2 komentāri

Tiem, kuri metuši acis uz TV3 iepazīšanās šova ”Netīrās dejas” daiļavām, jāpieņem fakts, ka viņu vilciens ir aizgājis! Šonedēļ par mīlas dzīves nokārtošanos paziņoja divas Aināra Burceva drostaliņas – Kate Kantore un Marika Kolāte. Tikmēr ”Precētie pret brīvajiem” šarmanto skolnieci Katrīnu Freimani pēc šova sākuši iekārot vecāki vīrieši.

Šonedēļ par patīkamiem jaunumiem mīlas frontē paziņoja divas vasaras ”karstākā” šova ”Netīrās dejas” lielākā donžuāna Aināra Burceva daiļavas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova uzvarētāja Kate Kantore sarunā ar portālu Skaties.lv noraidīja izskanējušās baumas, ka pēc šķiršanās ar Aināru viņa būtu atgriezusies pie bijušā.

Kas ir Kates sirds bruņinieks, lasi šeit!

Foto: Kates krāšņā ikdiena

Arī Kates sāncense TV spēlē Marika Kolāte šonedēļ atzinās, ka viņas sirds jau kādu ir aizņemta.

Marika, kura šova gaitā nevairījās būt patiesa un bilst arī kādu ”biezāku” vārdu, Aināra kompāniju pameta otrā. Taču attiecību spēles atstāšanu sieviete neuztvēra ar sāpēm, jo jau ”Netīro deju” sākumā viņa neslēpa, ka vecpuisis visticamāk nebūšot viņas īstais un vienīgais, jo viņa meklē puisi ar stingru raksturu un uzskatiem. Turklāt viņas īstajam un vienīgajam jāspējot viņu savaldīt.

Marikai izdevies tādu atrast. Abi kopā dzīvo jau pusgadu.

Kā šova zvaigzne jūtas jaunajās attiecībās, lasi šeit!

Foto: Marikas spilgtā uzmirdzēšana “Netīrajās dejās”

Nedēļas sākumā attiecību spēlē ”Precētie pret brīvajiem” startēja vidusskolniece Katrīna Freimane.

Lai gan šovs noslēdzās ar precētā pāra uzvaru, 18 gadus vecā meitene tomēr nav zaudētāja. Viņu iekārojuši daudz vecāki vīrieši.

Ko jaunā dāma domā par šādiem uzmanības apliecinājumiem, lasi šeit!

Foto: ieskats precinieku šovā

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl