“Lauku sēta” ir klāt: dalībnieku vizītkartes – Edgars

Komentāri

Ilgas un gaidas ir beigušās, jo skatītāju iemīļotā realitātes šova “Lauku sēta” jaunā sezona beidzot ir klāt! Šova skatītājus sagaida spilgtas lauku dzīves ainas, raiba vasara un spēcīgas emocijas – darba prieks, nodevība, asaras, intrigas, attiecību līkloči un uzvaras gaviles. Šodien visas dienas garumā portāls Skaties.lv piedāvās īsu iepazīstināšanu ar katru no šova dalībniekiem. Tagad apskatīsim vienkāršo lauku puisi Edgaru.

LNT skatītāji šovā ”Lauku sēta” iepazīs arī Edgaru Bezšapočņikovu. Viņš ir vienkāršs lauku puisis, kurš pieradis pie kārtības, tāpēc savā vietā nenolikts darba instruments var radīt viņā neizpratni. Bet vīrietis nav arī tāds, kurš cita dēļ pārstrādāsies. Vienmēr atradīsies kāds komentārs par citu dalībnieku, tas būs īss, bet spilgts un kodolīgs komentārs. Puisis ar lauku šarmu, kas bieži vien citiem dalībniekiem kritīs uz nerviem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl