Latvijas drosmīgākie pāri ir gatavi sacensībām! Modes šovs #ģērbjosDominā jau drīzumā!

Latvijas drosmīgākie pāri ir gatavi sacensībām! Modes šovs #ģērbjosDominā jau drīzumā!
Foto: Publicitātes foto

Tirdzniecības centrs “Domina Shopping” šajā rudenī izaicināja pieteikties drosmīgus pārus Latvijā, kuri nebaidās no kamerām, modes un konkurences. Pieteikšanās šovam bija iespaidīga, kas apliecina, ka daudzi pāri Latvijā ir gatavi sacensībām un vēlas sevi pierādīt modes pasaulē.

Ne vienmēr blakus esošais mīļotais cilvēks otra izpratnē ģērbjas stilīgi. Daudzos gadījumos mums katram ir kāda lieta, kas otrā cilvēkā īpaši neuzrunā – kāds pavisam vecs, bet iemīļots bikšu pāris vai aizvēsturiska izskata mētelis, vai pat botas un ”laķenes”, kas sen jau izgājušas no modes!

Šova galvenā doma – izcelt savā mīļotajā cilvēkā tās lietas, kas tev patīk otra stilā, vai arī parādīt visai Latvijai, kā tu vēlētos, lai tava otrā pusīte ģērbjas. Pāriem pēc noteiktas tēmas un budžeta ”Domina Shopping” veikalos būs jāatrod drēbes un stils, kādā viņš vēlas, lai mīļotais cilvēks ģērbjas. Kā viņiem tas izdosies, un vai konkurence nebūs šķērslis vēlamajam rezultātam?

Lai nedaudz iedrošinātu pārus kaut ko mainīt savā ikdienas stilā, talkā nāk stiliste Indra Salceviča tandēmā ar savu mīļoto Kasparu Bērziņu! Abi palīdzēs pāriem ieteikt, no kā būtu jāizvairās un kas būtu jāakcentē, kā arī izveidos apģērbu komplektus, kas viņuprāt piestāv šova dalībniekiem!

Skaties šovu jau no 17. oktobra, ticat mums – būs karsti! Un protams, kā tad bez balvām – dāvanu kartes no ”Domina Shopping” 100, 200 un 300 eiro vērtībā! Galvenā balva – uzvarētāju pāris saņems 1000 eiro. Izklausās varen vilinoši? Tā tas arī ir!