Latvijas ”foršākā tēta” konkursam pieteikts 15 bērnu tēvs. Apskati arī pārējos kandidātus!

2 komentāri
Latvijas ”foršākā tēta” konkursam pieteikts 15 bērnu tēvs. Apskati arī pārējos kandidātus!
Foto no konkursa dalībnieku privātajiem arhīviem

Līdz ar TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” jaunās sezonas sākumu portāls Skaties.lv izsludinājis konkursu ”Foršais tētis”. Latvijā dzīvo patiešām iedvesmojoši un mīļi tēti, apstiprina pirmie 50 konkursa pieteikumi.

Tētis – labākā draudzene, tētis – varonis, tētis – smīdinātājs, tētis – iedvesma citiem kļūt par supertētiem, liecina bērnu un māmiņu sirsnības pilnie vārdi.

“Viņš ir mūsu prieka bumba, kas padara mūsu ikdienu par krāsainu varavīksni, kas ne uz mirkli nepazūd,” Andri ”foršo tētu” konkursam piesaka Baiba.

“Mūsu tētis ir pats, pats foršākais, mīļākais, stiprākais. Izaudzināja mūs, piecus bērnus, bez mammas, jo pāragri aizgāja no šīs pasaules. Mācījis mums, ka dzīvē ir daudz jādara, lai sasniegtu, ko vēlies. Ka ir jācīnās, ka nevar padoties pie pirmajām grūtībā,” tēti Juri piesaka meita Kristīne.

Ar 15 bērnu tēti vēlas palepoties Anete. “Esmu ļoti lepna par savu tēti, jo viņš ir bagāts ar septiņām meitām un astoņiem dēliem. Kopā esam 15 bērni. Šajā ģimenē esam trīs dvīņu pāri, visi iespējamie veidi: meitene un puika, meitene un meitene un puika un puika. Jūtos gandarīta un lepna, ka man ir pats foršākais tētis,” viņa raksta savā pieteikumā.

“Visur un vienmēr ar dēlu. Tāda komanda, ka mamma tur ir trešā liekā,” smej Elīna, konkursam piesakot ģimenes galvu Juri.

Piesaki savu tēti arī tu!

Anketā aizpildi nepieciešamos laukus, īsumā apraksti, kāpēc tavs tētis ir foršs, un pievieno viņa foto – vienu pašu vai vari būt kopā ar viņu – kā tev labpatīk! Un neaizmirsti nospiest pogu ”Sūtīt”!

Tu un tavs tētis piedalāties fotokonkursā, kurā populārākais no tētiem tiks pie balvas – dāvanu kartes 100 eiro vērtībā no ”XSports”!

Iesūtīt bildes un balsot par tētiem vari līdz 16. februāra plkst. 12.00.

Veiksmi un neaizmirsti ieslēgt TV3 katru trešdienu plkst. 21.00, kad rādīs jauno ”Tēta nedienas” sezonu!

2 komentāri