Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Horoskops aunam

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops vērsim

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops lauvai

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops jaunavai

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops svariem

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

Horoskops skorpionam

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops strēlniekam

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops mežāzim

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Lauku sēta

Lauku sēta

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Tracis ”Lauku sētā”: Egīls izved saimnieci no pacietības

Tracis ''Lauku sētā'': Egīls izved saimnieci no pacietības 37

12. oktobra vakarā Magones Burkas solītās apokalipses vietā mūs gaida priecīgs pārsteigums – kašķu pilna lauku sētas sērija. Kādam no šovmeņiem pat izdosies izvest no pacietības ”Mežkalpu” sirsnīgo saimnieci Sarmīti Kukaini-Oleksāni.

Uhh, kas par torsu! EKSKLUZĪVI:  ”Lauku sētas” Matīss atkailinās kameru priekšā

Uhh, kas par torsu! EKSKLUZĪVI: ''Lauku sētas'' Matīss atkailinās kameru priekšā 8

Ventspilnieks Matīss Gredzens ”Lauku sētas” skatītāju sirdis iekarojis ar saviem pikantajiem jociņiem – puisim tīk pavilkt kolēģus uz zoba par ”joksēšanos” un ”rokdarbiem”. Skaties.lv satika Matīsu ”Mežkalpu” saimniecībā, kur puisis nodemonstrēja, ka ir ne vien runātājs, bet arī darītājs – Matīsam nav problēmu kameru priekšā sarīkot pikantu šovu.

Patiesība par ”seksu”, haotisko malkas krāmēšanu un konkurenšu skaudību: ”Lauku sētas” Vitas atklātais stāsts

Patiesība par ''seksu'', haotisko malkas krāmēšanu un konkurenšu skaudību: ''Lauku sētas'' Vitas atklātais stāsts 13

No ”Lauku sētas” otrajā nedēļā visai skaļi izbalsota Vita Taube. Meitene atzīta par nedēļas sliņķi un komandas biedrenes viņu asi kritizējušas par it kā vieglo uzvedību, baudot randiņu ar Intaru. Taču aiz tā, ko redzēja skatītāji, stāv pavisam cita patiesība. Sarunā ar Skaties.lv Vita atklāj, ka jau no pirmajām iepazīšanās minūtēm meitenes nostājušās pret viņu un sākušas vīt intrigas, kas rezultējušās ar šo skaļo izbalsošanu.

Jāņa Paasa atzīšanās: Vēl pagājušonedēļ slaucu govi

Jāņa Paasa atzīšanās: Vēl pagājušonedēļ slaucu govi

Lai arī šajā ”Lauku sētā” Jānis Paass startēja kā stilists un modelis, atstājot visnotaļ slinka baltrocīša tēlu, puisis ne mirkli neslēpj, – viņā ir īsts laucinieka gars. Abi ir novadnieki ar Ingūnu Stapāni, kura vienā no iepriekšējām sezonā iekļuva finālā, un labu laiku kopā “rukājuši” kūtī. Turklāt Jānis pat esot strādājis labāk nekā Ingūna.

Kas ir ”Mežkalpu” pirmā lēdija? ”Lauku sētas” spilgtās saimnieces Sarmītes stāsts

Kas ir ''Mežkalpu'' pirmā lēdija? ''Lauku sētas'' spilgtās saimnieces Sarmītes stāsts 26

”Mežkalpu” pirmā lēdija Sarmīte Kukaine-Oleksāne pēc skandalēšanās ar Jāni Paasu atstājusi par sevi tik spilgtu iespaidu, kā, iespējams, vēl neviena no ”Lauku sētas” iepriekšējo sezonu saimniecēm. Skaties.lv lūkoja noskaidrot, kas slēpjas aiz šīs ekspresīvās personības un kas viņu dīdījis stāties kameru priekšā un ļaut savā mājā ielūkoties visai Latvijai.

Jānis Paass pēc ”Lauku sētas” spiests ārstēties

Jānis Paass pēc ''Lauku sētas'' spiests ārstēties 58

Modelis un stilists Jānis Paass, kurš ar skaļu skandālu jau pameta ”Lauku sētu”, vēl labu laiku bijis spiests sadzīvot ar šova ”blakusefektiem”. Kā Skaties.lv atklāj Paass, vēl vismaz mēnesi pēc izbalsošanas viņš staigājis pa aptiekām, jo, dzīvojot ”Mežkalpos”, iedzīvojies aizdomīgās pumpās.