Komentāri
“Lauku sēta”: meitenes kašķējas savā starpā; visi dalībnieki nostājas pret Zigurdu
LNT Publicitātes foto

Aizvadīta šova “Lauku sēta” trešā sērija, kurā dalībnieki sacēla pamatīgu intrigu jezgu, kurā visi tika sakūdīti pret Zigurdu. Neskatoties uz viņa nepārspīlēto un nepiespiesto čaklumu, tieši viņš šovakar arī šovu pameta, toties otro nedēļu pēc kārtas imunitāti saņēma Anita, kura būtu nākamā kandidāte, par kuru būtu balsojuši pārējie.

Šīs nedēļas galvenais uzdevums bija iztīrīt pļavu no siena, kur kā darba vadītāju tika izvēlēts Didzis. Arī trušu dārzs jāiztīra, un tur par atbildīgo tika nolikta Sarmīte. Uz lauka Sarmīte ar Anitu pārrunāja, kāds bijis pirmais iespaids vienai par otru. Protams, neiztika arī bez aprunāšanas, šoreiz savu tiesu dabūja Egija. Aizstāvēt meiteni metās Elīnu, kur jau sākās pirmie strīdi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puiši, ķeroties pie pļaujamajiem rīkiem, konstatēja, ka viss ir pamatīgi savu laiku nokalpojis, lai neteiktu vairāk. Andim pat bija izkapts jāuztaisa jauna pilnīgi no nulles. Viņs pat nedaudz pāŗcentās, asinot asmeni, un pārgrieza sev pirkstu. Kamēr puiši pļāva, dāmas vāca sienas.

Bet šī raidījuma sākuma strīds nebijs vienīgā intriga – Elīna un Egija esot saņēmušas draudus no Zigurda par to, ja netiks balsots pret Anitu, viņš viņām sados pa muti… Anita vēlvienu “trādi-rīdi” uztaisīja pie galda, aizrādot šīs dienas pavāram, Edgaram, par to, ka pusdienās neesot gaļa, lai gan pārējiem dalībniekiem nebija nekā slikta par pusdienām, ko teikt.

Pienāca kārta arī izbalsošanai, kurā otro nedēļu pēc kārtas imunitāti pat pašai par pārsteigumi ieguva šīsdienas sērijas vāvulīgākā dalībniece Anita. Taču slinkākā “godu” ieguva Elīna, kur viņai blakus no pārejo balsojuma puses pārliecinoši nosēdās Zigurds. Pupiņu lasīšanā uzvarēja Elīna un šovu pameta Zigurds. Par nākamo pavāru tika izvelēta Egija. Redzēsim, kādas vēsmas viņa ienesīs “Lauku sētas” virtuvē.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl