Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

No 3. septembra piektdienās 21:00!

“Lauku sēta” aktualitātes

12 brašuļi "Lauku sētā" uzsāk cīņu par 10 000 eiro

12 brašuļi "Lauku sētā" uzsāk cīņu par 10 000 eiro 6

Piektdien, 3. septembrī, kanālā TV6 startēs realitātes šova ”Lauku sēta” jaunākā sezona, kur sacensību par galveno balvu – līdz pat 10 000 eiro no ”Banknote” – uzsāks 12 kolorīti dalībnieki. Astotā sezona būs atšķirīga no iepriekšējām, jo pirmo reizi dalībnieki ieradīsies pamestā saimniecībā, bez saimniekiem un būs atstāti izdzīvošanai.

Spraigākā un fiziski grūtākā “Lauku sēta” – kas jaunajā sezonā sagaida šova dalībniekus?

Spraigākā un fiziski grūtākā “Lauku sēta” – kas jaunajā sezonā sagaida šova dalībniekus? 1

Skriešana “pa pliko” nieka kartupeļu dēļ, atteikšanās no uzvaras sava jauniegūtā mīļotā dēļ, izbalsošanā no trauka izkritusi nepamanīta pupiņa, kas automātiski nozīmē šova pamešanu – šīs vasaras ”Lauku sēta” būs emocijām spraigākā un fiziski grūtākā, kāda jebkad bijusi. Pirmā sērija TV6 būs skatāma 3. septembrī plkst. 21.00, bet televīzijā Go3 tā baudāma jau tagad.

Saderinājies “Lauku sētas” brašulis Rasmuss Pujāts

Saderinājies “Lauku sētas” brašulis Rasmuss Pujāts

7.augustā ar negaidītu paziņojumu klajā nāca televīzijas šova ”Lauku sēta” viens no brašākajiem vīriem – Rasmuss Pujāts. Spēcīgais vīrietis paziņoja, ka saderinājies. Par Rasmusa izredzēto kļuvusi jelgavniece Dace.

“Lauku sētas” atlasē uzmirdz varen neatlaidīga apšuciemiete

“Lauku sētas” atlasē uzmirdz varen neatlaidīga apšuciemiete 18

Rudenī pie TV6 skatītājiem ar astoto sezonu atgriezīsies realitātes šovs ”Lauku sēta”, un tiešsaistes atlasē, kurā šova veidotāji iztaujāja vairākus simtus spēles pretendentu par viņu gatavību pierādīt sevi vasaras lielākajā izaicinājumā, piedalījās arī 34 gadus vecā Gunita Glinberga no Apšuciema.

Sākusies pieteikšanās šova “Lauku sēta” jaunajai sezonai

Sākusies pieteikšanās šova “Lauku sēta” jaunajai sezonai 2

Pie TV6 skatītājiem šoruden ar jaunu sezonu atgriezīsies realitātes šovs ”Lauku sēta”. Filmēšana norisināsies jau šovasar, tādēļ līdz 7. jūnijam dalībai šovā aicināti pieteikties dalībnieki, kuri nebaidās izaicinājumu, kā arī saimniecības, kurās nepieciešami papildspēki.

Vai briest mīlasstāsts? ''Lauku sētas'' Danu aplidot sācis īpašs romantisks fans

Vai briest mīlasstāsts? ''Lauku sētas'' Danu aplidot sācis īpašs romantisks fans 15

”Lauku sētas” fināliste Dana Gulbe pēc filmēšanas nevar ne atkauties no pielūdzējiem – simpātiskajai meitenei sociālajos tīklos raksta un uz randiņiem aicina desmitiem zēnu no visas Latvijas. Kāds no puišiem izrādījies īpaši drosmīgs un, noskaidrojis, kur Dana strādā, lutina viņu ar dāvanām. Vai briest mīlasstāsts?

Zināmi Omes analīžu rezultāti; ''Lauku sētas'' zvaigznei jaunumi arī privātajā dzīvē

Zināmi Omes analīžu rezultāti; ''Lauku sētas'' zvaigznei jaunumi arī privātajā dzīvē 6

Pagājušais gads ar nelāgām ziņām noslēdzās  ”Lauku sētā” iepazītajai Ivetai Krieviņai jeb Omei. Piecu bērnu mamma atklāja, ka pēc šova zaudējusi darbu un viņai atklāts audzējs. 2021. gada pirmo mēnesi Ome noslēdz uz pozitīva viļņa – ”Lauku sētas” zvaigzne atklāj, ka ārstēšana norisinās ļoti veiksmīgi un dzīve beidzot iet uz augšu – Ome sagaidījusi ceturto mazmeitiņu un iegādājusies jaunu auto!

Rupjas īsziņas nakts melnumā un dzīve šova agonijā. ''Lauku sētas'' konkurentu naids turpina vajāt Venēru

Rupjas īsziņas nakts melnumā un dzīve šova agonijā. ''Lauku sētas'' konkurentu naids turpina vajāt Venēru 13

”Lauku sētas” salauztā dzelzs lēdija, liepājniece Venēra Ronkauska, Skaties.lv atklātā intervijā jau pastāstīja, kā dalība šovā viņai ļāva iepazīt ļaužu zemiskumu jaunā līmenī. Intervijas turpinājumā Venēra atklāj, kādas ir viņas attiecības ar nu jau bijušajiem šova kolēģiem. Kā izrādās, daži joprojām turpina dzīvot spēles sajūtās – Venēra no kāda finālista pēc spēles saņēmusi ļoti rupju ziņu.

‘’Lauku sēta’’ man lika saprast, cik zemiski spēj būt cilvēki.'' Atklāta intervija ar dzelzs sievieti, kura salūza - Venēru

‘’Lauku sēta’’ man lika saprast, cik zemiski spēj būt cilvēki.'' Atklāta intervija ar dzelzs sievieti, kura salūza - Venēru 42

Par ”Lauku sētas” cietāko riekstu un lielāko pārsteigumu skatītājiem 7. sezonā kļuva liepājniece Venēra Ronkauska. Sieviete, kura spēlē visbiežāk saņēma čaklākās titulu un kuru kā nopietnāko konkurenti nosauca pat stiprākie vīri, negaidīti salūza un tika izbalsota nedēļu pirms fināla. Mēnesi pēc šova noslēguma pārraidīšanas Venēra Skaties.lv sniedz atklātu interviju, kurā atklāj, kā un kāpēc viss patiesībā risinājies spēles aizkulisēs. Un viņai ir daudz neglaimojoša, ko atklāt par dažu labu no līderiem…

Video: Jurčikam uz kājas uztetovē ''Lauku sētas'' simboliku

Video: Jurčikam uz kājas uztetovē ''Lauku sētas'' simboliku 3

Vēl esot ”Lauku sētā” un pat nenojaušot, ka spēlē uzvarēs, Juris Jakubanecs jeb Jurčiks sarunāja ar tetovēju Sigitu Valteri – kad spēle beigsies, viņa viņam ietetovēs ”Lauku sētas” simboliku. Un Jurčiks domāja nopietni! Pēc šova noslēgšanās viņš devās uz Sigitas tetovēšanas salonu Jelgavā, un tapa īpašs zīmējums!