Latviju ”Eirovīzijā” pārstāvēs Samanta Tīna

118 komentāri
Latviju ”Eirovīzijā” pārstāvēs Samanta Tīna
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

8. februāra vakarā Latvija izvēlējusies savu pārstāvi ”Eirovīzijā”, kurš jau maijā pārstāvēs Latviju starptautiskajā konkursā Roterdamā. Skatītāji lēma, ka tā būs Samanta Tīna.

Konkursu drosmīgi atklāja jaunā māksliniece Seleste, kura pārsteidza ar māksliniecisku dumpinieces tēlu – kā jau viņas dziesmas stāstā.

DRIKSNA priecēja ar vienkāršu šovu, kurā, kā žūrija sprieda, trūka ”pipariņa”. Katrīna Bindere  priecēja ar īpaši sievišķīgu un pavedinošu skatuves tērpu, tiesa, žūrija atzina, ka tērps ir mazliet par seksuālu.

Edgars Kreilis sniedza lielisku šovu, ko atzinīgi novērtēja arī eksperti, bet kā piektā uzstājās Katrīna Dimanta, kura uz skatuves kāpa kāzu kleitā.

Mikam Dukuram šis bija devītais mēģinājums tikt uz ”Eirovīziju”, un eksperti to vērtēja kā ļoti veiksmīgu.

ANNNA uz skatuves kāpa ar vēstījumu par ”ātro modi” un saņēma žūrijas uzslavas kā šī gada modernākā un atsvaidzinošākā Latvijas fināliste.

”Bad Habits” šogad konkursā bija vienīgā grupa un godam pārstāvēja savu žanru, bet šovu ar superstilīgu uznācienu noslēdza Samanta Tīna.

Skatītāju balsojuma rezultātā uzvarēja Samanta Tīna ar dziesmu ”Still Breathing”.

Devīto vietu ieņēma DRIKSNA, astoto – Katrīna Bindere, septīto – Edgars Kreilis, sesto – Seleste, piekto – ”Bad Habits”, ceturto – Miks Dukurs, trešo – ANNNA, otro – Katrīna Dimanta.
118 komentāri