Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 21. oktobris

Urzula, Severīns

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

PIektdienās 21:00

“Lauku sēta” aktualitātes

Ar trauku mazgātājas algu vienai izaudzināt 5 bērnus un 2 mazbērnus. ‘’Lauku sētas’’  ‘’azbesta vecenes’’ Ivetas skarbais dzīvesstāsts

Ar trauku mazgātājas algu vienai izaudzināt 5 bērnus un 2 mazbērnus. ‘’Lauku sētas’’ ‘’azbesta vecenes’’ Ivetas skarbais dzīvesstāsts 19

Viena no dzīves pieredzējušākajām dalībniecēm ”Lauku sētā” ir 50 gadus vecā Iveta Krieviņa no Liepājas. Dalībnieki Ivetu mīļi iesaukuši par Omi, taču, kad jādara darbs, Iveta nav nekāda omīte! Emocionālā sarunā ar Skaties.lv Iveta atklāj, ka dzīve viņu norūdījusi – pašas vīrs un meita atstājuši vienu, audzinot kuplu bērnu un mazbērnu pulciņu. Taču Iveta nenokar galvu un tā vietā, lai sūrotos par dzīvi, uzdāvina sev piedzīvojumu – vasaru ”Lauku sētā”!

Skarbs pavērsiens ''Lauku sētā''! Emocionāli sabrūk un no spēles izstājas jauniņā Enija

Skarbs pavērsiens ''Lauku sētā''! Emocionāli sabrūk un no spēles izstājas jauniņā Enija 19

Aizvadīta pirmā kārtīgā darba nedēļa ”Lauku sētā”, un izskatās, ka šī sezona ir grūtākā kā fiziski, tā emocionāli. Kamēr vīri strādā negulēdami, jaunākajai dalībniecei visa ir par daudz. Enija pieņem lēmumu nakts melnumā pamest spēli. Bet izbalsošanā visus gaida šova vēsturē vēl nebijis pavērsiens. Tiks sodīts vesels pulks dalībnieku, kuri šovā ir lietojuši alkoholu.

Četri gadi cietumā, astoņas tiesas un slikta slava Smiltenē. ''Lauku sētas'' skarbākais vīrs - Guntars Drone

Četri gadi cietumā, astoņas tiesas un slikta slava Smiltenē. ''Lauku sētas'' skarbākais vīrs - Guntars Drone 47

Spilgtu iespaidu par sevi ”Lauku sētā” jau atstājis Guntars Drone. Vīrieša teksti nereti dzirdami cenzētā formā un sarunās ar konkurentiem viņš nebaidās būt ass, taču, ja runa par darbu, Guntars ir viens no atbildīgākajiem. Kā sačukstas ”Lauku sētas” dalībnieki, Guntaru norūdījuši vairāki gadi cietumā. Un viņam nav, ko slēpt – sarunā ar Skaties.lv celtnieks atklāj, kā cietums izjaucis viņa ģimeni, kāpēc Smiltenes policijā visi zina viņa seju un to, kāpēc ieradies ”Lauku sētā”, pēc kuras, starp citu, gaida jauna tiesa…

''Lauku sētā'' sākusies nekontrolēta alkohola lietošana

''Lauku sētā'' sākusies nekontrolēta alkohola lietošana 10

Darbi ‘’Lauku sētas’’ septītajā sezonā ir tik tikko sākušies, bet izskatās, ka paralēli pilnā sparā tiek svinēta dzīve. Jau pirmajā darba nedēļā ‘’lieliskā četrinieka’’ jeb Guntara, Mārtiņa, Šarmantā Kaspara un Agņa apartamentos tiek uzietas vairākas blašķītes ‘’baltā dzidrā’’. Nākamajā vakarā ballītēm raksturīgais aromāts tiek pamanīts jau cita pulciņa izelpā. Vai tiešām lielākā daļa censoņu saimniecībā rosās žvingulī?

''Ne man lūpas piepumpētas, ne krūtis pieliktas.'' Atklāta intervija ar ‘’Lauku sētas’’ daiļaviņu Lindu

''Ne man lūpas piepumpētas, ne krūtis pieliktas.'' Atklāta intervija ar ‘’Lauku sētas’’ daiļaviņu Lindu 8

Linda Šamanska sevi ‘’Lauku sētā’’ jau pieteikusi kā spožu ‘’Instagram’’ zvaigzni – viņa ir pirmā šova vēsturē, kura, tā vietā, lai veiktu īpašo zvanu uz mājām, kas tiek atļauts ik pa pāris dienām, lūdz iespēju pasērfot ‘’Instagram’’. Sarunā ar Skaties.lv Linda atklāti pastāsta par pikantajiem attēliem sociālajos tīklos, atklāj savus skaistuma knifiņus un to, kā jau izpelnījusies dažu ”Lauku sētas” zēnu nicinājumu, jo… iedevusi tiem ”kurvīti”!

''Mans tagadējais puisis sākumā bija mans mīļākais.'' ''Lauku sētas'' Sigitas neparastais ceļš uz laimi

''Mans tagadējais puisis sākumā bija mans mīļākais.'' ''Lauku sētas'' Sigitas neparastais ceļš uz laimi 22

Viena no ”Lauku sētas” 7. sezonas spilgtākajām dalībniecēm, tetovētāja Sigita Valtere, sarunā ar Skaties.lv jau atklāja, ka mājās no šova viņu gaida jau 13 gadus veca meitiņa, taču attiecības ar viņas tēvu, tāpat kā pēc tam ar 20 gadus vecāko vīru, nav izdevušās. Taču dzīve kardināli mainījusies, kad Sigitas dzīvē ienācis puisis, kuram sākotnēji bijusi vien mīļākā loma…

Bērniņš 16 gadu vecumā un skarbs attiecību rūdījums. ''Lauku sētas'' seksīgās tetovētājas Sigitas Valteres atklātais stāsts

Bērniņš 16 gadu vecumā un skarbs attiecību rūdījums. ''Lauku sētas'' seksīgās tetovētājas Sigitas Valteres atklātais stāsts 40

Ekrānos debitējusi ”Lauku sētas” 7. sezona, un kā vienu no spilgtākajām dalībniecēm sevi jau parādījusi Sigita Valtere. Apburošā tetovētāja nekautrējas kārdināt ”Lauku sētas” puišus, staigājot pa saimniecību īsos šortiņos, un nebīsies arī kādu biezāku vārdu pateikt, tiem, kas apceļ vājākos. Sarunā ar Skaties.lv Sigita atklāj, kā, lai kļūtu par spēcīgu un nobriedušu personību, pati izgājusi cauri sūrai, taču pamācošai pieredzei.

''Ko viņi di**?'' Guntars Drone publiski izlamā ''Lauku sētas'' izsmējējus

''Ko viņi di**?'' Guntars Drone publiski izlamā ''Lauku sētas'' izsmējējus 9

”Lauku sētas” septīto sezonu īpaši nepacietīgi ir gaidījuši jūtūberi ”NeTikLabi”. Un bijis vērts gaidīt – pirmā sērija pārspējusi zēnu cerības, ko puiši pauduši arī savā video apskatā. Taču jūtūberu izrunāšanās jau izpelnījusies Guntara Drones dusmas. Vai zēniem ir pamats satraukumam?

Erotika ''Lauku sētā''! Skaistule Linda saimniecībā izmetas puskaila

Erotika ''Lauku sētā''! Skaistule Linda saimniecībā izmetas puskaila 29

”Lauku sētas” 7. sezona ir sākusies, un tā jau tiek slavēta kā sezona, kurā piedalās īpaši daiļas meitenes. Savu skaistumu viņas neslēpj arī no kolēģu acīm – apburošā Linda Šamanska jau pozējusi pikantā fotosesijā, kuras autori – pārējie ”Lauku sētas” dalībnieki! Skaties.lv piedāvā apskatīt šīs fotosesijas rezultātu.

''Lauku sētas'' negantās aizkulises: dāmas veic Jurčikam vaksāciju

''Lauku sētas'' negantās aizkulises: dāmas veic Jurčikam vaksāciju 1

Go3 šogad sagādājis īstu saldo ēdienu ”Lauku sētas” superfaniem – tiem ir ne tikai iespēja noskatīties šovu vēl pirms tas nonāk ēterā, bet arī ieskatīties kadros, kas ir pārāk pikanti un pie TV6 skatītājiem nemaz neienāks. Skaties.lv piedāvā ieskatīties jaunā šova “Lauku sēta: Ārpus sētas” aizkulisēs.

Visu laiku daiļākā ''Lauku sētas'' kompānija?  7. sezonas meitenes jau vajā kārumnieku un pielūdzēju pūļi

Visu laiku daiļākā ''Lauku sētas'' kompānija? 7. sezonas meitenes jau vajā kārumnieku un pielūdzēju pūļi 16

Septītās sezonas ”Lauku sētas” moto ir ”spēks un daile”, un, ja par spēku uzzināsim tad, kad šovs startēs ekrānos, jau tagad skaidrs, ka par daili nav melots. Jau īsi pēc jaunās sezonas dalībnieču izsludināšanas meiteņu sociālo tīklu pastkastītes lūzt no pielūdzēju vēstulēm, un arī Skaties.lv lasītāji ir vienisprātis – tik skaista dāmu buķete ”Lauku sētā” vēl nav redzēta!

Jaunās ''Lauku sētas'' zvaigznes ir klāt! 13 dalībnieki, kas sacentīsies šova septītajā sezonā

Jaunās ''Lauku sētas'' zvaigznes ir klāt! 13 dalībnieki, kas sacentīsies šova septītajā sezonā 27

Tas mirklis ir klāt! ”Lauku sētas” 7. sezona kanālā TV6 būs skatāma jau no 2. oktobra, bet platformā Go3 jau no 25. septembra, un Skaties.lv iepazīstina ar šīs sezonas zvaigznēm. Spēli uzsāks 13 kolorīti personāži – lauku darbu pazinēji un īsti pilsētnieki, mutes brūvētāji un klusie ūdeņi, meitenes ar spēcīgu viedokli un vīri, kuri savu viedokli izteiks vienmēr – kopā viņi ir īsts spēks un daile!

Ekskluzīvi: ieskats īpaši spraigajā ''Lauku sētā'', kas pirmo reizi notiks pie jūras

Ekskluzīvi: ieskats īpaši spraigajā ''Lauku sētā'', kas pirmo reizi notiks pie jūras 3

Līdz ”Lauku sētas” septītās sezonas TV pirmizrādei atlikušas vien divas nedēļas, un noslēpumainības plīvurs lēnām krīt. Skaties.lv jau atklāja, ka pirmo reizi šova vēsturē ”Lauku sēta” notiks pie jūras, Ģipkā. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu ieskatu saimniecībā, kas ļaus nojaust, kādi darbi šogad sagaida mūsu strādnieciņus.

''Lauku sētas'' sirsnīgais geju pārītis pārcēlis kāzas

''Lauku sētas'' sirsnīgais geju pārītis pārcēlis kāzas 32

Lai arī ”Lauku sētas” piektās sezonas zvaigzne Ingars Babčuks un viņa līgavainis, mūziķis Olivers, šovasar bija iecerējuši savas attiecības noformēt oficiāli, kāzas tomēr pārceltas, un tas nav Covid-19 krīzes dēļ. Sarunā ar Skaties.lv Ingars atklāj, ka pārīša dzīvē šogad notikuši vairāki lieli pavērsieni.

Noķer vasaru aiz astes! Jāņa Rāznas recepte ideālai brīvdienai pie dabas

Noķer vasaru aiz astes! Jāņa Rāznas recepte ideālai brīvdienai pie dabas

Vasara vēl nebūt nav galā – saulainās septembra dienas ir īstais laiks, lai dotos pie dabas. ”Lauku sētas” vadītājs Jānis Rāzna piedāvā recepti neaizmirstamai septembra dienai pie dabas krūts. Vajadzīgas tikai pavisam vienkāršas lietas, no kurām lielākā daļa visdrīzāk jau ir tavās mājās. Noskaties, iedvesmojies un dodies dabā!

Iedvesmojies! ''Lauku sētas'' sapņu pāris bauda vasaru, apceļojot Latviju

Iedvesmojies! ''Lauku sētas'' sapņu pāris bauda vasaru, apceļojot Latviju

Lai arī šovasar Covid-19 krīzes dēļ iespējas vasarā izdauzīties ir ierobežotas, ”Lauku sētas” sestās sezonas sapņu pāris Aigars un Evita turpina tvert dzīvi pilnu krūti. Sarunā ar Skaties.lv Aigars atklāj neskaitāmas lietas, kā padarīt vasaru neaizmirstamu par spīti visiem ierobežojumiem.