Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 18. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Horoskops aunam

Neizrādīsi, bet iekšā šodien vārās aizkaitinājums un dusmas. Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, tā veselību sabojāsi.

Horoskops vērsim

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar perspektīviem sadarbības partneriem, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien spēsi ātri un dabīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā kritiskā situācijā, viegli un nesāpīgi atradīsi pareizās durvis pa kurām izbēgt. Bēgot neatstāj aiz sevis svarīgus dokumentus vai citus pierādījumus.

Horoskops vēzim

Šajā dienā turi acis un ausis uz kātiņiem, jo ir jāķer norādes un zīmes. Zīmes var būt visdažādākās, bet tās norādīs uz pogām, kuras jāspiež, lai sakārtotu materiālo sfēru un to, kā uzlabot savu materiālo stāvokli.

Horoskops lauvai

Tev daudz kas atļauts šodien. Brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

Horoskops jaunavai

Vēlme paspīdēt un apburt ar skaistu runāšanu var nepiepildīties. Šodien sevi jāpierāda ar reāliem darbiem. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots vai aizvainots.

Horoskops svariem

Sirds lietu kuluāros notiks slepenas vienošanās un izteikti solījumi, kurus būs grūti realizēt. Visas šīs darbības piešķir dzīvei kārdinošas nianses, tikai svarīgi ir neaizmirst par ētiku.

Horoskops skorpionam

Neizšķied naudu nepiemērotām precēm, rīt nožēlosi muļķīgos pirkumus. Labāk ziedo savu vai radinieku bērnu izglītībai. Tavā dienas ceļā būs norādes, kurām vajadzētu sekot.

Horoskops strēlniekam

Galīgos lēmumus nepieņem, tiltus un kalnu pārejas arī šodien nespridzini. Cik nu tavos spēkos, izmanto apvadceļus un izvairies no tiešām konfrontācijām. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši ticību.

Horoskops mežāzim

Darbā var perināt nākotnes ilgtermiņa plānus, kurus noteikti vajag pieskaņot savai dzīves filosofijai un vērtībām. Pret savu pārliecību gan nebūtu ieteicams airēt, jo tas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, nolasīt un saprast Visuma un cilvēku sūtītās zīmes. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops zivīm

Viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs tāpēc noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā sirdī būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām un vismazāk jau no darba.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Lauku sēta

Lauku sēta

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

”Tos, kas iegrūda mani ‘’vilku bedrē’’, gaida likumisks un pierādāms sods.” ”Lauku sētas” Vita gatava jaunām uzvarām

''Tos, kas iegrūda mani ‘’vilku bedrē’’, gaida likumisks un pierādāms sods.'' ''Lauku sētas'' Vita gatava jaunām uzvarām 13

Par vienu no 2017. gada aprunātākajām zvaigznēm kļuva Vita Taube, kuras dalība ”Lauku sētā” un attiecības ar Intaru Sarmuli pavēra slūžas veselam skandālu vilnim, ko meitene godam izturēja. Gada izskaņu Vita sagaida iedvesmas pilna un ir gatava nākamgad ne tikai sadziedēt salauzto sirdi, bet kļūt vēl spēcīgāka kā iepriekš.

Aizkraukles zvaigzne Sanita satriecoši uzplaukusi un pošas jaunam startam

Aizkraukles zvaigzne Sanita satriecoši uzplaukusi un pošas jaunam startam 15

”Lauku sētas” aktuālā sezona ir noslēgusies, bet, dzimstot jaunām zvaigznēm, skatītāju mīļā atmiņā joprojām ir pagājušās sezonas labākie. Skaties.lv noskaidroja, kā pa šo laiku veicies iepriekšējās sezonas skatītāju mīlulei – divu dēlu mammai Sanitai Rozenbergai.

Pēc vasaras mīlas intrigas aci pret aci satikušies ”Lauku sētas” Kristaps un Inese

Pēc vasaras mīlas intrigas aci pret aci satikušies ''Lauku sētas'' Kristaps un Inese 16

Kamēr ”Lauku sētas” ”karstākā” pāra, Vitas un Intara, attiecības pēc šova ir pavisam atsalušas, otrs ”pāris” – Inese un Kristaps – nebaidījās aci pret aci satikties atkalredzēšanās ballītē. Kristaps svinībās bija ieradies ar sievu un meitiņu, un arī Inese sarunā ar Skaties.lv neslēpj – viņa pēc šova laimīgi atgriezās pie mīļotā.

“”Lauku sēta” ir visīstākais izdzīvošanas šovs”. Spēles varoņi pēc šova atklāti par “Mežkalpos” piedzīvoto

""Lauku sēta" ir visīstākais izdzīvošanas šovs". Spēles varoņi pēc šova atklāti par "Mežkalpos" piedzīvoto 2

Pirms nedēļas ar ziņu par nopietnu noteikumu pārkāpšanu – alkohola lietošanu šova laikā – noslēdzās iemīļotā LNT šova ”Lauku sēta” ceturtā sezona. Kas ļāvis gūt panākumus šovā un kas dalībniekiem bijis kā atklājums pašiem par sevi, sanākot kopā ballītē ”Mežkalpos”, atklāja vairāki spēles dalībnieki.

Iedzeršana ”Lauku sētā”: šova veidotāji komentē situāciju

Iedzeršana “Lauku sētā”: šova veidotāji komentē situāciju 6

Līdz ar ”Lauku sētas” speciālizlaiduma sēriju kļuva zināms, ka pirmo reizi šova vēsturē tika rupji pārkāpti šova noteikumi – saimniecībā noticis dzerstiņš. Kamēr šova dalībnieki liedzās, ka alkoholu nav pat redzējuši, šova veidotāji komentē situāciju.

”Lauku sētā” rupji pārkāpti šova noteikumi

“Lauku sētā” rupji pārkāpti šova noteikumi 8

Ceturtdienas, 30. novembra, vakarā LNT skatītāju uzmanībai tika nodota šova ”Lauku sēta” speciālizlaiduma sērija, kurā tika atklātas filmēšanas aizkulises, kuriozi un rūpīgi slēpti spēles notikumi.

Vai atpazīsti ”Lauku sētas” finālisti? Elīna pirmo reizi dzīvē ļaujas skaistuma pārvērtībām

Vai atpazīsti ''Lauku sētas'' finālisti? Elīna pirmo reizi dzīvē ļaujas skaistuma pārvērtībām 19

”Lauku sētas” finālisti Elīnu Lapiņu dzīve nav lutinājusi – meitene augusi bērnunamā un par savu pienākumu uzskata cīnīšanos par citu ”sistēmas” bērnu tiesībām. Sievišķīgus prieciņus un sevis lutināšanu sirsnīgā meitene allaž atstājusi otrajā plānā, un tieši tāpēc Skaties.lv izlēma viņai dāvināt īpašas skaistuma pārvērtības.

Ko šovā neparādīja: kā patiesībā dzīvo ”Lauku sētas” saimnieki

Ko šovā neparādīja: kā patiesībā dzīvo ''Lauku sētas'' saimnieki 50

Cīņa par balvu ”Lauku sētā” ir noslēgusies, bet vēl priekšā sērija, kurā dalībnieki tiksies neformālā gaisotnē, lai pakavētos siltās atmiņās par padarīto. Kad vairs nav jāvērtē kompānijas darbs un visi var būt draugi, ”Mežkalpu” saimnieki Sarmīte un Aivars beidzot var atrādīt skatītājiem un šovmeņiem arī savu rezidenci.

Kristaps uzreiz pēc uzvaras ”Lauku sētā”: Šovā grūtāk bija emocionāli nekā fiziski

Kristaps uzreiz pēc uzvaras “Lauku sētā”: Šovā grūtāk bija emocionāli nekā fiziski 37

Ceturtdienas, 23. novembra, vakarā par šova ”Lauku sēta” uzvarētāju kļuva mežsaimnieks Kristaps Priedītis no Kalnienas. Jau no pirmajiem soļiem ”Mežkalpos” Kristaps daudziem bija gan paraugs un iedvesma lauku darbos, gan lielisks komandas biedrs un nesavtīgs izpalīgs pat konkurentiem. Kā pats akcentē, uzvarēt spēlē viņam palīdzējusi loģiskā domāšana un dzīves pieredze.

Emocionālā cīņā noskaidrots ”Lauku sētas” uzvarētājs

Emocionālā cīņā noskaidrots “Lauku sētas” uzvarētājs 18

”Lauku sētā” aizvadīta rosīga vasara – laiks plūkt darba augļus. Ceturtdienas, 23. novembra, vakarā LNT skatītāji bija liecinieki spriedzes, adrenalīna un emociju pilnai cīņai. Par spēles ceturtās sezonas uzvarētāju kļuva Kristaps Priedītis no Kalnienas.