Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 13. augusts

Elvīra, Velga, Rēzija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Lauku sēta” aktualitātes

''Lauku sētas'' atlasē izskanējis publisks bildinājums

''Lauku sētas'' atlasē izskanējis publisks bildinājums 3

Noslēgušās atlases ”Lauku sētas” septītajai sezonai, un izskatās, ka šogad tā būs satriecoša, jo jau atlasēs dalībnieki bija gatavi uz visu. Piemēram, šarmantais Kaspars no Jelgavas, apliecināja, ka ir kaislīgs un impulsīvs, turpat uz vietas publiski bildinot pirms pārdesmit minūtēm satiktu meiteni. Skaties.lv iemūžināja publisko bildinājumu.

Aizkraukles lepnums ''Lauku sētā'': Jānis Škens veic goda apli "apenēs"

Aizkraukles lepnums ''Lauku sētā'': Jānis Škens veic goda apli "apenēs" 8

Ik gadu ”Lauku sētā” tiek spilgti pārstāvēta Aizkraukle – par šīs pilsētas godu jau cīnījušies Violeta Stapanova, Sanita Rozenberga, Stiflers un Armands Tētis. Šogad Aizkraukli pārstāvēt gatavs Jānis Škens, kurš, lai pierādītu savu drosmi, metas pliko skrējienā turpat TV3 birojā.

''Lauku sētā'' spēkus izmēģināt pošas Normunda draudzene

''Lauku sētā'' spēkus izmēģināt pošas Normunda draudzene 4

Starp ”Lauku sētas” septītās sezonas potenciālajiem dalībniekiem ir arī sestās sezonas otrās vietas ieguvēja Normunda Blauva draudzene Agnese. Viņa gatava parādīt savam puisim, ka arī spēj startēt šovā ne sliktāk kā viņš! Vai Agnesei tas izdosies?

Foto: Jestri sākas ''Lauku sētas'' atlases otrā diena

Foto: Jestri sākas ''Lauku sētas'' atlases otrā diena 1

TV3 ēkā Dzelzavas ielā turpina ierasties atraktīvu ļaužu pulki no Latvijas malu malām, lai stātos ”Lauku sētas” veidotāju priekšā. Sākusies šova septītās sezonas atlases otrā diena, un Skaties.lv piedāvā ieskatīties tās notikumos un iepazīt spilgtākos tēlus.

Šovbiznesā atgriezties pošas skandalozā Aizkraukles Sanita

Šovbiznesā atgriezties pošas skandalozā Aizkraukles Sanita 16

Pēc četru gadu pauzes ekrānos mirdzēt atkal gatava Sanita Rozenberga. Sanitu Latvija iepazina ”Lauku sētā”, kurā jaunā sieviete radīja veselu skandālu, atklājot, ka spēlē piedalās ar bērniņu zem sirds. Pēc ”Lauku sētas” Sanita, pārdzīvojusi dažādus likteņa triecienus, sakārtojusi privāto dzīvi un atkal gatava nest Aizkraukles godu šovbiznesā!

Kā gadu pēc ''Lauku sētas'' dzīvo saimniece Anita?

Kā gadu pēc ''Lauku sētas'' dzīvo saimniece Anita?

Pēc ”Lauku sētas” sestās sezonas filmēšanas Ezeres ”Zēģelniekos” pagājis jau gandrīz gads, bet saimniece Anita Kontene joprojām dzīvo pozitīvajās emocijās. Sirsnīgā sarunā ar Skaties.lv Anita atklāj, ka šobrīd pošas uzņemt šova dalībniekus atkalredzēšanās svinībās un beidzot ir gatava ielaist dzīvē jaunu mīlestību.

''Lauku sētas'' Dace sludinājumu portālā meklē vīrieti

''Lauku sētas'' Dace sludinājumu portālā meklē vīrieti 43

Pie Skaties.lv vērsušies vairāki šova ”Lauku sēta” fani, kuri vienā no Latvijas populārajiem sludinājumu portāliem pamanījuši piedāvājumu iepazīties, kuru it kā publiskojusi ”Lauku sētas” Dace Bullīte. Skaties.lv jautāja pašai Dacei, vai tas tiešām ir viņas sludinājums, un ko īsti precētā trīs bērnu mamma meklē iepazīšanās sludinājumu sadaļā.