Latvijas blondīņu izlase mirkli pirms satraucošā lielā fināla lutina sevi ar pankūkām un pirti! “Blonde Voyage” septītā sērija

12 komentāri

Ko darīt, ja blondīne met ar granātu? Izraut gredzenu un mest atpakaļ. Bet pašlaik jokus pie malas, jo šovs ”Blonde Voyage” patiešām nav nekāds joks! Sešas seksīgas un skaistas meitenes cīnās par titulu ”Latvijas labākā blondīne” un 500 eiro lielu naudas balvu!

Iepriekšējā sērijā Antra palūdza meitenēm atļauju, lai dotos uz mājām pie saviem diviem mazajiem bērniem. Meitenes apciemoja dziedātājs Miks Dukurs un viņas mākslinieku cienāja ar pašu ceptām kotletēm. Pienācis jau vakars un meitenes iesildās, lai dotos uz pirti, bet tikmēr vēl bauda viena otras sabiedrību spēlējot patiesības spēli – es nekad neesmu!

Cerams tiešām, ka kādu dienu Antras dzīvē atjās princis baltā zirgā un viņa par Latvijas vīriešiem nedaudz mainīs domas. Bet nu atgriežamies pie spēles – ko jaunu viena par otru jau esam uzzinājušas?

Cik no Viktorijas var noprast, ja esi precējies jau ilgus gadus un vēlies attiecības noturēt – katru dienu atrodi kādu dzirksteli! Labi meitenes, vai esat gatavas pirtij?

Meitenes bauda kvalitatīvu sieviešu vakaru – sarunas, vīns, pirts un jaunākās klačas! Bet esat prātīgas – rīt būs atkal jauna diena, jauni uzdevumi un izaicinājumi – jābūt možām un izgulējušām!

Rīts kā nu kurai – kādai iesācies ar tableti NOSPA, citai rūpējoties par savu skaistumu, bet mums rīts sāksies ar īstu sacensību! Magne B6 plankinga izaicinājumu.

Nosacījumi pavisam vienkārši – turēsimies tik ilgi līdz pēdējā krīt! Atskaite: 1 minūte, ja visas izturējušas, sacenšamies atkal vienu minūti un tā uz priekšu, līdz beigās paliek viena uzvarētāja! Izklausās grūti, vai ne? Bet ne jau mūsu sešām drosmīgajām blondīnēm! Uzmanību, gatavību, starts!

Laiks brokastīm un mājsaimnieču uzdevumam! No produktiem, kas stāv uz galda jāpagatavo maltīte sev un citām meitenēm, tā, lai visām garšotu! Izskatās, ka taps pankūkas.

Kamēr meitenes brokasto, kāda jautra anekdote par blondīnēm. Blondīnei piedzimst dvīņi. Pie sevis viņa domā: “tas viens no mana vīra, bet no kā tas otrs?”

TVPlay šovam ”Blonde Voyage” seko līdzi divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās!

12 komentāri