skaties.lv vēlā ceturtdienas vakarā sazinājās Ingūna Stapāne, kuru ”Lauku sētas” fani atceras kā otrās sezonas zvaigzni un vienu no šova visu laiku lielākajām skandālistēm. Ingūna nupat atgriezusies no, kā pati saka, lielākajām drausmām, kas dzīvē piedzīvotas, un vēlas ar šo dzīves mācību padalīties arī ar faniem.

Ciemos: kā ''Mežkalpos'' dzīvo gadu pēc ''Lauku sētas''

Ciemos: kā ''Mežkalpos'' dzīvo gadu pēc ''Lauku sētas'' 6

Šobrīd aktīvi notiek saimniecību un dalībnieku pieteikšanās šovam ”Lauku sēta”. Lai noskaidrotu, vai vispār vērts mesties šādā avantūrā, Skaties.lv devās uz ”Mežkalpiem”, kur norisinājās šova ceturtā sezona, lai no saimnieces Sarmītes Kukaines – Oleksānes, noskaidrotu, vai bijis vērts piedalīties šādā avantūrā.

Latvijas Stiflers pārbiedē fanus

Latvijas Stiflers pārbiedē fanus 5

Jau labu laiku kā ūdenī iekritis ir ”Lauku sētas” varonis Normunds Sakovičs jeb Latvijas Stiflers. Solījis palikt pašmāju šovbiznesā, viņš pēc spēles noslēguma gluži vai izkūpēja, lai kādā marta rītā atgrieztos ar pompu.

Brīva vai aizņemta? “Lauku sētas” Elīna skaidro savu attiecību statusu

Brīva vai aizņemta? “Lauku sētas” Elīna skaidro savu attiecību statusu 2

”Lauku sētā” lielvārdiete Elīna Lapiņa startēja kā brīva sieviete. Arī ”Mežkalpos” viņa neielaidās romantisku attiecību peripetijās un nenokļuva pikantās situācijās. Kā portālam Skaties.lv atklāj Elīna, pēc šova viņai pielūdzēju netrūkst. Taču vai ir kāds, ar kuru dalīt ikdienas priekus un rūpes?

"Esmu zirgā." Lielvārdietes Elīnas dzīve pēc "Lauku sētas" plaukst un zeļ

"Esmu zirgā." Lielvārdietes Elīnas dzīve pēc "Lauku sētas" plaukst un zeļ 7

Pēc šova ”Lauku sēta” dzīve par 180 grādiem pagriezusies spēles finālistei Elīnai Lapiņai no Lielvārdes. ”Esmu zirgā. Ļoti forši, ka apkārt ir pareizie cilvēki – viņi uzrodas, es pat viņus īpaši nemeklēju,” to, ka dzīvē pēc šova piedzīvots patīkams pavērsiens, portālam Skaties.lv stāsta čaklā un pašaizliedzīgā sieviete.

Sabiedrība metas aizstāvēt nežēlastībā kritušo Vitu

Sabiedrība metas aizstāvēt nežēlastībā kritušo Vitu 9

Pēc skaļā skandāla, kurā ”Lauku sētas” zvaigzne Vita Taube tiek vainota par bērnudārza mazuļu un viņu vecāku apkrāpšanu Ziemassvētkos, Vita bija mazliet nobažījusies, ka nu sāksies masveida personiskie uzbrukumi viņai. Nu meitene ir pārsteigta, jo negāciju vietā saņēmusi sabiedrības atbalstu.