Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. marts

Jāzeps, Juzefa

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien nav ieteicami nekādi jauni un radikāli uzsākumi. Samierinies ar piedzīvotajiem nelielajiem ieguvumiem un visu enerģiju koncentrē vispārējā līdzsvara atgūšanai dzīvē.

Horoskops vērsim

Skaidrāku situācijas izpratni mēģināsi risināt izrādot pārspīlētu uzcītību un prasīgumu gan pret sevi, gan pret līdzcilvēkiem. Paškontrole ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.

Horoskops dvīņiem

Tavā ceļā var gadīties cilvēki, kas var nopietni kompromitēt tavus darba plānus tāpēc šodien nekustini šos jautājumus, bet vairāk pievērsies mājas dzīves uzlabošanai un citu saimniecisko jautājumu kārtošanai.

Horoskops vēzim

Visus tavus plānus un atriebības teorijas var nākties pakļaut pārskatīšanas procedūrai. Ja tu uzdrīkstēsies veikt šo revīziju, paturi prātā reālo dzīvi un neatsakies no veselā saprāta diktētiem noteikumiem.

Horoskops lauvai

Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas lietas pie otras, sagādās lielāks un mazākas ķibeles, tomēr rīkojoties sasniegsi vairāk, nekā sēžot un izspēlējot situācijas savā galvā.

Horoskops jaunavai

Šaubas un neapmierinātību mēģināsi kliedēt izrādot pārspīlētu uzcītību un prasīgumu gan pret sevi, gan pret citiem. Ja šodien pieņemsi kategoriskus un galīgus lēmumus, var nebūt atpakaļceļa.

Horoskops svariem

Darba vidē pie apvāršņa vēl nebūs redzams perspektīvu vilinošais karogs. Šodien būtiski ir turēties tālāk no vadības un varas pārstāvju acīm un paša spēkiem stūrēt vilinājumu virzienā, jo vari saņemt nepamatotus pārmetumus par visatļautību.

Horoskops skorpionam

Noskaņojies uz filozofisku pieeju visām dienas norisēm – neatliekamajiem darbiem, konfliktu risināšanai, saimniecisko un medicīnisku procedūru apmeklējumiem. Savaldīts temperaments palīdzēs saglabāt reālistisku skatu.

Horoskops strēlniekam

Darījumu attiecībās būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un nedzirdēt citu iesaistīto viedokli. Izvairies no tādu cilvēku kompānijas, kuri provocē tavu spītību un citas nejaukas izpausmes.

Horoskops mežāzim

Nemēģini kaut ko uzsākt uz savu roku un emociju iespaidā. Ja tu esi kādas interešu grupas pārstāvis, darbojies saskaņā ar tās noteikumiem un vajadzībām. Viņi tevi pasargās un aizstāvēs kritiskās situācijās.

Horoskops ūdensvīram

Tavs šodienas absolūtais uzdevums nr 1 – neļauties provokācijām vai neiekrist lamatās. Jo lielāka būs tava paškontrole, jo ātrāk tiksi galā ar riskantām situācijām. Piespied sevi rīkoties konstruktīvi.

Horoskops zivīm

Šodien vari savam priekšniekam, finanšu direktoram vai grāmatvedei darīt zināmas savas vēlēšanās, ja pilnībā kontrolēsi savas emocijas. Ja pārkāpsi pieļaujamos morālos kritērijus, sadarbība nebūs dzīvotspējīga.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Lauku sēta

Lauku sēta

''To, ka Ingars ir gejs, ''Lauku sētā'' zinājām jau no paša sākuma.'' Šova kolēģu stāsts.

''To, ka Ingars ir gejs, ''Lauku sētā'' zinājām jau no paša sākuma.'' Šova kolēģu stāsts.

Plašu ažiotāžu sacēlis ”Lauku sētas” dalībnieka Ingara Babčuka paziņojums par to, ka viņš ir gejs, jo īpaši tāpēc, ka puisis pēc šova publiski stāstījis, ka ir attiecībās ar  citu spēles dalībnieci Zani. Kā Skaties.lv atklāj dalībnieki, kuri kopā ar Ingaru startēja spēlē, puisis no citiem dalībniekiem ne mirkli nav slēpis savu orientāciju, un neviens viņu par to šovā nav nosodījis.

Pielūdzējas ''draugos'', filmas turpinājums un ieslodzītā brāļa atgriešanās. Kā pēc ''Lauku sētas'' dzīvo gaišreģis Dzintars

Pielūdzējas ''draugos'', filmas turpinājums un ieslodzītā brāļa atgriešanās. Kā pēc ''Lauku sētas'' dzīvo gaišreģis Dzintars 1

”Lauku sētas” skatītāju spilgtā atmiņā palicis Dzintars Bumbiers no Dundagas pagasta Nevejas, kurš šovā pārsteidza un mulsināja ar vīzijām, pretēji kurām gan viņš finālā neiekļuva, taču no puišu komandas noturējās spēlē visilgāk. Skaties.lv noskaidroja, kā šova ”baltais zvirbulis” dzīvo pusgadu pēc filmēšanās.

''Es esmu gejs!'' ''Lauku sētas'' Ingars iznāk no skapja

''Es esmu gejs!'' ''Lauku sētas'' Ingars iznāk no skapja 55

Valentīndienas iespaidā ar paziņojumu par attiecībām klajā nākt izlēmis ”Lauku sētā” iepazītais Ingars Babčuks. Puisis sociālajos tīklos nomainījis attiecību statusu, atklājot, ka viņš ir kopā ar simpātisku puisi vārdā Olivers. Jā, Ingars vairs negrib slēpties – viņš ir homoseksuāls.

''Lauku sētas'' Dairis iepinis Sanitu ērmīgā mīlas intrigā

''Lauku sētas'' Dairis iepinis Sanitu ērmīgā mīlas intrigā 9

Skaties.lv redakcijā 21. janvārī ieradās ”Lauku sētas” Dairis Mežulis, kurš priecīgi paziņoja, ka pēc šova izveidojis romantiskas attiecības ar spēles uzvarētāju Sanitu Šņepsti un nu abi regulāri tiekas. Skaties.lv sazinājās ar Sanitu, kura, izdzirdot Daira stāstu, izplūst smieklos un atklāj pavisam citu patiesību.

Trešās personas iejaukšanās dēļ izjukušas Dembovskas daudzsološās attiecības

Trešās personas iejaukšanās dēļ izjukušas Dembovskas daudzsološās attiecības 91

10. janvāra pēcpusdienā šovu zvaigzne Aija Dembovska priecīgi ziņoja Skaties.lv, ka uzsākusi jaunas attiecības. Diemžēl 12. janvāra rītā viss beidzies. Puisis vērsās pie Skaties.lv, lai paziņotu, ka starp viņu un Aiju nekas neesot. Savukārt Aija atklāj, ka visu izjaukusi kāda trešā persona. Aijas pusē nostājies arī ”Lauku sētas” Stiflers.

Pie Dembovskas grib ievākties Jaungada naktī satikts vīrietis; Aija lūdz palīdzību TV šovā

Pie Dembovskas grib ievākties Jaungada naktī satikts vīrietis; Aija lūdz palīdzību TV šovā 100

Tam, kas notiek ar ”Lauku sētas” zvaigzni Aiju Dembovsku, nespēj izsekot pat kvēlākie fani. Kamēr Skaties.lv meitene izkratījusi sirdi par to, kā 2018. gada izskaņā sazāļota un izmantota, TV3 raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” meitene paziņojusi, ka Jaungada naktī ar kādu ”pabučojusies”, un nu puisis grib pie viņas ievākties. Kam taisnība?

''Aiju var nopirkt par diviem eiro!'' Latvijas Stiflers publiski kaunina Dembovsku

''Aiju var nopirkt par diviem eiro!'' Latvijas Stiflers publiski kaunina Dembovsku 58

Vecā gada izskaņā nelāgā situācijā iekūlās ”Lauku sētas” zvaigzne Aija Dembovska. Meitene klāstīja, kā klubā sazāļota, iespējams, seksuāli izmantota, un nu tiek šantažēta. Diemžēl līdzjūtības vietā pār Aijas galvu nobiris izsmiekls. Par meiteni publiski ņirgāties meties arī ”Lauku sētas” kolēģis Normunds Sakovičs jeb Latvijas Stiflers, kurš šova laikā Aijā bija ieskatījies, bet nu zaudējis pēdējās cieņas paliekas pret sievieti.

Dembovska beidzot atklāj, kur atrodas un kurā bārā sazāļota un izmantota

Dembovska beidzot atklāj, kur atrodas un kurā bārā sazāļota un izmantota 92

Naktī no 29. uz 30. decembri par to, ka klubā, iespējams, sazāļota un seksuāli izmantota, ziņoja ”Lauku sētas” zvaigzne Aija Dembovska. Meitene, kura jau vairākus mēnešus slēpa, kurā valstī atrodas, izlēmusi beidzot atklāt kārtis. Aija paziņo, ka atrodas Anglijā un nepatīkamais incidents noticis vienā no vietējiem bāriem. Aija no notikušā guvusi mācību un Jaungada naktī kokteiļus baudījusi uzticamu cilvēku kompānijā.

Uzvirmo baumas par Dembovskas jauno dzīvesvietu un nodarbošanos

Uzvirmo baumas par Dembovskas jauno dzīvesvietu un nodarbošanos 31

Novembra sākumā Latviju pārsteidza ziņa, ka valsti, esot slavas zenītā, negaidīti pametusi Aija Dembovska. Mēnesi nodzīvojusi ārzemēs, Aija beidzot nedaudz pastāsta faniem par dzīvi, gan joprojām atsakoties izpaust, kur atrodas. Tiesa, faniem jau ir versija.

''Lauku sētas'' Ingars pārcēlies uz Angliju pie citas meitenes; Zane palikusi Latvijā

''Lauku sētas'' Ingars pārcēlies uz Angliju pie citas meitenes; Zane palikusi Latvijā 28

Pēc šova ”Lauku sēta” izveidojās mīlas pārītis – Ingars un Zane. Abi priecēja ar jaukām kopbildēm un mīļiem stāstiem par kopīgām aktivitātēm, taču novembra izskaņā Ingars devies uz Angliju, un viņa sociālos tīklus nu rotā bildes ar citu meiteni. Sarunā ar Skaties.lv puisis atklāj, kāpēc izlēmis emigrēt, kas tā par meiteni un kā tagad risināsies stāsts ar Zani.