Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 24. maijs

Anšlavs, Junora

Horoskops aunam

Romantisko sapņu jomā esi aktīvs neprātīgo un kvēlo vēlmju plānošanā un vizualizēšanā. Jādodas uz kādu klubiņu un jāļaujas mūzikas un dejas valdzinājumam, šovakar bez pārāk nopietniem nolūkiem.

Horoskops vērsim

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc zīmēm, kuras skicēs Tavu nezināmo nākotni. Tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un reālās pasaules robežas.

Horoskops dvīņiem

Ārēji jau viss būs jauki, tikai tu nez kāpēc sajutīsies apstākļu gūstā. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops vēzim

Norobežošanās no pasaules kņadas jau ir pagātne, šodien atkal gribēsi redzēt cilvēkus sev līdzās, dalīties sajūtās un pārdomās. Ja nevēlies piedalīties korporatīvos pasākumos, vari ražīgi pastrādāt pie kāda radoša projekta.

Horoskops lauvai

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai organizācijas uzliktos pienākumus. Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centies tās noorganizēt pirmajā dienas pusē, jo pēcpusdienā vēlamo rezultātu tikšanās nedāvās.

Horoskops jaunavai

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops svariem

Šodienai ir labā ziņa – būtiski sakārtosies attiecības ar priekšnieku. Tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi pārcilāt notikušā nianses. Pieņem, ka tas ir bijis labākais risinājums un netērē savu emociju enerģiju.

Horoskops skorpionam

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir limitētas, iespējams, tu rosies pārāk mazā teritorijā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev neizdevīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Kāds sen aizmirsts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli un asinsriti.

Horoskops mežāzim

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien salutēs tavas radošās enerģijas un dienu uzsāksi ar vienu principiālu uzstādījumu – ļauties piedzīvojumam un avantūrai. Loģiskais racionālisms šodien netiek pie vārda.

Horoskops zivīm

Atliec ņemšanos ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem, lai varētu baudīt perfektu vakaru izcilā kompānijā. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu labsajūtu citā tev pieņemamā veidā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Lauku sēta

Lauku sēta

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Latvijas Stiflers pārbiedē fanus

Latvijas Stiflers pārbiedē fanus 5

Jau labu laiku kā ūdenī iekritis ir ”Lauku sētas” varonis Normunds Sakovičs jeb Latvijas Stiflers. Solījis palikt pašmāju šovbiznesā, viņš pēc spēles noslēguma gluži vai izkūpēja, lai kādā marta rītā atgrieztos ar pompu.

Brīva vai aizņemta? “Lauku sētas” Elīna skaidro savu attiecību statusu

Brīva vai aizņemta? “Lauku sētas” Elīna skaidro savu attiecību statusu 2

”Lauku sētā” lielvārdiete Elīna Lapiņa startēja kā brīva sieviete. Arī ”Mežkalpos” viņa neielaidās romantisku attiecību peripetijās un nenokļuva pikantās situācijās. Kā portālam Skaties.lv atklāj Elīna, pēc šova viņai pielūdzēju netrūkst. Taču vai ir kāds, ar kuru dalīt ikdienas priekus un rūpes?

"Esmu zirgā." Lielvārdietes Elīnas dzīve pēc "Lauku sētas" plaukst un zeļ

"Esmu zirgā." Lielvārdietes Elīnas dzīve pēc "Lauku sētas" plaukst un zeļ 7

Pēc šova ”Lauku sēta” dzīve par 180 grādiem pagriezusies spēles finālistei Elīnai Lapiņai no Lielvārdes. ”Esmu zirgā. Ļoti forši, ka apkārt ir pareizie cilvēki – viņi uzrodas, es pat viņus īpaši nemeklēju,” to, ka dzīvē pēc šova piedzīvots patīkams pavērsiens, portālam Skaties.lv stāsta čaklā un pašaizliedzīgā sieviete.

Sabiedrība metas aizstāvēt nežēlastībā kritušo Vitu

Sabiedrība metas aizstāvēt nežēlastībā kritušo Vitu 9

Pēc skaļā skandāla, kurā ”Lauku sētas” zvaigzne Vita Taube tiek vainota par bērnudārza mazuļu un viņu vecāku apkrāpšanu Ziemassvētkos, Vita bija mazliet nobažījusies, ka nu sāksies masveida personiskie uzbrukumi viņai. Nu meitene ir pārsteigta, jo negāciju vietā saņēmusi sabiedrības atbalstu.

''Tos, kas iegrūda mani ‘’vilku bedrē’’, gaida likumisks un pierādāms sods.'' ''Lauku sētas'' Vita gatava jaunām uzvarām

''Tos, kas iegrūda mani ‘’vilku bedrē’’, gaida likumisks un pierādāms sods.'' ''Lauku sētas'' Vita gatava jaunām uzvarām 13

Par vienu no 2017. gada aprunātākajām zvaigznēm kļuva Vita Taube, kuras dalība ”Lauku sētā” un attiecības ar Intaru Sarmuli pavēra slūžas veselam skandālu vilnim, ko meitene godam izturēja. Gada izskaņu Vita sagaida iedvesmas pilna un ir gatava nākamgad ne tikai sadziedēt salauzto sirdi, bet kļūt vēl spēcīgāka kā iepriekš.

Aizkraukles zvaigzne Sanita satriecoši uzplaukusi un pošas jaunam startam

Aizkraukles zvaigzne Sanita satriecoši uzplaukusi un pošas jaunam startam 15

”Lauku sētas” aktuālā sezona ir noslēgusies, bet, dzimstot jaunām zvaigznēm, skatītāju mīļā atmiņā joprojām ir pagājušās sezonas labākie. Skaties.lv noskaidroja, kā pa šo laiku veicies iepriekšējās sezonas skatītāju mīlulei – divu dēlu mammai Sanitai Rozenbergai.

Pēc vasaras mīlas intrigas aci pret aci satikušies ''Lauku sētas'' Kristaps un Inese

Pēc vasaras mīlas intrigas aci pret aci satikušies ''Lauku sētas'' Kristaps un Inese 16

Kamēr ”Lauku sētas” ”karstākā” pāra, Vitas un Intara, attiecības pēc šova ir pavisam atsalušas, otrs ”pāris” – Inese un Kristaps – nebaidījās aci pret aci satikties atkalredzēšanās ballītē. Kristaps svinībās bija ieradies ar sievu un meitiņu, un arī Inese sarunā ar Skaties.lv neslēpj – viņa pēc šova laimīgi atgriezās pie mīļotā.