Komentāri

TV šova Pirmoreiz ārzemēs ceļotājiem, izmantojot turku gida starpniecību, bija iespēja izbaudīt autentisku turku ģimenes viesmīlību.

Ceļš uz ģimenes mājām veda cauri ne tiem tūristu populārākajiem Stambulas rajoniem un daži no latviešu ceļotājiem atzina, ka jutušies mazliet bailīgi. Turku gids atzina, ka latviešiem būs iespēja paviesoties turku ģimenes dzīvoklī, kur viņiem tiks pasniegti autentiski Austrumturcijas ēdieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties ciemos, latviešus sagaidīja ar austrumu viesmīlību, taču mūsu tautieši bija patiesi izbrīnīti, cik pieticīgi iespējams dzīvot daudzbērnu ģimenei.

Pirmais ēdiens, ko turku ģimene cēla galdā bija zupa, kas līdzinājās zirņu zupai, tad otrais –rīsi ar gaļu un turku specifiskām garšvielām, un visbeidzot tēja un saldumi, kas mūsu ceļotājiem patiesi garšoja.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl