Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 17. janvāris

Tenis, Dravis

Horoskops aunam

Ja būsi nolēmis noslēpt vai piesegt kādu nelikumību, vai arī izvairīsies no situācijas, kad tev jārunā skaidra valoda, vari iekulties pratināšanas krustugunīs. Šodien vari atļauties būt dubultaģents.

Horoskops vērsim

Ja mācēsi sadalīt pāri plūstošo enerģiju dažādu virsotņu iekarošanai, piemēram, mīlā, sportā un biznesā, ir superīgas iespējas iegūt trīs vienā. Tava izlēmība un manevrēšanas spējas ietekmēs visu labsajūtu un jūsu kopīgo perspektīvu.

Horoskops dvīņiem

Attiecībās ar darbu esi konsekvents, tomēr pieļauj notiekošā vismaz trīs attīstības virzienus. Ja esi iesācis reorganizāciju, tad ej līdz galam, pat ja sajūti lielu pretestību. Šodien panāktais būs ar tālejošām sekām.

Horoskops vēzim

Nedrīksti palaist garām informāciju, kas attiecas uz tavu pelnītspēju darbā. Šim nolūkam visi līdzekļi ir gana labi. Aicini grāmatvedes un priekšniekus pusdienās vai rodi kādu citu piemērotu veidu, kā iegūt kārotās ziņas.

Horoskops lauvai

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, lielās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie agrākajiem sadarbības partneriem, bet nu jau bruņojies ar pieredzi. Met pie malas savu lepnumu un ej uz kompromisiem.

Horoskops jaunavai

Jo lielāka tava uzdrīkstēšanās, jo reālāka iespēja, ka būs arī balva. Tu vari nolikt eksāmenu izcili vai arī izgāzties ar troksni. Fobijas un bailes atkāpsies pragmatisma priekšā.

Horoskops svariem

Savu darbošanos un enerģiju jāvirza tā, lai no sarežģītām situācijām izietu ar mieru un izlīgšanu. Būs dota iespēja sarunāt vairāk nekā citās dienās. Izmanto šo iespēju tikai godīgiem nolūkiem.

Horoskops skorpionam

Ar naudu nesološiem darbiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Tie lauri, pēc kuriem dzenies, var prasīt daudz kritušo un arī īpaši militāru disciplīnu.

Horoskops strēlniekam

Iespējams nāksies nostāties pret varas pārstāvjiem vai organizāciju. Ja uzsāc karagājienu, pieļauj arī manevrēšanas iespējas. Diplomātija un mierizlīgums problēmsituācijas mezglu atšķetinās bez asins izliešanas.

Horoskops mežāzim

Biji sabūvējis pārāk lielas gaisa pilis un pārāk paļāvies uz veiksmi. Vai vienkārši visu gribēji panākt uzreiz. Nesanāca. Atgriezies pie reālisma, šodien vēl ir iespēja veikt drošu atkāpšanās manevru ar minimāliem zaudējumiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien lēnu garu sastrukturē darba rezultātus, savelc galus. Neaizmirsti par nesen iegūtajām mācībām, liec lietā šo vērtīgo pieredzi. Rodi spēkus savās zināšanās un dvēseles stabilitātē.

Horoskops zivīm

Sirdslietās šī diena piemērota, lai satiktu vecās mīlas, draugus un tos, kuri vari kļūt par intīmiem draugiem. Nepārvaramā jūtu un atklātības uzplūdā vari pārbiedēt savu mīlestības un iekāres objektu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Lauku sēta

Lauku sēta

”Tos, kas iegrūda mani ‘’vilku bedrē’’, gaida likumisks un pierādāms sods.” ”Lauku sētas” Vita gatava jaunām uzvarām

''Tos, kas iegrūda mani ‘’vilku bedrē’’, gaida likumisks un pierādāms sods.'' ''Lauku sētas'' Vita gatava jaunām uzvarām 13

Par vienu no 2017. gada aprunātākajām zvaigznēm kļuva Vita Taube, kuras dalība ”Lauku sētā” un attiecības ar Intaru Sarmuli pavēra slūžas veselam skandālu vilnim, ko meitene godam izturēja. Gada izskaņu Vita sagaida iedvesmas pilna un ir gatava nākamgad ne tikai sadziedēt salauzto sirdi, bet kļūt vēl spēcīgāka kā iepriekš.

Aizkraukles zvaigzne Sanita satriecoši uzplaukusi un pošas jaunam startam

Aizkraukles zvaigzne Sanita satriecoši uzplaukusi un pošas jaunam startam 15

”Lauku sētas” aktuālā sezona ir noslēgusies, bet, dzimstot jaunām zvaigznēm, skatītāju mīļā atmiņā joprojām ir pagājušās sezonas labākie. Skaties.lv noskaidroja, kā pa šo laiku veicies iepriekšējās sezonas skatītāju mīlulei – divu dēlu mammai Sanitai Rozenbergai.

Pēc vasaras mīlas intrigas aci pret aci satikušies ”Lauku sētas” Kristaps un Inese

Pēc vasaras mīlas intrigas aci pret aci satikušies ''Lauku sētas'' Kristaps un Inese 16

Kamēr ”Lauku sētas” ”karstākā” pāra, Vitas un Intara, attiecības pēc šova ir pavisam atsalušas, otrs ”pāris” – Inese un Kristaps – nebaidījās aci pret aci satikties atkalredzēšanās ballītē. Kristaps svinībās bija ieradies ar sievu un meitiņu, un arī Inese sarunā ar Skaties.lv neslēpj – viņa pēc šova laimīgi atgriezās pie mīļotā.

“”Lauku sēta” ir visīstākais izdzīvošanas šovs”. Spēles varoņi pēc šova atklāti par “Mežkalpos” piedzīvoto

""Lauku sēta" ir visīstākais izdzīvošanas šovs". Spēles varoņi pēc šova atklāti par "Mežkalpos" piedzīvoto 2

Pirms nedēļas ar ziņu par nopietnu noteikumu pārkāpšanu – alkohola lietošanu šova laikā – noslēdzās iemīļotā LNT šova ”Lauku sēta” ceturtā sezona. Kas ļāvis gūt panākumus šovā un kas dalībniekiem bijis kā atklājums pašiem par sevi, sanākot kopā ballītē ”Mežkalpos”, atklāja vairāki spēles dalībnieki.

Iedzeršana ”Lauku sētā”: šova veidotāji komentē situāciju

Iedzeršana “Lauku sētā”: šova veidotāji komentē situāciju 6

Līdz ar ”Lauku sētas” speciālizlaiduma sēriju kļuva zināms, ka pirmo reizi šova vēsturē tika rupji pārkāpti šova noteikumi – saimniecībā noticis dzerstiņš. Kamēr šova dalībnieki liedzās, ka alkoholu nav pat redzējuši, šova veidotāji komentē situāciju.

”Lauku sētā” rupji pārkāpti šova noteikumi

“Lauku sētā” rupji pārkāpti šova noteikumi 8

Ceturtdienas, 30. novembra, vakarā LNT skatītāju uzmanībai tika nodota šova ”Lauku sēta” speciālizlaiduma sērija, kurā tika atklātas filmēšanas aizkulises, kuriozi un rūpīgi slēpti spēles notikumi.

Vai atpazīsti ”Lauku sētas” finālisti? Elīna pirmo reizi dzīvē ļaujas skaistuma pārvērtībām

Vai atpazīsti ''Lauku sētas'' finālisti? Elīna pirmo reizi dzīvē ļaujas skaistuma pārvērtībām 19

”Lauku sētas” finālisti Elīnu Lapiņu dzīve nav lutinājusi – meitene augusi bērnunamā un par savu pienākumu uzskata cīnīšanos par citu ”sistēmas” bērnu tiesībām. Sievišķīgus prieciņus un sevis lutināšanu sirsnīgā meitene allaž atstājusi otrajā plānā, un tieši tāpēc Skaties.lv izlēma viņai dāvināt īpašas skaistuma pārvērtības.

Ko šovā neparādīja: kā patiesībā dzīvo ”Lauku sētas” saimnieki

Ko šovā neparādīja: kā patiesībā dzīvo ''Lauku sētas'' saimnieki 50

Cīņa par balvu ”Lauku sētā” ir noslēgusies, bet vēl priekšā sērija, kurā dalībnieki tiksies neformālā gaisotnē, lai pakavētos siltās atmiņās par padarīto. Kad vairs nav jāvērtē kompānijas darbs un visi var būt draugi, ”Mežkalpu” saimnieki Sarmīte un Aivars beidzot var atrādīt skatītājiem un šovmeņiem arī savu rezidenci.

Kristaps uzreiz pēc uzvaras ”Lauku sētā”: Šovā grūtāk bija emocionāli nekā fiziski

Kristaps uzreiz pēc uzvaras “Lauku sētā”: Šovā grūtāk bija emocionāli nekā fiziski 37

Ceturtdienas, 23. novembra, vakarā par šova ”Lauku sēta” uzvarētāju kļuva mežsaimnieks Kristaps Priedītis no Kalnienas. Jau no pirmajiem soļiem ”Mežkalpos” Kristaps daudziem bija gan paraugs un iedvesma lauku darbos, gan lielisks komandas biedrs un nesavtīgs izpalīgs pat konkurentiem. Kā pats akcentē, uzvarēt spēlē viņam palīdzējusi loģiskā domāšana un dzīves pieredze.

Emocionālā cīņā noskaidrots ”Lauku sētas” uzvarētājs

Emocionālā cīņā noskaidrots “Lauku sētas” uzvarētājs 18

”Lauku sētā” aizvadīta rosīga vasara – laiks plūkt darba augļus. Ceturtdienas, 23. novembra, vakarā LNT skatītāji bija liecinieki spriedzes, adrenalīna un emociju pilnai cīņai. Par spēles ceturtās sezonas uzvarētāju kļuva Kristaps Priedītis no Kalnienas.