Latvija nepiedalīsies ”Eirovīzijas” fināla cīņā; Laura Rizzotto pusfinālā paliek ”aiz strīpas”

56 komentāri
Latvija nepiedalīsies ”Eirovīzijas” fināla cīņā; Laura Rizzotto pusfinālā paliek ”aiz strīpas”
Eurovision/EBU

Ceturtdienas, 10. maija, vakarā mūsu Laura Rizzotto kāpa uz ”Eirovīzijas” pusfināla skatuves Lisabonā, lai cīnītos par iespēju pārstāvēt Latviju finālā. Diemžēl Latvijas pārstāve finālā neiekļuva.

Igaunija un Lietuva ir iekļuvušas finālā! Noklausies viņu dziesmas TE!

Par iekļūšanu finālā Latvijas pārstāve Laura Rizzotto spēkojās ar konkursa dalībniekiem no Norvēģijas, Rumānijas, Serbijas, Sanmarīno, Dānijas, Krievijas, Moldovas, Nīderlandes, Austrālijas, Gruzijas, Polijas, Maltas, Ungārijas, Zviedrijas, Melnkalnes, Slovēnijas un Ukrainas.

Dalībai finālā, kas notiks sestdien, 12. maijā, kvalificējās desmit dziesmas.

Finālā iekļuva Serbija, Moldova, Ungārija, Ukraina, Zviedrija, Austrālija, Norvēģija, Dānija, Slovēnija un Nīderlande.

Kurš šogad uzvarēs konkursā? Lasi prognozes TE!

Laura uz skatuves kāpa ar 14. numuru, kas ”Eirovīzijas” kontekstā tiek uzskatīts par laimīgu lozi. Vakaru atklāja ”Eirovīzijas” faniem jau zināmais norvēģis Aleksandrs Ribaks, kurš konkursā startē atkārtoti pēc triumfa 2009. gadā, bet noslēdza Ukraina.

”Eirovīzijas” dalībnieku numurus šosezon vērtē ne tikai skatītāji. Pusi rezultāta sastāda starptautiskās žūrijas balsojums.

Atgādināsim, ka pirmajā pusfinālā tiesības piedalīties finālā izcīnīja desmit valstis – Austrija, Igaunija, Kipra, Lietuva, Izraēla, Čehija, Bulgārija, Albānija, Somija un Īrija.

Lauras pusfināla šovs