Lauku meitenes pret pilsētas dāmām – kura kuru? TV3 izsludina pieteikšanos vasaras ”karstākajam” šovam

73 komentāri
Lauku meitenes pret pilsētas dāmām – kura kuru? TV3 izsludina pieteikšanos vasaras ”karstākajam” šovam
Publicitātes foto

Kur sievietei dzīvot vieglāk? Laukos vai pilsētā? Gribi nomainīt pilsētas ballīšu dzīvi pret lauku romantiku vai dārza darbus pret atpūtu SPA? Ja esi pārliecināta pilsētniece vai gluži otrādi – rūdīta lauciniece, piesakies šīs vasaras lielākajam piedzīvojumam un noskaidrosim to kopā!

Skaties.lv izsludina dāmu pieteikšanos jaunam TV šovam, kurā provincē dzīvojošām dāmām būs iespēja uz dažām dienām apmainīties vietām ar rūdītām pilsētniecēm, lai noskaidrotu, kuras dzīve vieglāka, un, protams, pacīnītos par vērtīgām naudas balvām.

Ik dienas strādā saimniecībā un gribi izaicināt kādu pilsētas dāmu darīt savus darbus, pati tikmēr parādot, kā lauku skaistules var šikot pilsētā? Bet varbūt gluži pretēji – esi nogurusi no pilsētas ritma un nemitīgā sabiedrības spiediena uzturēt sevi formā, gribi izbaudīt lauku mieru un parādīt provinces meitenēm, ka dzīve lielpilsētā nav nekāda medus maize?

Šī ir iespēja lauciniecēm nolikt pie vietas pilsētnieces un otrādi!

Ko tu vēl gaidi? Meties šīs vasaras piedzīvojumā! Piesakies!

  • Maks. 10 MB (JPG, PNG)

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

  • hmmm
  • Maira
    +4 +4 0

    Maira

    Žēl ka mums nav pašiem savs šovs nav bet nokopēt no citurienes. Fantāzijas trūkums. Galvenais izvēlēties "dzeltenai presei " atbilstošas, skandālozas meitenes un noliks ekrānu priekšā lai parāda cik zemu līmeni var parādīt.
  • STAR

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!