Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 25. marts

Māra, Mārīte, Marita

Horoskops aunam

Šodien izcelsies uz apkārtējo fona pateicoties savai pāri plūstošajai enerģijai, zinātkārei un brīnišķīgajai humora sajūtai. Tava psiholoģiskā elastība palīdzēs pielāgoties jebkurai situācijai.

Horoskops vērsim

Šodien meklēsi piederības sajūtu un vēlēsies, lai tevi paņem kādā līdzīgi domājošo bariņā. Nekautrējies demonstrēt savu inteliģenci, gatavību klausīties, jo īpaši apzinoties, ka tavas zināšanas nav pati pilnība un arī tajās atrodami baltie laukumi.

Horoskops dvīņiem

Ja nejūti negaisa tuvošanos, nenozīmē, ka tas nebūs, bet, drīzāk, liecina par pieredzes un novērošanas spēju trūkumu. Ideālā gadījumā, tev tas paies garām un paliksi neskarts.

Horoskops vēzim

Ja kādā jautājumā vai problēmas risinājumā esi nedaudz apmaldījies, nekautrējies jautāt padomu, saņemsi atbalstu risinājuma meklējumos. Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz destruktīvām domām.

Horoskops lauvai

Dienas vētrainā enerģija Tevi ieraus kādā senā problēmsituācijā un nāksies līdz galam atrisināt strīdus jautājumus ar kaimiņiem vai radiniekiem. Šoreiz rezumē būs vienbalsīgs un visas iesaistītās puses apmierinātas.

Horoskops jaunavai

Nedrošība par savas rīcības pareizību radīs ļoti labvēlīgu augsni dažādām fantāzijām un nākotnes vīzijām. Tikai enerģiska radoša darbošanās vai fiziska slodzīte palīdzēs kontrolēt šīs izpausmes.

Horoskops svariem

Brīnišķīga diena, lai uzdotu neērtos jautājumus un saņemtu uz tiem atbildes. Tikai nedomā sevi esam pārāku un gudrāku. Esi atvērts atbildēm, kuras negaidi, nesaproti un nepieņem.

Horoskops skorpionam

Vēlme un vajadzība pēc atrašanās sabiedrībā atstās novārtā sadzīves pienākumu pildīšanu. Tomēr būsi gandarīts par dinamisko un pozitīvo komunikāciju, kas ir labs enerģijas lādiņš turpmākajām dienām.

Horoskops strēlniekam

Nevajadzētu aizrauties ar notiekošā pastāvīgu apstrīdēšanu, tā ir tava laika un emocionālo resursu izniekošana. Ieteicams pavingrināt savas smadzenes kādā prāta vētrā vai apspriežot netradicionālas tēmas.

Horoskops mežāzim

Šodien ieklausies citu sacītajā, pat ja tas ir tikai starp citu vai pa jokam. Īpašu uzmanību pievērs sev veltītajai ironijai. Savas domas un pārliecības labāk paud pieņēmumu formā.

Horoskops ūdensvīram

Ja vēlies vairāk uzzināt par savu partneri un nodibināt ilgstošas attiecības, piedāvā doties izbraukumā, kur varēsiet paplašināt redzesloku un iegūt citu fokusu attiecībā uz notiekošo.

Horoskops zivīm

Pūpolsvētdiena paredz ne tikai patīkami pavadītu laiku, bet kā pievienotā vērtība nāks apjēga par kādu sapni vai ideju, kurā savulaik esi ieguldījis savu sirdi un vēl vairāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Lauku sēta

Lauku sēta

"Esmu zirgā." Lielvārdietes Elīnas dzīve pēc "Lauku sētas" plaukst un zeļ

"Esmu zirgā." Lielvārdietes Elīnas dzīve pēc "Lauku sētas" plaukst un zeļ 7

Pēc šova ”Lauku sēta” dzīve par 180 grādiem pagriezusies spēles finālistei Elīnai Lapiņai no Lielvārdes. ”Esmu zirgā. Ļoti forši, ka apkārt ir pareizie cilvēki – viņi uzrodas, es pat viņus īpaši nemeklēju,” to, ka dzīvē pēc šova piedzīvots patīkams pavērsiens, portālam Skaties.lv stāsta čaklā un pašaizliedzīgā sieviete.

Sabiedrība metas aizstāvēt nežēlastībā kritušo Vitu

Sabiedrība metas aizstāvēt nežēlastībā kritušo Vitu 9

Pēc skaļā skandāla, kurā ”Lauku sētas” zvaigzne Vita Taube tiek vainota par bērnudārza mazuļu un viņu vecāku apkrāpšanu Ziemassvētkos, Vita bija mazliet nobažījusies, ka nu sāksies masveida personiskie uzbrukumi viņai. Nu meitene ir pārsteigta, jo negāciju vietā saņēmusi sabiedrības atbalstu.

''Tos, kas iegrūda mani ‘’vilku bedrē’’, gaida likumisks un pierādāms sods.'' ''Lauku sētas'' Vita gatava jaunām uzvarām

''Tos, kas iegrūda mani ‘’vilku bedrē’’, gaida likumisks un pierādāms sods.'' ''Lauku sētas'' Vita gatava jaunām uzvarām 13

Par vienu no 2017. gada aprunātākajām zvaigznēm kļuva Vita Taube, kuras dalība ”Lauku sētā” un attiecības ar Intaru Sarmuli pavēra slūžas veselam skandālu vilnim, ko meitene godam izturēja. Gada izskaņu Vita sagaida iedvesmas pilna un ir gatava nākamgad ne tikai sadziedēt salauzto sirdi, bet kļūt vēl spēcīgāka kā iepriekš.

Aizkraukles zvaigzne Sanita satriecoši uzplaukusi un pošas jaunam startam

Aizkraukles zvaigzne Sanita satriecoši uzplaukusi un pošas jaunam startam 15

”Lauku sētas” aktuālā sezona ir noslēgusies, bet, dzimstot jaunām zvaigznēm, skatītāju mīļā atmiņā joprojām ir pagājušās sezonas labākie. Skaties.lv noskaidroja, kā pa šo laiku veicies iepriekšējās sezonas skatītāju mīlulei – divu dēlu mammai Sanitai Rozenbergai.

Pēc vasaras mīlas intrigas aci pret aci satikušies ''Lauku sētas'' Kristaps un Inese

Pēc vasaras mīlas intrigas aci pret aci satikušies ''Lauku sētas'' Kristaps un Inese 16

Kamēr ”Lauku sētas” ”karstākā” pāra, Vitas un Intara, attiecības pēc šova ir pavisam atsalušas, otrs ”pāris” – Inese un Kristaps – nebaidījās aci pret aci satikties atkalredzēšanās ballītē. Kristaps svinībās bija ieradies ar sievu un meitiņu, un arī Inese sarunā ar Skaties.lv neslēpj – viņa pēc šova laimīgi atgriezās pie mīļotā.

""Lauku sēta" ir visīstākais izdzīvošanas šovs". Spēles varoņi pēc šova atklāti par "Mežkalpos" piedzīvoto

""Lauku sēta" ir visīstākais izdzīvošanas šovs". Spēles varoņi pēc šova atklāti par "Mežkalpos" piedzīvoto 2

Pirms nedēļas ar ziņu par nopietnu noteikumu pārkāpšanu – alkohola lietošanu šova laikā – noslēdzās iemīļotā LNT šova ”Lauku sēta” ceturtā sezona. Kas ļāvis gūt panākumus šovā un kas dalībniekiem bijis kā atklājums pašiem par sevi, sanākot kopā ballītē ”Mežkalpos”, atklāja vairāki spēles dalībnieki.

Iedzeršana “Lauku sētā”: šova veidotāji komentē situāciju

Iedzeršana “Lauku sētā”: šova veidotāji komentē situāciju 6

Līdz ar ”Lauku sētas” speciālizlaiduma sēriju kļuva zināms, ka pirmo reizi šova vēsturē tika rupji pārkāpti šova noteikumi – saimniecībā noticis dzerstiņš. Kamēr šova dalībnieki liedzās, ka alkoholu nav pat redzējuši, šova veidotāji komentē situāciju.

“Lauku sētā” rupji pārkāpti šova noteikumi

“Lauku sētā” rupji pārkāpti šova noteikumi 8

Ceturtdienas, 30. novembra, vakarā LNT skatītāju uzmanībai tika nodota šova ”Lauku sēta” speciālizlaiduma sērija, kurā tika atklātas filmēšanas aizkulises, kuriozi un rūpīgi slēpti spēles notikumi.

Vai atpazīsti ''Lauku sētas'' finālisti? Elīna pirmo reizi dzīvē ļaujas skaistuma pārvērtībām

Vai atpazīsti ''Lauku sētas'' finālisti? Elīna pirmo reizi dzīvē ļaujas skaistuma pārvērtībām 19

”Lauku sētas” finālisti Elīnu Lapiņu dzīve nav lutinājusi – meitene augusi bērnunamā un par savu pienākumu uzskata cīnīšanos par citu ”sistēmas” bērnu tiesībām. Sievišķīgus prieciņus un sevis lutināšanu sirsnīgā meitene allaž atstājusi otrajā plānā, un tieši tāpēc Skaties.lv izlēma viņai dāvināt īpašas skaistuma pārvērtības.

Ko šovā neparādīja: kā patiesībā dzīvo ''Lauku sētas'' saimnieki

Ko šovā neparādīja: kā patiesībā dzīvo ''Lauku sētas'' saimnieki 50

Cīņa par balvu ”Lauku sētā” ir noslēgusies, bet vēl priekšā sērija, kurā dalībnieki tiksies neformālā gaisotnē, lai pakavētos siltās atmiņās par padarīto. Kad vairs nav jāvērtē kompānijas darbs un visi var būt draugi, ”Mežkalpu” saimnieki Sarmīte un Aivars beidzot var atrādīt skatītājiem un šovmeņiem arī savu rezidenci.